Skocz do zawartości

HD w Polsat Box


trojan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za informację...na szczęście zakupiłem kabelek kupując telewizorek !

 

dzisiaj wieczorkiem zatelefonowałem na infolinię, ale konsultantka nic konkretnego poza ofertą zakupu smasunga tv + tunek NIE ZAPROPONOWAŁA...więc czekamy na 15-tą rocznicę POLSATU !!!

 

Ciekawe kto jeszcze pamięta dni transmisji satelitarnej z Holandii i te godzinki rozpoczęcia emisji o 16:30 :?:

 

Edycja pitter: połączone dwa posty i wycięte zbędne cytowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W N też kabla HDMI w zestawie nie ma. Taki kabel to trochę kosztuje, dlatego go nie dodają. W moim mieście sobie za niego życzą 50 PLN :)

 

ja mam w telewizorze 2 wejścia ale kabelek kupiłem tylko JEDEN za 29 zł, ale może wystarczy do podłączenia tunka hd jak go kiedyś zakupię...może w CP może w Cyfrze...chociaż wg informacji od dystrybutora w całym kraju tunków hd tej drugiej platformy na składzie brak :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

To jak w końcu będzie z tym HD na CP :?:

Mam dekoder, Polsat Sport ciśgle testują-leci jakiś materiał w HD- ciagleto samo :?:

Kiedy sa jakieś relacje sportowe na tym kanale - bo chyba są :?:

A co z pozostałemi 4 kanałami HD?

W miejscie testów HD teraz jest test HBO, a ja mam pytanie kiedy i gdzie upchną te kanały HD?

Wiadomo jakie bedą?

Z tego co wiem to ma być: Polsat Sport HD, Polsat HD, BBC HD, może HBO HD (jak sie dogadali w kwestii HBO MAX Pack, to sadzę że i kanał HD dadzą) i jakis przyrodniczy (Discovery HD?).

Czy sa jakies info o cenach po 31 marca 2008 roku, bo do tego czasu kanały HD sa bezpłatne, ale na razie jak wiadomo jest tylko mizerny test POLSAT SPORT HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jest jeden, ale większość czasu z tego co wiem zapełnia promo, nie ma tam HD, ale z czasem się pojawi. Przecież masz dekoder HD, płacisz jakąś tam opłatę miesięczną i już, dla wszystkich to jest. Na HD PVR poczekasz jeszcze, zobacz, że Cyfra też najpierw wprowadziła normalny dekoder HD a później HD PVR, do tego dojdzie pewnie także CP. Przepaść technologiczna zawsze była duża.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...