Skocz do zawartości

HD w Polsat Box


trojan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

CP bedzie walczyl zapewne o HBO HD jaki Eurosport HD bo musi walczyc o klienta a jezeli tego nie bedzie robil to nie pozyska duzej ilosci abonetow HD a w przyszlosci moze ich stracic. Zapewne nie dlugo pojawi sie Polsat HD wiec bedzie 5 kanalow w HD:

Polsat Sport HD

Polsat HD

HBO HD

Eurosport HD

BBC HD

a w przyszlosci TV Silesia HD gdyż rozwazaja taki start.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedługo napis HD obok loga stacji nie bedzie stosowany, bo będzie to oczywiste. Tak jak kiedyś STEREO :)

 

Tyle tylko, że dla wielu stacji naziemnych jak i satelitarnych "stereo" to wciąż za wysokie progi. Z kolei te co nadają fonię stereo umieszczają wielki napis pod logo, co by każdy wiedział jaką futurystyczną techniką dysponują. Czemu kolorem się nie chwalą? Można by umieścić taki ładny napis "stereo i w kolorze" :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie kanały HD jakie mogą być w CP:

Discovery HD

BBC HD

MTV HD

HBO HD

Eurosport HD

Polsat Sport HD

Polsat HD

Tylko ciekawe jaka będzie cena za kanały HD :?:

I czy nie trzeba będzie znowu podpisywać porozumienia na kanały HD :lol:

 

 

Możliwe że do oferty dojdzie również 1 kanał ---- Voom HD.

Wszystko się wyjaśni na dniach - 31 marca wygasa klauzula, która mówi: do 31.03.2008r. kanał(y) HD w cenie.

Może liczba kanałów się zwiększy, może nie.

Może trzeba będzie płacić więcej, może nie. :)

 

Pakiet Familijny i wyższe:

 

Korzystanie z programów

HD możliwe jest wyłącznie po podpisaniu odrębnej umowy, na

warunkach nią określonych. Zawarcie umowy dotyczącej

programów HD jest możliwe od dnia 1 kwietnia 2008 roku. W

przypadku dostępności programu / programów HD na platformie

Cyfrowy Polsat do dnia 31 marca 2008 roku, w ramach promocji

programy te będą dostępne do ww. daty bez konieczności zawarcia

odrębnej umowy oraz wnoszenia dodatkowych opłat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj chyba jeszcze nie będą chcieli opłaty za 1 kanał. Z tego co wiem Polsat Sport HD nie ma jeszcze koncesji na nadawanie. Zastanawia mnie czy można pobierać opłatę za dany kanał jeśli nie ma on koncesji, choć zapewne można; trochę takie moje głupie myślenie :P A może szykują jakąś wielką niespodziankę na kwiecień :?::jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wyczytałem na media2.pl to żeby odbierać HBO HD to muszę mieć nie dość że dekoder HD to jeszcze wykupiony pakiet HBO. A jako że nie mam pakietu HBO to znaczy że nie będę mógł oglądać HBO HD. Z tym że z tego co pamiętam to jak kupowałem dekoder HD to była mowa o tym, że do koca marca mam wszystkie kanały HD za darmo :lol2: . Więc jak to w końcu jest będę mógł oglądać czy nie. A swoją drogą to iluż jest takich abonentów co mają dekoder HD i jednocześnie wykupiony pakiet HBO :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...