Skocz do zawartości

HD w Polsat Box


trojan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

w zwiazku z wizytą u dystrybutora dziś wziąłem ulotkę i wiem od niego

 

umowę trzeba podpisać na 24 m-ce ! i jest promocja 5 m-cy zero abonamentu :roll:

 

na ulotce widnieje cena 699 zł przekreślone i dekoder już od 199 zł

za SAMSUNG DSB-H370G i nic poza tym nie wiedzą jeszcze (a przy okazji ja także :lol:

 

:?::?::?::?::?::?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc wygląda to tak:

 

Przy dekoderach na własbość:

Dekoder za 300pln

dekoder z antena 370pln (antena jest z monoblokiem)

aktywacja 99pln

5 miesięcy za darmo ale dotyczy tylko tych kanałów na które podpisujesz umowę, jeśli podpisujesz na pełen pakiet to przez 5 miesięcy jest pełen, jeśli na familijny to przez 1 miesiąc masz pełen a przez kolejne 4 tylko familijny itd

 

 

pakiet familijny kosztuje 37,90pln

pełen pakiet 67,80pln

umowa na 24 miesiace

 

 

a jeśli chcesz ten dekoder na raty to pierwsza wpłata jest 199pln a resztę (np 101pln) spłacasz razem z abonamentem przez 12 miesiecy i tu umowa jest na 25 miesięcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę to enigmatycznie u nich wygląda.Jak wejdą kanały HD,to mogą zrobić dodatkowy pakiet i dowalić cenę.Chcąc w pełni wykorzystywać tuner HD trzeba będzie ten pakiet dokupić.Wszystko to palcem na wodzie pisane.Widać,że nie chcą odstawać od konkurencji,ale się strasznie miotają.Do marca zrobili sobie okres przejściowy i chcą nałapać jak najwięcej klientów na magiczne słowo HD,a potem dopiero będą myśleć,pewnie w zależności jak się będą sprzedawały tunery.Nie ma się na razie czym podniecać,bo przyszłość jest niewiadoma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BARDZO słuszne słowa...wczoraj podczas rozmowy z autoryzowanym dystrybutorem "dowiedziałem się", że trzeba poczekać na konkrety i jeszcze jedno: spece z CP mogą podjąć decyzję w sprawie HD w ciągu jednego dnia, a nawet i krócej...

 

i dlatego jestem też abonentem Cyfry +...

 

notabene wczoraj kupiłem synkowi nowy lcd i mogłem za 0 złotych zakupić n-kę...jednak dałem sobie na wstrzymanie...3 platformy w domku

to chyba jednak zbyt dużo oglądania na ekranie no i te abonamenty!

 

pozdrawiam wszystkich telemaniaków tak jak ja :lol:

 

Edycja pitter: wycięte zbędne cytowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie z tymi cenami i spekulacjami ciekawe tylko dlaczego dystrybutorzy CP nie dostali zadnej procedury na ich sprzedaż nie mówiąc o samych dekoderach :D Dlatego powstrzymajcie sie od spekulacji co ile kosztuje bo naprawde nie wiadomo jaka bedzie cena tunera HD a bajko pisarzy nie brakuje :lol:

Więc wygląda to tak:

 

Przy dekoderach na własbość:

Dekoder za 300pln

dekoder z antena 370pln (antena jest z monoblokiem)

aktywacja 99pln

5 miesięcy za darmo ale dotyczy tylko tych kanałów na które podpisujesz umowę, jeśli podpisujesz na pełen pakiet to przez 5 miesięcy jest pełen, jeśli na familijny to przez 1 miesiąc masz pełen a przez kolejne 4 tylko familijny itd

 

 

 

 

a jeśli chcesz ten dekoder na raty to pierwsza wpłata jest 199pln a resztę (np 101pln) spłacasz razem z abonamentem przez 12 miesiecy i tu umowa jest na 25 miesięcy
[

 

fajny kosmos z tym 101 zł :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie z tymi cenami i spekulacjami ciekawe tylko dlaczego dystrybutorzy CP nie dostali zadnej procedury na ich sprzedaż nie mówiąc o samych dekoderach :D Dlatego powstrzymajcie sie od spekulacji co ile kosztuje bo naprawde nie wiadomo jaka bedzie cena tunera HD a bajko pisarzy nie brakuje :lol:

 

to nie są spekulacje...tylko niepełne informacje !

 

informacja z ulotki leży tutaj :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak tego nie nazwać spekulacje na temat HD w ulotce jest tylko info o cenie 799 przekreslone na 199 zł i nic wiecej to samo jest z anteną 70 zł nie ma mowy o konwenterze rozmiarze czaszy tak samo jak czy umowa będzie na 24 miesiące czy 25 a najbardziej fantazy to jest te 101 zł skąd :?: jezeli juz to daję miedzy 40-50zł podobnie jak jest z echostarem 747 z dyskiem tam analogicznie jest 40 lub 45 zł a najlepsze jest ze wszyscy wiedzą tylko nie dystrybutorzy a procedur do tej pory nikt nie dostał ani info co i kiedy będzie z HD :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak tego nie nazwać spekulacje na temat HD w ulotce jest tylko info o cenie 799 przekreslone na 199 zł i nic wiecej to samo jest z anteną 70 zł nie ma mowy o konwenterze rozmiarze czaszy tak samo jak czy umowa będzie na 24 miesiące czy 25 a najbardziej fantazy to jest te 101 zł skąd :?: jezeli juz to daję miedzy 40-50zł podobnie jak jest z echostarem 747 z dyskiem tam analogicznie jest 40 lub 45 zł a najlepsze jest ze wszyscy wiedzą tylko nie dystrybutorzy a procedur do tej pory nikt nie dostał ani info co i kiedy będzie z HD :)

 

Z tego co dzisiaj rozmawiałem u dystrybutora...to cena 199 zł zależy od wysokości abonamentu (pakietu) i długości umowy !

Jeśli kupujemy tunek to umowa trwa 24 m-ce, jeśli nie to 25 m-cy !

 

Oglądałem instukcję, kartę i wszystkie kanały HD...

Polsat Sport HD i 3-y testy, z których JEDEN to na pewno Polsat HD,

jednak obraz jest tylko dla wybranych abonentów...w moim punkcie pisze tylko test HD2, 3 i 4 !

 

Co do procedur to jeszcze ich nie znają...więc musimy czekać na konkrety !

 

Wczoraj dostałem ofertę zakupu TV 32 cale LCD Samsung LE32R82BHD ready

+ dekoder HD Tej samej firmy DSB-H370G za 3699 zł (koszt dostarczenia w tej cenie)!

lub Telewizor LCD 37 cali Full HD o symbolu LE37M87B + ten sam tuner HD za 5299 zł !

 

Ciekawi mnie kto to wymyślił i dla kogo ta oferta, skoro ja jestem już abonentem CP w wersji dotychczasowej!

 

W liście wspomina się o ofercie 4 kanałów BBC do poakietu Familijnego od 2-go grudnia br.!

 

Dostałem też 1 numer magazynu abonentów CP...i to na razie wszystko...

 

Czy ktoś otrzymał podobną przesyłkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...