Skocz do zawartości

HD w Polsat Box


trojan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak w ogóle to po co CP HD? Jeśli mnie pamięć nie myli to eNka chyba podawał informację że ma 20 tys. abonentów którzy są HD. Reszta ma zwykłe telewizory. CP ma ofertę skierowaną raczej do "najbiedniejszych" więc nawet tych 20 tys. by nie uzbierał. PS HD wprowadził tylko dla prestiżu a sprzęt musiał wcześniej czy później kupić bo prawdopodobnie musiał nagrywać Ligę Światową w HD.

W polskich warunkach na sensowną ofertę HD poczekamy jeszcze z rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmiem twierdzić że nazbierałoby się więcej niż 20tyś. :D A poza tym oferta CP już nie za bardzo jest skierowana do najbiedniejszych. Policz sobie ile kosztuje pakiet Super film - 87.80 to już nie jest mała kwota, a chętnych trochę jest. Nie wszyscy biorą pakiet mini, wg mnie większość bierze familijny i większy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadna oferta telewizji satelitarnej nie jest kierowana do najbiedniejszych. TV sat to nie jest potrzeba podstawowa i jako taka jest tzw. dobrem luksusowym. Stac kogoś to bierze, nie stac to ma tv naziemną, która zresztą tez nie jest obowiązkowa tak jak posiadanie odbiornika tv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... CP ma ofertę skierowaną raczej do "najbiedniejszych" ...

 

 

:twisted: Zastanawiam sie czemu wypisuje sie na tym forum takie bzdury. Zapewniem Cie, ze znam mnustwo ludzi, ktorzy wybrali oferte CP nie ze wzgledu na cene tylko na zawartosc a stac ich na wiele wiecej. :twisted:

 

:twisted: CP powinien jednak pomyslec o HD i zaczac wprowadzac kanaly i nie jako testy jak to robi do tej pory. Znow zaczyna odstawac od konkurencji i to w zlym tego slowa znaczeniu. Chyba 2 mil abo zawrocily co niektorym w glowie i uwazaja ze HD w sumie nie jest potrzebne bo platforma sie sprzedaje swietnie. Mysle ze CP zaplaci za to wysoka kare - odplyw abo do konkurencji :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:twisted: CP powinien jednak pomyslec o HD i zaczac wprowadzac kanaly i nie jako testy jak to robi do tej pory.

Jeszcze nie dostali koncesji na nadawanie więc musi być to test to raz a dwa: nie mają co pokazywać za bardzo jak narazie, tylko siatka? Bez żartów... Poczekajmy do połowy roku jak już się sport bardziej rozkręci 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacja ze strony cyfrowego polsatu : Do oferty Cyfrowego Polsatu będą sukcesywnie wprowadzane kolejne kanały HD o tematyce filmowej, sportowej, edukacyjnej i rozrywkowej. Do końca marca 2008 r. wszyscy abonenci Cyfrowego Polsatu posiadający dekoder Samsung HD będą mogli oglądać bezpłatnie kanały HD dostępne w ofercie platformy. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ot nie dadzą tylu:

HBO HD marzec 2008

BBC HD pierwsza połowa 2008

już masz 2 w 90% gwarantowane kanały

Potem masz w tym roku:

Polsat HD (zapewne ten rozrywkowy zapowiadany)

Eurosport HD (sportowy)

Jest szansa na Discovery HD bo niebawem zapewne skończy się wyłączność N (nie wiem kiedy ale takie są moje spekulację)

Filmbox HD sprawa otwarta trwaja zapewne rozmowy...

 

Więc Polsat nie ma już tak cięzko aby dodać tresci HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mogą być opóźnienia w starcie tych kanałów.

Polsat HD na pewno nie będzie w pierwszym kwartale tego roku, albo nawet na początku drugiego.

Eurosport HD nie chce jak narazie wejść na polski rynek, myślą o angielskim, francuskim a dalej nie pamiętam o jakim, ale o polskim nie wspominali.

Wyłączność na Discovery HD już się skończyła.

Teraz powiedzcie mi: gdzie znaleźć tyle miejsca na te kanały? Szczególnie jeśli chodzi o HBO HD, jak każda platforma będzie nadawała sygnał niezależnie to tylko śmiać się z nich a płakać z braku miejsca będzie trzeba :?

MTV HD? No nie wiem czy wystartuje akurat w marcu, bo jego start miał nastąpić w kwietniu to raz a dwa to nie wiadomo czy MTV nie opóźni startu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powala tym, że jest zaskakująco dobra czy tym, że jest powalająco okopna? :mrgreen: Wiesz, japońskie kanały jednak mają trochę inną jakość niż polskie :P przynajmniej tak wynika z wielu opinii. CP ma miejsce jak narazie na tym TP więc może będzie porządna jakość, jak już będzie w HD :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ot nie dadzą tylu:

HBO HD marzec 2008

BBC HD pierwsza połowa 2008

już masz 2 w 90% gwarantowane kanały

Potem masz w tym roku:

Polsat HD (zapewne ten rozrywkowy zapowiadany)

Eurosport HD (sportowy)

Jest szansa na Discovery HD bo niebawem zapewne skończy się wyłączność N (nie wiem kiedy ale takie są moje spekulację)

Filmbox HD sprawa otwarta trwaja zapewne rozmowy...

 

Więc Polsat nie ma już tak cięzko aby dodać tresci HD

 

taaaaaa ...... a rok temu były podobne zapewnienia i nic się z nich nie sprawdziło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HBO HD na pewno wejdzie w pierwszej połowie roku do Polski, czy CP weźmie ten kanał? Nie wiadomo, ale zapewne tak, bo powinni rozwijać ofertę a przy okazji mają już 3 kanały HBO.

BBC HD, to było zapewnione i przez BBC i Cyfrowy Polsat, temu pierwszemu powinniśmy wierzyć :mrgreen:

Polsat HD... Jakoś nie wiem, myślę, że szybko nie będzie.

Eurosport HD, nie wiadomo czy w ogóle będzie a tym bardziej po polsku.

Discovery HD, hm.. wystarczy umowa i lecimy z kanałem w ofercie, wyłączność się skończyła.

Filmbox HD. Tutaj nic nie wiadomo, podobno w Cyfrze a o CP nic nie słychać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)

Discovery HD, hm.. wystarczy umowa i lecimy z kanałem w ofercie, wyłączność się skończyła.(...)

No skończyła się poprzednia umowa. Zgadnij na jakich warunkach została podpisana nowa.

Do końca marca i "trochę" dłużej DiscoveryHD na CP nie ujrzysz. Tak tylko przypadkiem usłyszałem. Mogę sie mylić oczywiście :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...