Skocz do zawartości

ATM Rozrywka


Poland
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A co tutaj jest do kupowania jak wynajęli cały sprzęt nadawczy i większość ramówki od Polsatu? :-)

Nie dostaną koncesji to Polsat przestanie nadawać ATM Rozrywka TV SD i zniknie z ofert CP, PC+ i Orange TV oraz kablówek w Polsce i tyle :-)

Ten brak koncesji należał się Grupie ATM bo podeszli do nadawania i tworzenia tego kanału tak aby zapchać slot w DVB-T. Zero starania i jakość i ofertę tego kanału. A takie były huczne zapowiedzi i na sam koniec wyszło jak wyszło. Oby tylko ten slot dostał DMAX Polska od Discovery :-) Będzie konkurencja dla Fokus TV od Polsatu.

Edytowane przez pablo21
  • Popieram 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wydaje mi się, żeby pisowska KRRiT dała koncesję naziemną kolejnemu kanałowi od Amerykanów, skoro rząd chce zmusić ich do odsprzedania wszystkich kanałów firmie państwowej. Były przecież niedawno informacje, że w tym celu miał zostać wykorzystany L. Czarnecki i jego banki, a później Obajtek miał przejąć wszystko od Czarneckiego i cały koncern TVN-u w Polsce miał tym samym stać się państwowy.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.01.2021 o 10:52, pablo21 napisał:

A co tutaj jest do kupowania jak wynajęli cały sprzęt nadawczy i większość ramówki od Polsatu? :-)

Nie dostaną koncesji to Polsat przestanie nadawać ATM Rozrywka TV SD i zniknie z ofert CP, PC+ i Orange TV oraz kablówek w Polsce i tyle :-)

Ten brak koncesji należał się Grupie ATM bo podeszli do nadawania i tworzenia tego kanału tak aby zapchać slot w DVB-T. Zero starania i jakość i ofertę tego kanału. A takie były huczne zapowiedzi i na sam koniec wyszło jak wyszło. Oby tylko ten slot dostał DMAX Polska od Discovery :-) Będzie konkurencja dla Fokus TV od Polsatu.

Panie kolego odkąd Polsat jest właścicielem tego kanału, mają jedynie w kilkanaście % udziałów. 

O to z PC+ zniknie kolejny kanał ciekawie czym go zastąpią 😁😂🤣

Edytowane przez Mati06
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Mati06 napisał:

Panie kolego odkąd Polsat jest właścicielem tego kanału, mają jedynie w kilkanaście % udziałów. 

O to z PC+ zniknie kolejny kanał ciekawie czym go zastąpią 😁😂🤣

A gdzie ja w swoim poście napisałem że Polsat jest właścicielem tego kanału? Wskaż mi to proszę bo jestem chyba ślepy?

Napisałem przecież że wynajęli wszystko od Polsatu i mu za to płacą. Skończy się koncesja naziemna to i skończy się wynajmowanie sprzętu nadawczego i ramówki od Polsatu.

Czytaj ze zrozumieniem bo szukasz chyba dziury w całym i zaczepki?

Edytowane przez pablo21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Mati06 napisał:

Panie kolego odkąd Polsat jest właścicielem tego kanału, mają jedynie w kilkanaście % udziałów. 

Panie kolego, Polsat nie ma kilkunastu procent udziałów w ATM Rozrywka. To Karswell Limited, spółka Zygmunta Solorza, ma te udziały w całej ATM Grupie, a konkretniej 17,42%.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, pablo21 napisał:

A gdzie ja w swoim poście napisałem że Polsat jest właścicielem tego kanału? Wskaż mi to proszę bo jestem chyba ślepy?

Napisałem przecież że wynajęli wszystko od Polsatu i mu za to płacą. Skończy się koncesja naziemna to i skończy się wynajmowanie sprzętu nadawczego i ramówki od Polsatu.

Czytaj ze zrozumieniem bo szukasz chyba dziury w całym i zaczepki?

Napisałeś że Nie dostaną koncesji to Polsat przestanie nadawać ATM Rozrywka TV SD. A odkąd to telewizja Polsat uplinkuje ten kanał? Myślałem że to CP się tym zajmuje😂? Nie szukam zaczepki tylko zauważyłem twój błąd. 

 

20 godzin temu, enski napisał:

Panie kolego, Polsat nie ma kilkunastu procent udziałów w ATM Rozrywka. To Karswell Limited, spółka Zygmunta Solorza, ma te udziały w całej ATM Grupie, a konkretniej 17,42%.

No tak zapomniałem o tym zwracam honor 🙂

Edytowane przez Mati06
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem za likwidacją kanałów nawet takich zapchajdziur. Szkoda żeby teraz ta stacja marnowała miejsce na MUX 1, natomiast po wprowadzeniu DVB-T2 powinni każdemu chętnemu nadawcy zapewnić możliwość nadawania w DVB-T2. Jedynym warunkiem byłaby opłata za koncesję bez konkursu KRRiT. Wyeliminowało by to monopol niektórych nadawców którzy są dyskryminowani na rynku mediów. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, exmartino napisał:

Jedynym warunkiem byłaby opłata za koncesję bez konkursu KRRiT. Wyeliminowało by to monopol niektórych nadawców którzy są dyskryminowani na rynku mediów. 

Chłopie, Polsat ma miliardy złotych, zajęli by w kilka dni wszystkie miejsca. Miałbyś z 20 dodatkowych polsatów które by podgryzały resztkę rynku i dopiero prawdziwy monopol by nastał. Konkursy nie są idealne, ale dają jako tako szansę, na jakiś pluralizm. To co proponujesz to dziki kapitalizm, a wszelka przesada zdrowa nie jest.

Edytowane przez dziwek
doprecyzowanie
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...