Skocz do zawartości

HD w Polsat Box


trojan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Według mnie będzie to BBC HD z transpondera BBC, HBO HD dogadają sie z C+, Polsat HD z ich transpondera, Discovery HD z ich transpondera i istniejący już Polsat Sport HD :curious: Ewentualnie jeszcze przeniosą gdzieś 3 kanały HBO i będą nadawać w DVB-S2 :!:

 

 

PS. Wydaje mi sie że już najwyższy czas usunąć pytajniki z nazwy tego tematu, bo to że na CP będzie ( wkrótce) HD to nie ma żadnych wątpliwości. :idea:

 

To "wkrotce" trwa juz dwa lata i nie zdziwie sie jesli oznacza pozna jesien (wtedy jest planowany start BBC HD).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa pytanka:

1. Czy Polsat Sport HD jest jedynym programem HD w ofercie CP?

2. Czy za Polsat Sport HD trzeba dodatkowo płacić, czy wystarczy Pakiet Familijny?

 

Pytam bo na stronie Cyfrowego Polsatu po wybraniu dekodera HD, pojawia się coś takiego:

Dodatkowo otrzymujesz 1 miesiąc Pakietu Familijnego i Pakietu Super Film + do 31-03-2008 wszystkie kanały HD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiadomo ile później będzie kosztował Polsat Sport HD?

Ogólnie to są śmieszni: wszystkie kanały za darmo do końca marca - raptem jeden :shock:

Nie wiadomo ile opcja HD (bo chyba taka będzie) będzie kosztowała. Śmieszne jest to, że za darmo jeden kanał, na którym i tak większość "ramówki" wypełnia promo kanału. DO końca roku ma być 5 kanałów, ciekawe czy im to wyjdzie :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem wczoraj do Polsatu w sprawie kanału Polsat sport HD kiedy rozpocznie się regularna emisja i czy są jakieś szanse na transmisje F1 w HD i oto co mi odpisali:

 

 

Witam,

Dziękujemy za przesłany list.

 

Niestety na dzień dzisiejszy nie została podjęta decyzja w sprawie daty rozpoczęcia regularnej emisji kanału Polsat Sport HD.

Telewizja Polsat nie realizuje przekazu z wyścigów F1 bezpośrednio. Sygnał jaki otrzymujemy jest w systemie SD dlatego też najprawdopodobniej nie będziemy transmitować wyścigów w Polsacie Sport HD.

 

Pozdrawiam

Ewelina Smolińska

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żenada. CP zachowuje się tak, jak by był jakąś instytucją wojskową. Wielkie tajemnice, żadnych informacji a jak już są to bardzo lakoniczne. A u mnie sytuacja wygląda tak: Poszczuli nowym dekoderem HD, naobiecywali kanałów więc się skusiłem. Umowa kończy mi się 10-go kwietnia więc ją wypowiedziałem z trzymiesięcznym wyprzedzeniem jak bóg przykazał.

10-go na bank wyłączą mi sygnał. I niech mi teraz spece z CP poradzą co mam zrobić dalej. Mam czekać w nieskończoność nie wiadomo na co delektując się w tym czasie rewelacyjnym pakietem TVP1/TVP2. Bo do kablówki niestety nie mam dostępu. A może mam podpisać nową umowę i zachwycać się nie wiadomo do kiedy PC SPORT HD w wersji promo. Jeśli do kwietnia nic nie drgnie chcąc nie chcąc zmuszony będę do zmiany platformy. Wiem, że płakać po mnie nie będą, ale czy tak ma wyglądać polityka firmy w dzisiejszych czasach? Żenada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahahah... mi też chce sie śmiać... Wielka mi platforma a rozwoju za grosz... Tunery lipne... jakość kanałów lipna... gdy by nie ta oferta programowa bo nie jest zła dawno już by padła... ale panowie prezesi... era Rubinów DAWNO SIE JUŻ SKOŃCZYŁA... :lol2: A pixele wielkości paznokcia widać już na każdym kanale... :? Wszystko ma swoje granice aby sie tylko CP nie obudziło z ręką w nocniku :!: Wypuścili na prętce tuner HD o 1/4 kanału HD nie wspomne... a najbardziej śmieszy mnie (juz nawet do łez) motyw z KANAŁAMI DO KOŃCA MARCA ZA FREE... :lol2::lol2::lol2:

Ja tez czekam do kwietnia i robie wypad... :jupi::jupi::jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz HD to dla niektórych tylko bajka. Narazie ona tylko raczkuję. Za parę lat to każdy program będzie w HD. Począwszy od wiadomości, meczów, magazynów kończywszy nawet na reklamach. Wielu powie, trzeba będzie jeszcze na to długo poczekać. A ja wam mówie, że HDTV ogarnie nas szybciej niż myslicie.

"W ciągu najbliższych lat, do 2012 roku, musimy przejść na nadawanie cyfrowe. Dlatego osoby decydujące się na nowy telewizor wybierają zazwyczaj nowoczesne cyfrowe modele. Eksperci przewidują, że już w przyszłym roku z polskich sklepów znikną odbiorniki kineskopowe.

Nadchodzi cyfrowa era."

Niedługo napis HD obok loga stacji nie bedzie stosowany, bo będzie to oczywiste. Tak jak kiedyś STEREO :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cudu nie będzie :D

 

A może jednak będzie??

Cuda w CP już bywały, do takich jakie pamiętam to:

-Eurosport, nie było go tyle czasu aż tu nagle bęc jest

-BBC, każdy myślał do ostatniej chwili że będzie w C+ a tu znowu bęc i jest

-HBO, ludzie tracili nadzieje na te kanały a tu ponownie bęc i są

Dlatego cuda bywają i mogą się zdarzyć nawet i dziś :P

na CP Będzie w 100% Polsat Sport HD (kiedyś zaczną nadawać) i BBC HD (na jesieni) a reszto to właśnie będzie cud

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...