Skocz do zawartości

HD w Polsat Box


trojan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co się dziwisz :?: przecież kacza formacja musi sprawdzić każdego "oligarcha", który nie zapisał się do nieomylnej i jedynej słusznej partii :!::!: - w myśl zasady ( a zasady to ich specjalność) :wink: "kto nie z nami -to przeciw nam" :!: i druga zasada - "dajcie mi człowieka a paragraf się na niego znajdzie"

 

Chyba już wszystko jasne :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie dostęp do pierwszego kanału High Definition Cyfrowego Polsatu mają tylko wybrani klienci i pracownicy platformy.

Czy wiadomo jakie trzeba spełniać warunki aby stać się wybranym klientem? :D Za dwa tygodnie będę wybierał co wziąć, C+ czy CP. Jeśli byłaby możliwość "pobawienia" się HD to wziąłbym CP.

Może SK ma jakieś dojścia? Przypuszczam że do takich testów idealnie nadawaliby sie niektórzy forumowicze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

przenoszę wieści od lukasa22

 

HD w CP od 1.11

 

Wiadomość potwierdzona w BOK.

 

Kumpel dostał juz od nich ulotke promocyjna w sprawie HD.

 

BOK twierdzi ze rozesłało do wszystkich abonentów listy z ulotką promocyjna.

 

Po niedzieli juz powinni dostac wszyscy abonenci.

 

Pozdrawiam

 

w jest "w HD" jest w HD os 05.10 ale to nie przeszkadza w tym by odpalić kanały ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym HDTV jest niezły ubaw... Szczerze dla mnie narazie wystarczy BBC i HBO... i TCM mogli by w koncu do łączyć przecież i tak mozna go ogladać. A na HDTV jeszcze przyjdzie czas bo i co z tego że będą tunery jak nie bedzie kompletnie co ogladać... Z czasem dojdzie BBC HD, MTV HD, HBO HD... wtedy sie dalej pomysli... :) Jak narazie niech poprawią jakość kanałów SD bo niedługo nie bedzie dało sie tego oglądać... :lol::?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstąpiłem dzisiaj do jednego dystrybutora CP ;) Usłyszałem: oferta HD "na dniach" ale tunerów nie mamy :)

 

Wziąłem od nich ulotkę. Duża, kolorowa ale konkretów na niej zbyt wiele nie ma. Na jednej ze stron jest oferta HD. Cena za tuner HD (i PRV) to 199 zł. Jednak brak dopisku "na własność" może sugerować, że tuner przechodzi na naszą własność dopiero po skończeniu umowy, a w trakcie zapewne spłacanie "rat". Zaznaczam, że to są tylko moje przypuszczenia.

Przy zestawie antenowym do HD widnieje cena 70 zł. (przy zwykłym 50 zł.) - czyżby konwerter Twin, a tuner miałby mieć dwie głowice?

 

I mały rzut oka na ulotkę, przepraszam za jakość.

 

cphdrl3.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

konwerter pojedyńczy a co maja mówic dystrybutorzy ze będzie ale nie wiadomo kiedy to niestety jest fakt co do ceny bedzie ona w dwóch wariantach mówiło sie o 599 na ulotce jest 699 a jaka będzie ?? co do 199 zł to bedzie to tak jak z echostarem z dyskiem do abonamentu dojdzie 40 lub 45 przez 12 miesięcy przynajmniej mam taka nadzieje a co do anteny nie widac ze ma dopisek HD a to 20 zł wiecej :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No rzeczywiście wydaje się większa (80 cm minimalnie - 90 max.), pozatym CP nie ośmieszałby się raczej podwyższając cenę anteny tylko ze względu na dodanie na niej napisu HD.

Na pewno chodzi o to, żeby nie powtarzać błędu n-ki - tam anteny 60 cm i były problemy z sygnałem. Cyfrowy Polsat bardzo dobrze postąpił :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od piątku dekodery HD!

Cyfrowy Polsat wydał komunikat prasowy, w którym informuje, że od 2 listopada br. w sieci sprzedaży Cyfrowego Polsatu będą dostępne dekodery HD firmy Samsung. Pozwolą one wszystkim zainteresowanym widzom na odbiór kanałów wysokiej rozdzielczości. więcej>>
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...