Skocz do zawartości

HD w Polsat Box


trojan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W ofercie platformy będzie dostępny Polsat Sport w HD. Widzowie Cyfrowego Polsatu będą mieli możliwość dokonania wyboru pomiędzy programem nadawanym w tym samym czasie w Polsacie Sport w technologii SD lub HD.
Ta wiadomość pewnie ucieszy tych, co sądzili, że stracą ciekawe pozycje PS SD na rzecz PS HD.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedaż HD Cyfrowego Polsatu od 2 listopada

Od 2 listopada br. w sieci sprzedaży Cyfrowego Polsatu pojawią się dekodery HD firmy Samsung, które pozwolą wszystkim zainteresowanym widzom na odbiór kanałów wysokiej rozdzielczości (HD). Test Samsunga DSB-H370G będzie w listopadowym wydaniu drukowanego magazynu SAT Kurier 11/2007. źr. satkurier.pl więcej>>>

 

Do oferty platformy będą sukcesywnie wprowadzane kolejne kanały HD o tematyce filmowej, sportowej, edukacyjnej i rozrywkowej. Do 31 marca 2008 r. wszyscy abonenci Cyfrowego Polsatu posiadający dekoder Samsung HD będą mogli oglądać bezpłatnie kanały HD dostępne w ofercie platformy.

Szkoda, ze nie podali jaka będzie później cena pakietu HD :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzis miło sobie porozmawaialem z pania z BOA i sie zapytalem czy w zestawach do HD beda wieksze anteny... to mi powiedziala ze to są normalne anteny, powiedziała też ze zestaw do HD bedzie kosztować 390zł, troche to dziwne, bo dekoder 300zl, antena w broszurkach byla w cenie 70zł... wiec razem powinno byc 370.... Pwiedziala tez ze jezeli chodzi o wymiane starych dekoderow na nowe, to jeszcze nic nie wie na jakich zasadach to sie bedzie odbywac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W/g serwisu mojehdtv.info

Osoby zainteresowane dostępem do oferty HDTV Cyfrowego Polsatu będą musiały jeszcze poczekać. Prawdopodobnie sprzedaż dekoderów zostanie uruchomiona na początku grudnia. całość art.

Potwierdzam. Byłem z ciekawości w trzech punktach sprzedaży i jeszcze tego tunera nie mają. I w każdym mówili żeby się pytać o Samsunga w przyszłym tygodniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dzień dzisiejszy ani widu ani słych o samsungach HD zaden dystrybutor nie dostał ani wiadomosci co i kiedy ani ceny dlatego wszystkie spekulacje ile ma kosztowc sa na dzień dzisiejszy niepotwierdzone pozatym jest mały problem tunery samsunga 305 g wysypaly sie podczas zmiany oprogramowania jak grzyby po deszczu i to napewno bedzie a moze i jest wielki kłopot poniewaz mają go wymieniać punkty na echostary i jest wielkie zamieszanie :o co z tym fantem zrobic bo niestety samsung nie wykonuje tej naprawy bo oprogramowanie wadliwe wypuścił polsat :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem dzisiaj w sklepie i odeszłem z kwitkiem...byłbym PIERWSZYM klientem, ale już jestem abonentem od lipca br...

nie ma jeszcze procedury zerwania dotychczasowej umowy i wymiany starego dekodera na HD...i za jąką cenę?

 

zostawiłem numer telefonu i czekam...

 

może ktoś coś już wie na ten temat...bo 399 zł to dla mnie, gdy zapłaciłem 149 zł za tunek to zbyt wysoka cena...

najwyżej poczekam jak się zakończy umowa dotychczasowa i wówczas

będzie coś na pewno wiadomo i za ile będę te 4 kanały dostępne!

 

i jeszcze jedno zapytanie: jak z jakością obrazu HD Polsatu Sport czy warto wymienić czy lepiej jeszcze do 2-giego grudnia poczekać?

 

dzięki za opinie na te tematy !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekoder Samsung nie idzie na wymiane tylko trzeba kupic a wie ktos na 100% za ile ?

 

no przecież rozmawiałem dzisiaj w sklepie i jakbym nie miał już tunka, to miałbym dzisiaj Samsunga za 300 zł + 99 zł aktywacji

a tak czekam na konkretne informacje...przecież 2-gi tunek mi nie jest już potrzebny...mam ich jeszcze 2 ferdka i philipsa od cyfry !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...