Skocz do zawartości

HD w Polsat Box


trojan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

HD w wykonaniu Cp to jeden wielki niewypał. Powinno byc tak:

1. Możliwość wymiany dekodera SD na HD (oddaję stary, dostaje nowy + jakaś opłata)

2. Jeśli jestem abonentem to zniżka przy zakupie tv HD Ready firmy Samsung (skoro rob im te dekodery)

3. Mówią co to za kanały miesiąc przed startem

4. I każdy ma czas zastanowić się czy go to interesuje (przejście na HD) jeśli tak to 16.10 ma już dekoder i tv i startuje z oglądaniem

 

No coż ale tak nigdy niestety nie będzie :cry:

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Skąd wiesz że nie będzie można wymienić?

-Byłą zapowiedź promocji dla abonentów CP.

-n o kanałach mówi 3-4 miesiące przed startem a oprogramowanie do dekoderów wysyła z 2 miesięcznym opóźnieniem.

-Przypuszczam że w całej Polsce takich którzy natychmiast chcą przejść z SD na HD jest może 100. Zwłaszcza wśród abonentów CP. Czy myślisz że będą się ustawiały kolejki po dekodery HD?

 

Edycja RafiX: Skasowałem zbędne cytowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakiet HD jest pewny, bo jakby kanały HD znalazłyby się w istniejących już pakietach, to wiele osób by nie miało do nich dostępu, ze względu na brak odpowiedniego sprzętu. Taka sytuacja oznaczałaby, że te osoby płaciłyby za coś, czego nie mogłyby oglądać. Ewentualnie każdy kanał może być oferowany osobno, jako opcja dodatkowa, ale bardziej pewny jest pakiet HD, bo nawet kiedyś była o nim informacja, jak CP jeszcze planował wprowadzić HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to będzie ktoś inny powołany nie długo, mam nadzieje, a poza tym mogą dać jako test :D, dać napis Test i nadawać. Chyba tam może być... Po wyborach będzie nowy przewodnicący KRRiT więc mam nadzieję, że coś się zmieni i wiele kanałów nie będzie musiało wchodzić na licencji czeskiej czy jakiej kolwiek innej do naszego kraju. Może złożą prośbę o przyznanie koncesji do Czech :D albo na Wyspy :?: ale bym się śmiał z KRRiT, że polski kanał, który uruchomić inną swoją podanie w innym państwie niż Polska :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...