Skocz do zawartości

Echostar DSB 717


andrzej-sk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mail z CP:Uprzejmie informuję, że po odłączeniu dekodera od prądu na czas około 10 sekund oraz ponownym podłączeniu i uruchomieniu dekodera, na ekranie telewizora powinna pojawić się plansza informująca o dostępności nowej wersji oprogramowania.

Aktualna wersja oprogramowania dla podanego modelu dekodera to: Echo NAV 1.3 POLSAT - 300P.

Robiłem wszystko według instrukcji(na kanale 31) kilka razy dziennie ale nie pojawia mi się plansza o nowej wersji softu.Mam soft Echo NAV 4.1 POLSAT-210P.Co jest nie tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Ja mam tak samo. Słyszałem, że to jest wada wszystkich Echostarów w CP. Czy to prawda?

Po drugie, chciałem zapytać o listę kanałów w tym dekoderze. Wcześniej bez problemów korzystałem z własnego doboru listy kanałów, lecz dzisiaj rano ku mojemu zdziwieniu zobaczyłem, że żadna lista nie istnieje. Jest tylko oczywiście oryginalna lista Polsatu. Dlaczego tak się stało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mirko1801 ma pewnie racje ja mam ten dekoder już tyle latek i jest to w tych czsach już prawie "antyk" , ale ten antyk śmiga bez żadnych zawiech nic mi na nim nie ginie tj. (listy kanałów) ,

a co ważne można je samemu sobie je tworzyć i ręcznie wpisywać parametry kanałów,których się szuka ,tylko tyle, że przy tym nowym sofcie zaczał trochę mulić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego u mnie na dsb717a nie ma polskich napisów na tv5 monde do wyboru nawet skoro są w programie że będą?

W ogóle żadnych nigdy oprócz francuskich nie ma. Pomóżcie.

Mam ten sam problem na tym dekoderze :/ Najdziwniejsze jest to że na tym kanale jest EPG :!: Jest na kanale 202 tytul filmu jaki leci a napisów nie da sie nigdzie znaleźć.Jak to włączyć?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

najlepiej to warto przejrzeć cały ten wątek :P W skrócie to wygląda mniej więcej tak:naciskasz MENU na pilocie,wchodzisz w Konfiguracje,zatwierdzasz ok,trzecia rubryka to ustawienie transpordera.Wybierasz tp 12149-to na tej częstotliwości nadaje REBEL TV,odznaczasz FTA i zjeżdżasz na dół aby nacisnąć SZukanie Kanałów-wciskasz ok na pilocie i zaczyna się skanowanie transpordera,czekasz i zapisujesz zmiany.Kanał REBELTV został zapisany na końcu listy :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...