Skocz do zawartości

HD w Polsat Box


trojan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

tak szczerze mówiąc to Cp robi sobie chyba jaja z abonentów obecnych i przyszłych,nie wiadomo kiedy będą kanały i ile będą kosztować.

wymiany dekoderów też jeszcze nie ma ,ciągle nad tym "pracują" ..ludzie kupują dekodery za 400 zl i nic w HD nie oglądają.jak dla mnie to bzdura..po co wprowadzać coś czego nie można wykorzystywać ?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt... coś sie zachłysneli chyba szybkim rozwojem technologi na rynku platforn :!: No jak Biuro Obsługi poleca ci zerwać umowe i podpisać nową aby dostać tuner HD... To jakaś PARANOJA :!: Na rynku już działają kanały HD... jakie są takie są ale śmigają a na CP lipa. Ja czekam do kwietnia jak ma być już 5 kanałów HD :lol::lol::lol:

... czas pokaże ... a jak nie SPADAM Z TEGO [beep]U ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez przesady ,kanały HD sie pojawią już niedługo tylko mnie śmieszy fakt ciągłego przedłużania i zwodzenia klientów :evil:

play tv w HD???? to żart chyba :lol: ,w HD muszą być kanały interesujące większość ,a nie wiem czy każdy by chciał oglądać gołe laski w wysokiej rozdzielczości ...

chociaż biorąc pod uwagę ,że 98 % ludzi zainteresowanych HD to właśnie faceci ...kto wie może zapotrzebowanie jednak jest 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do konca marca za darmo Hd czyli testy Polsat sport hd za darmo macie :D . Dobrze ze jednak nie kupilem tego tunera hd bo bym mial testy do konca marca a potem płacic za polsat sport hd test?? HBO HD wystaruje w 1 połowie 2008 roku czyli do konca czerwca ma czas:D I ile bedzie wynosił abonament za Hd 30 zł 50 zl?? Nie bedzie mniej niz 30 zł bo samo HBO HD bedzie ze 20 zł.do tego pakiet familijny 37.90 i sie robi drogo 67.90 minimum . A jak sie ma do tego hbo max pak 15 plus 37.90 plus ok 30 zł za hd to juz sie robi drogo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Skąd wziąłęś cene 20zł za HBO HD???????????????????????????????????????????????????

W Cyfrze jeden kanał HD to wydadek 6zł, za 3 kanały wychodzi w sumie 12zł, bo 2x Canal+HD jest w jednym pakiecie... To niby jakim cudem, nagle HBO HD na kosztować 20zł... Nie myl tego z pakietem kanałów HBO, HBO2, HBO Comedy, który właśnie tyle kosztuje w CP :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy pakiecie Familijnym kosztuje 20 zł, ale jest wyjątek, a przynajmniej był.

Abonenci Pakietu Relax Mix i Relax Mix Film mogą dokupić pakiet na następujących warunkach: przez pierwsze 6 miesięcy za pakiet HBO naliczana jest opłata w wysokości 15 zł miesięcznie, a przez kolejnych 6 miesięcy - 20 zł. Pakiet Relax Mix Film uzupełniony o pakiet HBO tworzy pakiet Super Film.

Nie wiem czy to jest aktualne, ale zapewne tak, to tak na marginesie.

 

Tylko co rozmowa o cenie HBO ma robić w temacie o HD w CP? Kończymy tą rozmowę. Dziękuje :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale canal+ film Hd nie/nadaje wszystkich filmów w HD :D 5x6zł daje 30 zł kanał Hd jest drozszy od kanału SD . PSHD nadaje testy i tak bedzie dopóki nie kupia ciekawych praw np lm . A te pozostałe kanały HD beda ale dop w kwietniu i trza bedzie płacic za nie by obejrzeć bedzie to samo co z HBO czyli dop od 2 kwietnia beda udostepnione pod warunkiem ze sie zglosi ze chce sie kanały HD dotyczy tylko tych co maja odbiornik HD CP. :D czyli leca w kulki z abonentami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie spodziewajcie się prędko kanałów hd w cp. od "anonimowego przedstawiciela cp" wiem, ze szybko to nie nastąpi, gdyz tak na prawdę w cp nikt nie wie co będzie. a skoro nie wie tego dzis, to za tydzien nie będzie wcale wiecej informacji. najbardziej zal mi (handlowiec z sumieniem >lol) tych, którzy sie s[beep]owali tym dekoderem juz teraz. dojdzie do tego, ze skonczy im sie 24 miesiace umowy i dalej będą oglądac albo juz nie (jak cp [beep]nie sobie cenkę za kanał hd) pshd. poza tym to jest kpina, zeby w kolko nadawac te same siatkarskie testy i nic wiecej. obawiam sie, ze najwczesniej zmieni sie to wraz z euro2k8, gdy polsat bedzie puszczac mecze w swoich stacjach.

a co do dekodera - nie oszukujmy się - to towar low-end tak samo jak low-endowe są dekodery e717, e747 i s305g.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby za coś płacić to to coś musi być. Przecież na tym teście nic nie ma. Żadna szanująca się firma nie zrobiłaby czegoś takiego. A poza tym w te anonimowe przecieki z CP to nie ma co wierzyć bo już niejednokrotnie życie potwierdziło to że były one nie prawdziwe. Trzeba poczekać na oficjalną informację. Albo napisać w tej sprawie oficjalne pismo. Poza tym CP nie mając pakietu kanałów HD automatycznie rezygnuje z pewnej grupy odbiorców. Takie jest moje zdanie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kwestionuję tego że będą dodatkowe opłaty za kanały HD Chodziło mi tylko o to że CP nie może sobie pozwolić na to żeby w ogóle nie posiadać choćby małego pakietu kanałów HD jak to sugerował Stefan_Dziąsło. Tak samo niepoważnie by postąpił pobierając opłatę za PSHD w obecnej postaci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...