Skocz do zawartości

ATM Rozrywka


Poland
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Mikuu napisał:

Żegnam również bez żalu, ten kanał to powtórka powtórki powtórek

No, szczególnie powtórki to szereg programów z Mariuszem Węgłowskim, Dobranoc ATM, Lokalnie o Wrocławiu, Zameldowani, Oddział specjalny policji, Na rybę i [beep]ylion innych których na szybko nie pamiętam, ale które były....

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Frontowiec napisał:

Jak już wcześniej wspomniałem, jedynie co tam oglądałem to "Gang Olsena", "Kiepskich" i teleturnieje z Ibiszem. Mam nadzieję, że na MUX-1 pojawi się jakiś ciekawy i zarazem niepowtórkowy kanał w miejsce ATM Rozrywka.

To co się dziwisz, że emitowali powtórki, skoro tylko je oglądałeś, a nie oglądałeś ich premier?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, dziwek napisał:

No, szczególnie powtórki to szereg programów z Mariuszem Węgłowskim, Dobranoc ATM, Lokalnie o Wrocławiu, Zameldowani, Oddział specjalny policji, Na rybę i [beep]ylion innych których na szybko nie pamiętam, ale które były....

Zerknąłem na program i widzę tylko jakieś 95% powtórek, a te pozycje które wymieniłeś są także produkcjami sprzed 2 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, STARS.TV napisał:

 Gdyby przeszli na koncesję satelitarną to nikt by ich nie ruszył z żadnej kablówki ani platformy. 

TVN24 ma koncesję satelitarną, a zapowiada się powtórka z ATM-u: od ponad roku czekają na przedłużenie koncesji i w zeszłym tygodniu wypowiedzieli się z KRRiT, że dokumentacja ma braki formalne, przy czym nadawca ciągle nie został o tym poinformowany oficjalnie przez KRRiT, a jedynie dziennikarze spoza stacji dostali taką odpowiedź. I na serio ktoś uwierzy, żeby tabun prawników globalnego nadawcy, jakim jest Discovery, nie wiedział, jakie dokumenty trzeba dostarczyć KRRiT? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj mieliśmy powtórki głownie polskich programów/seriali a znając życie dostaniemy w zamian:
polskie kabarety, amerykańskie talent show czy o urządzaniu domów, pseudopopularnonaukowe programy o kopaniu złota, lombardach i magazynach na sprzedaż, za to wieczorem powtórki zagranicznych seriali/filmów i premierowe kino klasy B.

Płakać po tym kanale nie będę ale znając życie dostaniemy to co i tak już jest na innych poślednich kanałach (mam tu na myśli zwłaszcza MUX8) więc co za różnica co tam po nich będzie. Nie zrobi się drugiego Kino Polska czy Polsat Sport w DVB-T.
ATM to był taki kanał który się włączało żeby coś brzdękało w tle zagłuszając samotność albo gdy już naprawdę nic nie było na innych stacjach. Polacy nie czekali z wypiekami na twarzy na godzinę XX żeby zobaczyć premierę skandynawskiego hitu filmowego.

Kanały powtórkowe były fajne 20 lat temu. Wtedy jak ktoś miał Polsat 2 to było WOW - można było zobaczyć coś co leciało na głównym Polsacie bo się przegapiło będąc w szkole. Teraz mamy Iplę.

Dzisiaj jednak włączyłem ATM Rozrywka z ciekawości żeby zobaczyć jak będzie wyglądało wyłączenie. Ten punkt ramówki mógł mieć wysoką oglądalność ;)

Edytowane przez Marek G
  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za dużo na tym kanale nie oglądałam, ale jednak trafiło się kilka ciekawych pozycji. To ATM wyemitował premierowo w Polsce seriale Naga broń (z Leslie Nielsenem), westernowy Cimarron Streep (później pokazany przez jeden z kanałów FilmBoxu), czy brytyjski Hotel Babylon (ten sam, który później pojawił się na kanale BBC). To ATM przypomniał także serial Czarna Żmija, czy jako pierwszy po latach sięgnął po pierwsze sezony MacGyvera. Ciekawą pozycją był też dokument o Leonardzie Cohenie. 

 

Oczywiście przez tą dekadę istnienia mogło być więcej takich perełek i szkoda, że nadawca nie wykorzystał szansy.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVN24 bez koncesji? Bez jaj! Doszłoby do zamieszek i protestów. AntyPiS krzyczałby "Cenzura! Koniec wolności i demokracji!"

Ale jakby do tego doszło, to jeszcze mają TVN24 BIS?

ATM Rozrywka żegnam bez żalu. Ogromne logo, powtórki staroci (często w formacie 4:3), brak HD.

Z tym, że piszę to jako konsument serwisów vod. Nie wiem, co to są reklamy, chyba, że reklama product placement w treści filmu (np. Apart i Radio Zet w "Listach do M."). Oglądam tylo informacje. Jak pojawia się plansza "reklama" przesuwam suwak w Playerze czy w IPLI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę szkoda tego kanału, wiem że dla wielu był tylko zapchaj dziurą. Ja jednak czasem tam zaglądałem, obejrzałem u nich serię „Gangu Olsena” , Charlie Chaplina oraz produkcje Polsatu: „Małolaty” , starsze odcinki Kiepskich. Jeśli szukali oszczędności to mogli ograniczyć się tylko do DVB-T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niczego lepszego po ATM w DVB-T nie dostaniemy. Zatem nie żałujecie tego kanału, ale również nie będziecie przepadać za kolejnym :)

Taki urok DVB-T że opłaca się emitować powtórki, a widownia pokazuje że to się spina finansowo.

Gdyby tak nie było na satelicie nie powstałoby tyle klonów anten głównych.

Tak jak mówię po treści kanału rozpaczał na pewno nie będę. Ale ten przypadek pokazuje jak ten biznes jest niepewny. Jedną decyzją może zostać otwarty, a kolejną po włożeniu w niego ogromnych środków zamknięty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Mikuu napisał:

Ten napis jest tylko na satelicie w naziemnej czarny ekran i chwile potem wyrzucony z listy.

 

To nieźle. Ludzie będą dekodery do naprawy nosić bo im kanały wypadają. Bo przecież jeszcze wczoraj kanał działał jakby nigdy nic, były audycje zgodnie z programem a zajawki informowały kiedy leci Dr Martin i Pierwsza Miłość...

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co zauważyłem to najbardziej z końca ATM Rozrywki rozpaczają fani "Kiepskich" którzy to chociażby na swoich grupach używają ten przerobiony kadr jednego z odcinków: 

KM40Oj7.jpg

Był on zresztą już używany przez nich gdy Polsat dał "Gościa Wydarzeń" zamiast ich serialu o 19:30. Wtedy akcja polegająca na zmasowanym ataku w kierunku social mediów słonecznej stacji zakończyła się klęską.

 Na dodatek ci fani obrażają też którzy jak wy twierdzą że ATM Rozrywka była do niczego.

 

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klienci Vectry tuż przed pierwszą w nocy mogli ujrzeć ten komunikat, nadawany do teraz na pozycji 618 gdzie nadawali. Sądząc po nagraniu z zakończenia nadawania, które postanowiłem zaplanować. Była też plansza jak w CP, że kanał zakończył nadawanie na terenie Polski 24.02.

IMG-20210225-101711.jpg

Mam pytanie do klientów GONet, i innych operatorów w którym była ATM Rozrywka - co macie teraz na ekranach po wyborze ATMu?

 

Edytowane przez arkbogumil01
Dopisanie dodatkowych informacji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...