Skocz do zawartości

Telewizyjny kanał roku 2010


Rekomendowane odpowiedzi

Powoli kończy się rok 2010, a wiadomo, że jak kończy się rok, to na SatKurierze przygotowywane jest podsumowanie br. Mam akurat przyjemność prowadzić tą zabawę po raz drugi. Mam nadzieję, że każdy, kto zajrzy do tego wątku, odda swój głos :P

 

Na początek, krótki regulamin:

1. Głosowanie trwa od 9.12.2010 - 1.01.2011 r.

2. Każdy użytkownik może oddać tylko 1 głos.

3. Głosować można tylko w podanych przeze mnie kategoriach.

4. W każdej kategorii należy wybrać 1 stację.

5. Po wyborze stacji, proszę o krótkie uzasadnienie, ale sensowne, a nie typu "Boomerang - bo tak mi się podoba lub mam dostęp do takiego kanału".

6. Jeżeli doszedł by jakiś nowy kanał albo ktoś zmieniłby zdanie, proszę o napisanie nowego posta z wyszczególnionym powodem edycji

7. Posty niedostosowane do tego regulaminu, nie będą liczone do końcowej klasyfikacji.

 

Głosujemy w następujących kategoriach:

1) Najlepszy kanał ogólnotematyczny -

2) Najlepszy kanał informacyjny -

3) Najlepszy kanał filmowy -

4) Najlepszy kanał sportowy -

5) Najlepszy kanał popularnonaukowy -

6) Najlepszy kanał dziecięcy -

7) Najlepszy kanał muzyczny -

8 ) Najlepszy kanał zagraniczny -

9) Najlepszy kanał HD -

10) Najlepszy paczka kanałów premium -

11) Najlepszy kanał wprowadzony w 2010 r. w Polsce -

12) Najgorszy kanał wprowadzony w 2010 r. w Polsce -

13) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do Cyfry+, to -

14) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do Cyfrowego Polsatu, to -

15) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do platformy n, to -

16) Kanał, który powinien pojawić się w Polsce/mojej platformie, kablówce, to -

 

Zapraszam do głosowania!

 

PS: Czy można by podpiąć temat? (to oczywiście do moderatorów) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Najlepszy kanał ogólnotematyczny - Polsat - za LM, F1, siatkówkę, filmy...

2) Najlepszy kanał informacyjny - TVN24 - wreszcie coś się poprawiło, chyba Polsat News dał im kopa ;]

3) Najlepszy kanał filmowy - CANAL+ - mimo coraz większej konkurencji, trzyma klasę.

4) Najlepszy kanał sportowy - CANAL+ Sport - stacja, która powinna dostać jakieś odznaczenie państwowe. Więcej zrobili dla polskiej piłki niż jakiekolwiek rządy, ministrowie i PZPN razem wzięci.

5) Najlepszy kanał popularnonaukowy - Discovery - wreszcie ruszyli tyłki. I bardzo dobrze, jeszcze tylko 16:9 i będzie super/

6) Najlepszy kanał dziecięcy - Disney Channel - czasem i ja zaglądam ;] A za powrót klasyki ("Teraz Miki") i nadawanie 24/7 - wielkie brawa.

7) Najlepszy kanał muzyczny - Eska TV - wreszcie się odkodowali tak, jak trzeba (DVB-S). VIVA idzie w pył ;]

8 ) Najlepszy kanał zagraniczny - CNN International - znakomity zastępnik polskich stacji "informacyjnych".

9) Najlepszy kanał HD - TVP HD - co by nie mówić, TVP to TVP/ Ten kanał im się udał.

10) Najlepszy paczka kanałów premium - CANAL+ - film i sport w najlepszym wydaniu - tego nie ma nikt inny.

11) Najlepszy kanał wprowadzony w 2010 r. w Polsce - FOX HD - wreszcie premiery serialowe w dobrej jakości, szybko z USA i bezpośrednio w FOX.

12) Najgorszy kanał wprowadzony w 2010 r. w Polsce - CSB TV - **** wie co to jest. Niby się super zapowiadał, a gorszy twór niż Patio TV.

13) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do Cyfry+, to - Polsat - wreszcie nie tylko w CP. I dobrze, bo z oferty sportowo-filmowej tylko Polsatów brakowało.

14) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do Cyfrowego Polsatu, to - FOX HD - jak wyżej.

15) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do platformy n, to - TVP Seriale - klasyka, nowsze i najnowsze seriale TVP. Można mówić wszystko, ale nikt nie robi takich seriali jak TVP.

16) Kanał, który powinien pojawić się w Polsce/mojej platformie, kablówce, to - MTV Dance - w mojej opinii jeden z lepszych kanałów muzycznych na niebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Najlepszy kanał ogólnotematyczny - TVN - za dobrą rozrywkę za fakty i za najlepsze programy m.in. Top Model czy Mam Talent

2) Najlepszy kanał informacyjny - TVP Info - najchętniej oglądany kanał informacyjny w polskiej telewizji

3) Najlepszy kanał filmowy - Polsat Film - najlepsze filmy i codzienne pasma nadawane o 21:00

4) Najlepszy kanał sportowy - TVP Sport - za zimowe igrzyska olimpijskie i tegoroczny mundial w RPA

5) Najlepszy kanał popularnonaukowy - Planete - niedawno była nowa grafika i mi się podoba

6) Najlepszy kanał dziecięcy - Nickelodeon - można oglądać m.in. SpongeBoba czy ICarly

7) Najlepszy kanał muzyczny - Eska TV - ponieważ jest to kanał gdzie znajdę m.in. Poranny WF

8 ) Najlepszy kanał zagraniczny - RTL - we wrześniu 2010 jest nowa grafika i to w jakości HD

9) Najlepszy kanał HD - FOX HD - tam znajdę Simpsonów

10) Najlepszy paczka kanałów premium - Canal+ - obchodził 15.urodziny

11) Najlepszy kanał wprowadzony w 2010 r. w Polsce - Playhouse Disney - najlepsze bajki dla maluchów

12) Najgorszy kanał wprowadzony w 2010 r. w Polsce - 13thStreet Universal - upodabnia się do Hallmarku Channel

13) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do Cyfry+, to - Polsat - po 10 latach na platformie Cyfra+

14) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do Cyfrowego Polsatu, to - TLC - świetny kanał nadawany w 16/9

15) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do platformy n, to - AXN HD - podróbka AXN-u która jest niesamowita

16) Kanał, który powinien pojawić się w Polsce/mojej platformie, kablówce, to - Nickelodeon - ja bardzo lubię ten kanał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Najlepszy kanał ogólnotematyczny - TVP2 - za dobre filmy (niestety nocą), kabarety, teleturnieje.

2) Najlepszy kanał informacyjny - TVP INFO - wzorowa transmisja z katastrofy z 10 IV, okienka regionalne (drogą naziemną)

3) Najlepszy kanał filmowy - KINO POLSKA - ja akurat lubię polskie filmy, a coraz trudniej o nie w TV mimo iż widziane n'ty raz nadal przyjemnie się je ogląda

4) Najlepszy kanał sportowy - CANAL+ Sport - zgadzam się z przedmówcą, dobrzy komentatorzy, profesjonalne transmisje z mało profesjonalnej naszej ligi.

5) Najlepszy kanał popularnonaukowy - Discovery - zwłaszcza za 3 programy o sztuce przetrwania (w mieście, po katastrofie i w naturze)

6) Najlepszy kanał dziecięcy - Disney Channel - za Fineasza i Ferba oraz stare bajki disneya...

7) Najlepszy kanał muzyczny - Rebel TV - Wreszcie coś innego od tej POP papki....

8 ) Najlepszy kanał zagraniczny - Sport1de - za transmisje na żywo z treningów F1, za piłkę ręczną...

9) Najlepszy kanał HD - ??? - nie mam dostępu więc nie chcę oceniać sugerując sie opinią innych

10) Najlepszy paczka kanałów premium - ??? - nie mam dostępu więc nie chcę oceniać sugerując sie opinią innych

11) Najlepszy kanał wprowadzony w 2010 r. w Polsce -Rebel TV - jak wyżej - tego w naszym kraju brakowało.

12) Najgorszy kanał wprowadzony w 2010 r. w Polsce - CSB TV - zgadzam się z opinnią poprzednika (zastanawiałem się nad TVR ale Oni jeszcze testują)

13) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do Cyfry+, to - Polsat - teraz reklamy przerywane filmem może trafią też do innych platform.

14) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do Cyfrowego Polsatu, to - Rebel TV - tzn w końcu dodany do listy kanałów...

15) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do platformy n, to - TVP Seriale - nasz kraj kocha seriale... Oby tylko nie powtarzali mody na sukces to wróże im sukces

16) Kanał, który powinien pojawić się w Polsce/mojej platformie, kablówce, to - TVP HD - nie po to na poczcie człowiek opłaca abonament by nie móc oglądać tego co zostało wyprodukowane za MOJE pieniądze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Najlepszy kanał ogólnotematyczny - Polsat - za filmy, seriale Hotel 52 i Szpilki na Giewoncie

2) Najlepszy kanał informacyjny - Polsat News - za dobre informacje, sensowne, nie "jeżdżą" po PiS'ie czy innych partiach

3) Najlepszy kanał filmowy - HBO - dużo premier, dobre filmy

4) Najlepszy kanał sportowy - Polsat Sport - dużo sportów i dużo audycji LIVE

5) Najlepszy kanał popularnonaukowy - Discovery - idzie się dużo nauczyć :D

6) Najlepszy kanał dziecięcy - Disney Channel - dużo filmów, premier, widać że ten kanał dopiero się rozkręcił

7) Najlepszy kanał muzyczny - Eska TV - dużo muzyki

8 ) Najlepszy kanał zagraniczny - RTL - dużo teleturniejów i CSI, kości i programów popularnonaukowych

9) Najlepszy kanał HD - TVP HD - najwyższa jakość 1080i, bogata oferta programowa, jeden z lepszych TVP

10) Najlepszy paczka kanałów premium - CANAL+ - za Canal+ Film i Sport i oczywiście w HD

11) Najlepszy kanał wprowadzony w 2010 r. w Polsce - FOX HD, nie mam dostępu ale jakbym miał to bym oglądał całymi dniami, za serial Simpsonowie i The Walking Dead

12) Najgorszy kanał wprowadzony w 2010 r. w Polsce - TVR - dziwne programy, kiepska jakość

13) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do Cyfry+, to - Polsat - zyskał większą oglądalność

14) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do Cyfrowego Polsatu, to - FOX HD tak jak wyżej

15) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do platformy n, to - Cinemax HD - długo oczekiwany kanał filmowy wreszcie w HD

16) Kanał, który powinien pojawić się w Polsce/mojej platformie, kablówce, to - Disney Channel HD - disney'owskie filmy w HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Najlepszy kanał ogólnotematyczny - TVN - za Fakty, Milionerów i dobre filmy

2) Najlepszy kanał informacyjny - TVN 24 - jak dla mnie najbardziej profesjonalna stacja informacyjna

3) Najlepszy kanał filmowy - CANAL+ - moim zdaniem miał lepsze premiery niż HBO i więcej ich było niż w nFilm, do tego bardzo ciekawe filmy dokumentalne

4) Najlepszy kanał sportowy - CANAL+ Sport oczywiście - bez wątpienia najlepsi komentatorzy i eksperci, do tego transmisje Ekstraklasy oraz czołowych lig europejskich, świetne magazyny sportowe

5) Najlepszy kanał popularnonaukowy - History - dużo ciekawych programów, w dodatku brak reklam i dostępność pełnej angielskiej ścieżki językowej

6) Najlepszy kanał dziecięcy - Boomerang - co tu dużo mówić - klasyka kreskówek w najlepszym wydaniu

7) Najlepszy kanał muzyczny - Rebel TV - sporo polskiej muzyki oraz starszej muzyki rockowej

8 ) Najlepszy kanał zagraniczny - VH1 Europe - dużo dobrej muzyki różnych gatunków i, co najważniejsze, z różnych okresów

9) Najlepszy kanał HD - Animal Planet HD - moim zdaniem jest jednym z najlepszych jakościowo kanałem HD, piękno przyrody w bardzo dobrym wydaniu

10) Najlepszy paczka kanałów premium - CANAL+ - najlepszy sport i bardzo dobre kino

11) Najlepszy kanał wprowadzony w 2010 r. w Polsce - FOX HD - szkoda, że nie wprowadzono obiecanej wersji SD, ale mimo wszystko kanał zapowiada się obiecująco, jeśli tylko zawsze będą emitować takie hity serialowe to życzę im jak najlepiej

12) Najgorszy kanał wprowadzony w 2010 r. w Polsce - Crime & Investigation - ten kanał to jakaś porażka, kiepska jakość i jeszcze gorsza zawartość, no i chyba też znikoma oglądalność

13) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do Cyfry+, to - VH1 Europe - patrz wyżej

14) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do Cyfrowego Polsatu, to - FOX HD - jak wyżej

15) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do platformy n, to - FOX HD - a jakże by inaczej (patrz wyżej)

16) Kanał, który powinien pojawić się w Polsce/mojej platformie, kablówce, to - Boomerang - nie wiem dlaczego Cyfra go jeszcze nie dołączyła (patrz wyżej)

 

@tosislaw - Rebel to kanał z 2009 roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Najlepszy kanał ogólnotematyczny - Polsat za profesjonalny sport,Hotel52,Szpilki na Giewoncie

2) Najlepszy kanał informacyjny -Polsat News bo jest obiektywny i nie ma reklam co 5 minut

3) Najlepszy kanał filmowy -HBO

4) Najlepszy kanał sportowy -Canal+ Sport bo sport to tylko piłka nożna a oni mają najlepszą :brawo:

5) Najlepszy kanał popularnonaukowy - Nat Geo Wild bo lubię oglądać programy o zwierzakach

6) Najlepszy kanał dziecięcy -Boomerang za normalne bajki

7) Najlepszy kanał muzyczny - 4 fun tv bo jest połączeniem Eski oraz Vivy

8 ) Najlepszy kanał zagraniczny -RTL 102,5 za dobrą muzykę FTA

9) Najlepszy kanał HD -Canal + Sport HD

10) Najlepszy paczka kanałów premium -Canal+ Pierwsza myśl po usłyszeniu Premium

11) Najlepszy kanał wprowadzony w 2010 r. w Polsce -FOX HD

12) Najgorszy kanał wprowadzony w 2010 r. w Polsce -CSb TV

13) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do Cyfry+, to -Polsat bo go najbardziej brakowało

14) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do Cyfrowego Polsatu, to -AXN HD bo wersji sd nie da się oglądać

15) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do platformy n, to -Fox HD

16) Kanał, który powinien pojawić się w Polsce/mojej platformie, kablówce, to -Sportklub bo posiada kilka ciekawych praw piłkarskich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

1) Najlepszy kanał ogólnotematyczny - Polsat - za dobry sport.

2) Najlepszy kanał informacyjny - Polsat News - niezbyt często oglądam kanały informacyjne ale jak już się na którymś zatrzymam na dłużej to jest to zazwyczaj Polsat News.

3) Najlepszy kanał filmowy - HBO - Zastanawiałem się nad Canal + ale jednak wybrałem HBO ponieważ oglądam ten kanał już od dość dawna i bardzo sobie go cenię.

4) Najlepszy kanał sportowy - Canal + Sport - klasa sama w sobie.

5) Najlepszy kanał popularnonaukowy - BBC Knowledge - głównie za fenomenalny Top Gear ale też za inne ciekawe programy.

6) Najlepszy kanał dziecięcy - Boomerang - za świetną klasykę.

7) Najlepszy kanał muzyczny - Eska TV - wreszcie nadaje w DVB-S i jest wyraźnie lepsza od rodzimej konkurencji.

8 ) Najlepszy kanał zagraniczny - Akilli TV - stacja ta nadaje z Turksat 3A a ramówka to ciekawe i często bardzo śmieszne filmiki z sieci.

9) Najlepszy kanał HD - TVP HD - co tu dużo mówić, porządny kanał.

10) Najlepszy paczka kanałów premium - CANAL+ - za najlepszy futbol i dobry film.

11) Najlepszy kanał wprowadzony w 2010 r. w Polsce - FOX HD - dobre seriale w dobrej jakości.

12) Najgorszy kanał wprowadzony w 2010 r. w Polsce - CSB TV - spodziewałem się po nim czegoś więcej, ramówka nie zachwyca, jakość tym bardziej.

13) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do Cyfry+, to - Polsat - abonenci Cyfry zyskali dostęp do LM z polskim komentarzem, a od czasu do czasu można obejrzeć jakiś ciekawy film.

14) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do Cyfrowego Polsatu, to - OSI - takiego kanału brakowało w CP.

15) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do platformy n, to - TVP Seriale - nowe serialowe produkcje oraz już kultowa klasyka spod znaku TVP.

16) Kanał, który powinien pojawić się w Polsce/mojej platformie, kablówce, to -VH1 Europe - mam nadzieję, że kanał ten dołączy niebawem do CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Głosujemy w następujących kategoriach:

1) Najlepszy kanał ogólnotematyczny - Polsat - ramówka nie powala, ale mają troszkę sportu oraz niezłe filmy

2) Najlepszy kanał informacyjny - Polsat News - super nie jest, ale przynajmniej nie jest to (raczej) stacja propagandowa

3) Najlepszy kanał filmowy - TV1000 - kanał nie jest dodatkowo płatny, a ofertę ma nawet niezłą. Pojawia się też trochę znanych filmów.

4) Najlepszy kanał sportowy - Sportklub - najlepsi komentatorzy w kraju, z których każdy jest świetnym specjalistą od tego co relacjonuje oraz niezła oferta

5) Najlepszy kanał popularnonaukowy - Viasat Explorer - 100 razy lepszy niż Discovery...

6) Najlepszy kanał dziecięcy - BBC Cbeebies - oprócz bajek emituje także programy edukacyjne, dzięki którym dzieci mogą poznać proste obliczenia czy alfabet.

7) Najlepszy kanał muzyczny - Eska TV - najwięcej nowości, nie leci ciągle 100 piosenek tak jak VIVIE PL oraz Poranny w-f a także różnorodność - pojawia się np. rock

8 ) Najlepszy kanał zagraniczny - Servus TV - wspaniała jakość, wiele ciekawych dokumentów, emisja m. in. NASCAR, Red Bull Air Race (live), Red Bull X-Figters (live)

9) Najlepszy kanał HD - Eurosport HD - wiele dyscyplin sportu, profesjonalizm, całkiem sporo audycji w HD

10) Najlepszy paczka kanałów premium - nFilm - spośród wszystkich polskich kanałów pseudopremium z premierami te można mieć najtaniej (za 9,90 zł).

11) Najlepszy kanał wprowadzony w 2010 r. w Polsce - od dnia startu tylko w HD, ciekawa oferta, nawet szybkie premiery

12) Najgorszy kanał wprowadzony w 2010 r. w Polsce - TVP Seriale - powtórki powtórek i to za opłatą...

13) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do Cyfry+, to - Polsat News - w końcu trochę odejścia od politycznych ***VN 24 i TV*** INFO.

14) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do Cyfrowego Polsatu, to - Orange Sport Info - niski poziom informacji ale daje trochę transmisji live, retransmisji i niezłych magazynów

15) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do platformy n, to - Multi Liga Mistrzów - dzięki temu można śledzić przebieg wszystkich meczów LM - namiastka Al Jazeery Sport+

16) Kanał, który powinien pojawić się w Polsce/mojej platformie, kablówce, to - Sportklub - powód to transmisje Moto GP, FA Cup, Carling Cup, Copa del Rey, Campeonato Brasileiro e Campeonato Paulista, Jupiler Pro League oraz magazyn FootBrazil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Najlepszy kanał ogólnotematyczny - TVP1 za relacje z zimowych igrzysk olimpijskich i mistrzostw świata w piłce nożnej oraz za mecze polskiej reprezentacji.

2) Najlepszy kanał informacyjny - TVN 24 - za jakość kanału oraz program Świat według Jacka.

3) Najlepszy kanał filmowy - HBO - sporo niezłych filmów.

4) Najlepszy kanał sportowy - Eurosport - mecze eliminacyjne do ME 2012, skoki, biegi narciarskie i różnorodność sportowa.

5) Najlepszy kanał popularnonaukowy - BBC Knowledge - jak dla mnie jest wiele na prawdę dobrych filmów dokumentalnych (szczególnie te podróżnicze).

6) Najlepszy kanał dziecięcy - Boomerang - wiele bajek, które lubiałem gdy byłem mały.

7) Najlepszy kanał muzyczny - Rebel TV - za muzykę rockową.

8 ) Najlepszy kanał zagraniczny - Number One Channel - muzyka z lat 70', 80'.

9) Najlepszy kanał HD - MTVN HD - jedyny polski muzyczny kanał HD, na którym często można uświadczyć koncerty.

10) Najlepszy paczka kanałów premium - Canal+ - niezłe filmy i ligi europejskie.

11) Najlepszy kanał wprowadzony w 2010 r. w Polsce - Fox HD - kilka dobrych seriali.

12) Najgorszy kanał wprowadzony w 2010 r. w Polsce - CSB - jeszcze nic kaszubskiego tam nie widziałem...

13) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do Cyfry+, to - Polsat - brakowało go dla większości abonentów Cyfry.

14) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do Cyfrowego Polsatu, to - Nat Geo WIld - o wiele lepszy od Animal Planet.

15) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do platformy n, to - Cinemax HD - można trafić na dobry film.

16) Kanał, który powinien pojawić się w Polsce/mojej platformie, kablówce, to - Planete - chciałbym by był dostępny w CP, bp to naprawdę niezły kanał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Najlepszy kanał ogólnotematyczny - Polsat (za filmy, seriale: Świat według Kiepskich, Rodzina zastępcza, Szpilki na Giewoncie i inne, a także za program Dom nie do poznania)

2) Najlepszy kanał informacyjny - Polsat News (za obiektywizm, małą liczbę reklam)

3) Najlepszy kanał filmowy - HBO (brak reklam, świetne filmy)

4) Najlepszy kanał sportowy - Polsat Sport (świetna zawartość sportowa)

5) Najlepszy kanał popularnonaukowy - Discovery Channel (za programy takie jak Pogromcy mitów, Duchy, Brainiac, Jak to jest zrobione? i inne)

6) Najlepszy kanał dziecięcy - Disney Channel (za nadawanie 24/7, mała liczba reklam, świetne seriale: Nie ma to jak hotel, Hannah montana, Do dzownka i inne oraz filmy)

9) Najlepszy kanał HD - TVP HD (najlepszy kanał z paczki TVP i bogata oferta programowa)

10) Najlepszy paczka kanałów premium - HBO (świetne filmy, dużo premier)

11) Najlepszy kanał wprowadzony w 2010 r. w Polsce - Fox HD (najlepszy kanał serialowy od Fox-a)

12) Najgorszy kanał wprowadzony w 2010 r. w Polsce - CSB TV (nie ciekawe programy)

13) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do Cyfry+, to - Polsat (polepszenie stosunków CP z C+, zwiększenie zasięgu=większe zyski z reklam=prawdopodobnie lepsza oferta)

14) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do Cyfrowego Polsatu, to - Fox HD (najlepszy kanał serialowy od Fox-a, kolejny kanał HD w CP)

15) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do platformy n, to - Fox HD (najlepszy kanał serialowy od Fox-a, kolejny kanał HD w n)

16) Kanał, który powinien pojawić się w Polsce/mojej platformie, kablówce, to - Discovery Historia (przydałby się tego typu kanał [czytaj] w CP)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Najlepszy kanał ogólnotematyczny - Polsat - siatkówka, Liga Mistrzów, F1, boks.

2) Najlepszy kanał informacyjny - dla mnie żaden się szczególnie nie wyróżnia.

3) Najlepszy kanał filmowy - Canal+ - pokazują ciut lepsze filmy niż HBO.

4) Najlepszy kanał sportowy - Polsat Sport - promocja polskiej siatkówki i piłki ręcznej zarówno kobiet i mężczyzn(ligi krajowe+Liga Mistrzów) i gale bokserskie.

5) Najlepszy kanał popularnonaukowy - Discovery - wiele programów popularnonaukowych, które mnie interesują.

6) Najlepszy kanał dziecięcy - Boomerang - seriale animowane z czasów mojego dzieciństwa.

7) Najlepszy kanał muzyczny - Rebel TV - wreszcie jakaś alternatywna muzyka, do tego kanał jest niekodowany.

8 ) Najlepszy kanał zagraniczny - Italia 1 - wiele seriali amerykańskich (np. Smallville, The Simpson, wcześniej Prison Break) i anime.

9) Najlepszy kanał HD - Discovery HD - świetnie wyglądają tu niektóre programy do tego ładne dla oka zapowiedzi.

10) Najlepszy paczka kanałów premium - Canal+ - jedyny pakiet kanałów premium gdzie znajdziemy zarówno dobre filmy i jak i dobry sport.

11) Najlepszy kanał wprowadzony w 2010 r. w Polsce - FOX HD - świetne amerykańskie seriale.

12) Najgorszy kanał wprowadzony w 2010 r. w Polsce - CSB TV - strasznie wygląda, nie ma tam nic ciekawego.

13) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do Cyfry+, to - Polsat - w końcu w Cyfrze są wszystkie kanały ogólnotematyczne.

14) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do Cyfrowego Polsatu, to - FOX HD - jak wyżej.

15) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do platformy n, to - TVP Seriale - chętnie bym obejrzał początki "tasiemców" i kilka innych świetnych starszych seriali TVP.

16) Kanał, który powinien pojawić się w Polsce/mojej platformie, kablówce, to - ESPN America - chętnie obejrzałbym amerykańskie sporty z oryginalnym komentarzem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Najlepszy kanał ogólnotematyczny - Polsat, za F1, Kiepskich, Sport

2) Najlepszy kanał informacyjny - TVN Warszawa, uznałem go za informacyjny bo zawsze na bierząco wiem co w Wawie piszczy, info ogólne oraz o korkach, pogoda

3) Najlepszy kanał filmowy - HBO, kiedyś to był Canal+ ale od roku mam tyko HBO i naprawdę zmieniłem o nim zdanie i jest to świetny kanał

4) Najlepszy kanał sportowy - Polsat Sport, ogólnie pojęta tematyka sportu a nie tylko piłka nożna

5) Najlepszy kanał popularnonaukowy - National Geo, najlepsze produkcje, Discovery sie przy tym chowa

6) Najlepszy kanał dziecięcy - Boomerang, wychowałem sie na tych bajkach i z sentymentem do nich wracam

7) Najlepszy kanał muzyczny - MTV Polska, jest zarówno muzyka jak i rozrywka, lecz brakuje kilku pozycji sprzed lat

8 ) Najlepszy kanał zagraniczny - ESPN Classic, super sprawa, najlepsze bramki wszech czasów, najlepsi stą[beep]y po ziemi sportowcy

9) Najlepszy kanał HD - FOX HD, lubie amerykańskie seriale a ten kanał jest strzałem w 10

10) Najlepszy paczka kanałów premium - HBO MAXPAK, cena adekwatna do ramówki oraz nie musze płacić za sport który (piłka nożna) mnie nie interesuje

11) Najlepszy kanał wprowadzony w 2010 r. w Polsce - FOX HD, jak w p. 9

12) Najgorszy kanał wprowadzony w 2010 r. w Polsce - Comedy Central Family, lubię CC ale ten kanał to przesada, juz lepiej by dali CC HD

13) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do Cyfry+, to - tu nie mam swojego zdania nie posiadam platformy

14) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do Cyfrowego Polsatu, to - FOX HD, tak jak w p. 9

15) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do platformy n, to - tu nie mam swojego zdania nie posiadam platformy

16) Kanał, który powinien pojawić się w Polsce/mojej platformie, kablówce, to SeaSons, małe szanse ale brakuje kanału dla wedkarzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Najlepszy kanał ogólnotematyczny - Polsat - najbardziej pasuje mi ramówka, "Kiepscy", F1, i różne takie :P

2) Najlepszy kanał informacyjny - Polsat News - mniej nastawieni na tępe newsy jak TVN24

3) Najlepszy kanał filmowy - HBO - najwięcej filmów na tym kanale obejrzałem, więc najlepszy

4) Najlepszy kanał sportowy - Eurosport - po postu klasa sama w sobie a do tego Jar-Wyrz ;]

5) Najlepszy kanał popularnonaukowy - Discovery HD Showcase - za "American Chopper" w HD

6) Najlepszy kanał dziecięcy - Boomerang - za Looney Toones

7) Najlepszy kanał muzyczny - Rebel.TV - za brak Zgagi

8 ) Najlepszy kanał zagraniczny - CT1 - Najwięcej czasu z obcych kanałow ten oglądałem

9) Najlepszy kanał HD - TVP HD - najlepsza jakość obrazy jaką widziałem

10) Najlepszy paczka kanałów premium - HBO - patrz punkt 3

11) Najlepszy kanał wprowadzony w 2010 r. w Polsce - FOX HD - masa świetnych seriali

12) Najgorszy kanał wprowadzony w 2010 r. w Polsce - TLC - kiepski obraz i zawartość

13) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do Cyfry+, to - Polsat - patrz punkt 1

14) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do Cyfrowego Polsatu, to - Fox Hd - patrz punkt 11

15) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do platformy n, to - Fox Hd - patrz punkt 11

16) Kanał, który powinien pojawić się w Polsce/mojej platformie, kablówce, to - brak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Najlepszy kanał ogólnotematyczny - Polsat - za F1,boks i seriale.

2) Najlepszy kanał informacyjny - TVN24 - za Szkło kontaktowe i za Polska i Świat

3) Najlepszy kanał filmowy -Filmbox - za 16/9 i za dobre filmy

4) Najlepszy kanał sportowy - Eurosport - za World Series by Renault,WTCC i za snooker.

5) Najlepszy kanał popularnonaukowy - Discovery Science - za Brainiaca :D

6) Najlepszy kanał dziecięcy -Cartoon Network - za oprawe graficzną i za kreskówki.

7) Najlepszy kanał muzyczny - Viva Polska - za dużo muzyki :P

8 ) Najlepszy kanał zagraniczny - ZDF - za Wetten Dass

9) Najlepszy kanał HD - Eurosport HD - patrz punkt 4

10) Najlepszy paczka kanałów premium - CANAL+ - za Canal+ Film i Sport i oczywiście w HD

11) Najlepszy kanał wprowadzony w 2010 r. w Polsce - BBC HD - gdybym miał to bym oglądał,oglądałem u cioci i muszę stwierdzić,że emitują dobre programy

12) Najgorszy kanał wprowadzony w 2010 r. w Polsce - TVR - reklamowali się,że ruszają 1 listopada a tu jeszcze nie ma startu.Do tego żałosna grafika i jakość.

13) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do Cyfry+, to - Polsat - dobra decyzja Cyferki :D

14) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do Cyfrowego Polsatu, to - Comedy Central - za dobre seriale komediowe.

15) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do platformy n, to - FOX HD - za najlepsze programy prosto z Ameryki m.i.n Simpsonowie,Family Guy,Prison Break...

16) Kanał, który powinien pojawić się w Polsce/mojej platformie, kablówce, to - Sportklub - tam emitują Moto GP,którego mi brakuje w CP,od kiedy Eurosport stracił prawa do emisji tej serii, i do tego dużo praw do lig piłkarskich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 Najlepszy kanał ogólnotematyczny - TVN; najbardziej wartościowe programy ze stacji ogólnotematycznych.

2 Najlepszy kanał informacyjny - TVN 24; najszybciej podają informacje.

3 Najlepszy kanał filmowy - CANAL+; bezkonkurencyjny, jedynie można do niego porównać HBO, które jednak nieco odstaje.

4 Najlepszy kanał sportowy - CANAL+ SPORT; ligi europejskie- i to wszystko wyjaśnia :D

5 Najlepszy kanał popularnonaukowy - PLANETE; programy nieco inne niż na pozostałych kanałach z tej kategorii, najszerszy zakres tematyczny emitowanych programów.

6 Najlepszy kanał dziecięcy - ZIG ZAP; za to, że jest nie tylko dla dzieci, ale i dla młodzieży.

7 Najlepszy kanał muzyczny - TRACE; kanał muzyczny, który najczęściej mi się zdarzyło oglądać, po prostu wg mnie najlepsza muzyka.

8 Najlepszy kanał zagraniczny - SUPER TENNIS; dla lubiących tenis, wybór oczywisty :D

9 Najlepszy kanał HD - CANAL+ SPORT HD; patrz punkt 4.

10 Najlepszy paczka kanałów premium - CANAL+; dla mnie jednak lepsze od HBO.

11 Najlepszy kanał wprowadzony w 2010 r. w Polsce - BBC HD; po prostu ciekawe produkcje.

12 Najgorszy kanał wprowadzony w 2010 r. w Polsce - CSB TV; to jakiś twór kanałopodobny...

13 Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do Cyfry+, to - BBC HD; patrz punkt 11.

14 Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do Cyfrowego Polsatu, to - Nie mam CP i nigdy wiecej mieć nie będę, więc mnie nie interesuje.

15 Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do platformy n, to - BBC HD; patrz punkt 11.

16 Kanał, który powinien pojawić się w Polsce/mojej platformie, kablówce, to - TRAVEL CHANNEL HD; najbardziej wyczekiwany przeze mnie kanał (ewentualana angielska wersja językowa by mi nie przeszkadzała, bo mówię biegle tym językiem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Najlepszy kanał ogólnotematyczny - Polsat - za dobry film oraz transmisje F1

2) Najlepszy kanał informacyjny - TVN24 - za treści oraz programy np. prosto z polski

3) Najlepszy kanał filmowy - Canal+ - jakość obrazu oraz filmy z dobrej półki

4) Najlepszy kanał sportowy - Canal+Sport - za najlepsza piłkę nożna i super wydanie

5) Najlepszy kanał popularnonaukowy - National Geographic - za treści m.in. Wielkie konstrukcje

6) Najlepszy kanał dziecięcy - Mini mini - treści bez przemocy i sympatyczne dla dzieci bajki

7) Najlepszy kanał muzyczny - Eska TV - za jakość oraz prezentowana muzykę bez durnowatych programów dla małolatów

8 ) Najlepszy kanał zagraniczny - RTL - za F1 w 16/9

9) Najlepszy kanał HD - Canal+ Sport HD - za jakość obrazu

10) Najlepszy paczka kanałów premium - Canal+ - oferta filmowa oraz sportowa

11) Najlepszy kanał wprowadzony w 2010 r. w Polsce -FOX HD - za seriale w lepszej jakości

12) Najgorszy kanał wprowadzony w 2010 r. w Polsce - 13thStreet Universal - brak interesującej ramówki

13) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do Cyfry+, to - Polsat - brakowało go w tej platformie

14) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do Cyfrowego Polsatu, to -FOX HD - za seriale w lepszej jakości

15) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do platformy n, to - FOX HD -za seriale w lepszej jakości

16) Kanał, który powinien pojawić się w Polsce/mojej platformie, kablówce, - Discovery Showcase HD-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Najlepszy kanał ogólnotematyczny - TVN - za najbardziej profesjonalne produkcje rozrywkowe w roku 2010r. (Mam talent, Top model itd. itp.)

2) Najlepszy kanał informacyjny - TVN24 - za profesjonalne przekazywanie informacje i świetne programy publicystyczne

3) Najlepszy kanał filmowy - Comedy Central - jest to najlepszy kanał pod względem seriali komediowych. Naprawdę przyjemnie ogląda się ten kanał

4) Najlepszy kanał sportowy - Canal+ Sport - za najlepsze ligi europejskie i naszą Ekstraklasę :) Nic dodać, nic ująć.

5) Najlepszy kanał popularnonaukowy - Discovery Channel - Przede wszystkim za program "jak to jest zrobione"

6) Najlepszy kanał dziecięcy - Mini Mini - za najlepsze produkcje dziecięce na polskim rynku. Bajki nie tylko uczą , ale także edukują dzieci.

7) Najlepszy kanał muzyczny - Eska TV - za odkodowanie kanału i poszerzeniu dystrybucji o nowe platformy

8 ) Najlepszy kanał zagraniczny - Lider TV- za odkodowanie Ligi Mistrzów :)

9) Najlepszy kanał HD - Canal+ Sport HD - za najlepszą jakość HD na polskim rynku

10) Najlepszy paczka kanałów premium - Canal+ - połączenie super filmów z najlepszym sportem. Lepszej paczki premium być nie może :)

11) Najlepszy kanał wprowadzony w 2010 r. w Polsce - FOX HD - za najlepsze amerykańskie seriale i za umożliwienie oglądania "The Walking Death" tydzień po premierze w USA.

12) Najgorszy kanał wprowadzony w 2010 r. w Polsce - TVR - za bezsensowny start programu w wersji testowej

13) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do Cyfry+, to - Polsat - to było totalne zaskoczenie, więc za to, że po tylu latach wreszcie są wszystkie kanały naziemne w Cyfrze.

14) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do Cyfrowego Polsatu, to - Comedy Central - patrz punkt 3

15) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do platformy n, to - FOX HD - patrz punkt 11

16) Kanał, który powinien pojawić się w Polsce/mojej platformie, kablówce, to - w Cyfrze brakuje tylko TVN HD , ale to marzenie ściętej głowy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Najlepszy kanał ogólnotematyczny - Tele 5

Uzasadnienie: za filmy erotyczne po północy :D

 

2) Najlepszy kanał informacyjny - TVN24

Uzasadnienie: odpowiada mi dynamiczna forma prezentacji informacji, niektóre pozycje programowe są godne uwagi.

 

3) Najlepszy kanał filmowy - Comedy Central

Uzasadnienie: fajnie jest się pośmiać.

 

4) Najlepszy kanał sportowy - Canal+ Sport

Uzasadnienie: piłka nożna - zarówno najważniejsze ligi europejskie jak i nasza Ekstraklasa

 

5) Najlepszy kanał popularnonaukowy - National Geographic Channel

Uzasadnienie: poważnie zastanawiałem się między Planete, a NGC, ale postawiłem na ten drugi - wydaje mi się ciekawszy od strony poruszanych zagadnień.

 

6) Najlepszy kanał dziecięcy - Boomerang

Uzasadnienie: sentyment do starszych kreskówek.

 

7) Najlepszy kanał muzyczny - Rebel:tv

Uzasadnienie: coś innego od wszechobecnej papki, powinni popracować nad jakością, ale sama koncepcja jest dobra. Rozważałem tu też Eskę TV, ale choć kanał także wyróżnił się stawiając na nowości co przerwało marazm wśród polskich kanałów muzycznych (VIVA Polska została w tyle, a 4fun.tv próbuje gonić), to nie podoba mi się bardzo wysoka powtarzalność utworów i nastawienie na autopromocję lansowanych przez siebie gwiazd, a także MTV Dance, ale tam problemem jest fakt, że to kanał "MTV", w efekcie typowe dla tej marki problemy - niezbyt szybkie lansowanie nowości, powtarzalność utworów.

 

8 ) Najlepszy kanał zagraniczny - MTV Dance

Uzasadnienie: nie dostali w muzycznych, to niech się cieszą z mojej nominacji na najlepszy zagraniczny :P

 

9) Najlepszy kanał HD - TVP HD

Uzasadnienie: czasami pojawi się tam coś, na czym warto zawiesić oko, a do tego póki co przy sporym ścisku na transponderach zachowuje umiarkowanie sensowną jakość techniczną...

 

10) Najlepszy paczka kanałów premium - Canal+

Uzasadnienie: sport i filmy

 

11) Najlepszy kanał wprowadzony w 2010 r. w Polsce - FOX HD

Uzasadnienie: Family Guy, ale za jakość powinni się wstydzić. Przy takiej marce odwalić taką chałturę?

 

12) Najgorszy kanał wprowadzony w 2010 r. w Polsce - TVR

Uzasadnienie: po co to komu? Projekt wygląda jakby uruchamiano coś na siłę licząc nie wiem na co. Kasę z reklam przy tak nietypowo ukierunkowanym kanale ciężko będzie wyciągnąć. Może chodzi o dotacje z UE?

 

13) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do Cyfry+, to - Polsat

Uzasadnienie: brak jednego z najważniejszych kanałów prywatnych w ofercie drugiej co do ilości abonentów platformy cyfrowej w Polsce był irytujący. Zmiana oczekiwana z pewnością przez wielu abonentów.

 

14) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do Cyfrowego Polsatu, to - FOX HD

Uzasadnienie: pkt. 11

 

15) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do platformy n, to - nShow 3D

Uzasadnienie: nadzieja na częstsze i bardziej regularne emisje w technologii 3D.

 

16) Kanał, który powinien pojawić się w Polsce/mojej platformie, kablówce, to - MTV Dance

Uzasadnienie: przydałaby się naprawdę szersza dystrybucja kanałów MTV w Polsce - moim zdaniem polski oddział MTV Networks nie podejmuje w tym kierunku wystarczających wysiłków i czeka aż ktoś do nich przyjdzie - to nie te czasy - trzeba atakować samemu operatorów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Najlepszy kanał ogólnotematyczny - Polsat - za F1, LM itp...

2) Najlepszy kanał informacyjny - TVN24 - za ciekawe wiadomości i grafikę w 16:9

3) Najlepszy kanał filmowy - HBO - za bardzo dobre filmy komediowe

4) Najlepszy kanał sportowy - Eurosport - za Skoki Narciarskie, Biathlon

5) Najlepszy kanał popularnonaukowy - Discovery Channel - za programy o katastrofach

6) Najlepszy kanał dziecięcy - Disney XD - za nowe odcinki ulubionych moich seriali np.: Nie ma to jak Statek

7) Najlepszy kanał muzyczny - Eska TV - Najlepsza Muzyka w Polsce i na Satelicie

8 ) Najlepszy kanał zagraniczny - Pro7 - za emisję Star Wars: The Clone Wars po niemiecku

9) Najlepszy kanał HD - Eurosport HD - szczegóły w punkcie 4.

10) Najlepszy paczka kanałów premium - HBO - za ciekawe filmy w HBO HD i Cinemax HD

11) Najlepszy kanał wprowadzony w 2010 r. w Polsce - AXN HD - najlepsze seriale kryminalne

12) Najgorszy kanał wprowadzony w 2010 r. w Polsce - TVR - słaba jakość, żenada...

13) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do Cyfry+, to - Polsat - Dobrze cyfra+ zdecydowała

14) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do Cyfrowego Polsatu, to - Comedy Central - za dobre seriale komediowe

15) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do platformy n, to - FOX HD - programy emitowane wprost z Ameryki i są bardzo ciekawe

16) Kanał, który powinien pojawić się w Polsce/mojej platformie, kablówce, to - TVP HD - żałuję, że go nie ma w platformie CP, ale raz oglądałem go w ramach odkodowania na Hotbirdzie, muszę przyznać, że program jest na moje możliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Najlepszy kanał ogólnotematyczny -TVP1, brak reklam i "dziwnych" programów (jak dla mnie) typu: "Gwiazdy tańczą na lodzie"

2) Najlepszy kanał informacyjny -Superstacja- wiadomości są podawane luźno,krótko, i na temat.

3) Najlepszy kanał filmowy -ale Kino!-filmy są tj. na kanałach ogólnych, sęk w tym ,że na ogólnych jest ich dużo mniej.

4) Najlepszy kanał sportowy -TVP Sport- emitują żużel i koszykówkę, dwie dyscypliny z mojego miasta + wiele innych

5) Najlepszy kanał popularnonaukowy -Planete-ciekawe dokumenty podzielone wieczorem na pasma.

6) Najlepszy kanał dziecięcy -Cartooon Network- w tym przypadku sentyment.

7) Najlepszy kanał muzyczny - Trace-brak reklam(bynajmniej ja na nie nie trafiam) i całkiem dobra jakość.

8 ) Najlepszy kanał zagraniczny - RTL Schweiz- Dostarczał do wielu mieszkań F1, kiedy jeszcze nie było Polsatów.

9) Najlepszy kanał HD - Canal+ Sport HD- na forum ludzie chwalą sobie bitrate i jakość.

10) Najlepsza paczka kanałów premium - Canal+ - miałem HBO,CInemax oraz Filmbox lecz tu oprócz filmów dają sport.

11) Najlepszy kanał wprowadzony w 2010 r. w Polsce - CSBtv - kolejny kanał regionalny. Konkurencja dla TVP nareszcie rośnie.

12) Najgorszy kanał wprowadzony w 2010 r. w Polsce -FOX, mimo iż go nie mam czuje iż to powtórki z ogólnych i amerykańskie programy po emisji tam i wyrzucone do śmieci.

13) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do Cyfry+, to - Polsat

14) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do Cyfrowego Polsatu, to -Orange Sport Info

15) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do platformy n, to -TVP Seriale

16) Kanał, który powinien pojawić się w Polsce/mojej platformie, kablówce, to - Kanały Viasatu,kanały z bardzo ciekawą zawartością (szczególnie po 23 :twisted: - to oczywiście żart.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Najlepszy kanał ogólnotematyczny - Polsat-dobre filmy,LM.

2) Najlepszy kanał informacyjny - TVN24 -najlepiej prezentuje informacje ze wszystkich kanałów tego typu

3) Najlepszy kanał filmowy - Canal+ - najlepsze filmy

4) Najlepszy kanał sportowy - Canal+Sport - ekstraklasa,ligi europejskie,żużel nic dodać nic ująć

5) Najlepszy kanał popularnonaukowy - Discovery Channel - za najlepsze seriale dokumentalne i ciekawe premiery

6) Najlepszy kanał dziecięcy - Boomerang-mimo iż go nie posiadam,patrząc na ramówke ma najciekawsze pozycje

7) Najlepszy kanał muzyczny - VIVA Polska - coraz więcej wprowadzanych nowych programów np:10na10,Disco Ponad Wszystko

8 ) Najlepszy kanał zagraniczny - RaiSport -ponieważ,coś trzeba wybrać;)

9) Najlepszy kanał HD - Canal+SportHD - najlepsza jakość ze wszystkich kanałow HD w Polsce

10) Najlepszy paczka kanałów premium - Canal+ - tu nie mogła być innego wyboru

11) Najlepszy kanał wprowadzony w 2010 r. w Polsce - FOX HD -premierowy filmy,ciekawe programy

12) Najgorszy kanał wprowadzony w 2010 r. w Polsce - CSBTV-co to ma być?

13) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do Cyfry+, to - Polsat - najlepszy z kanałów ogółnotematycznych,wkońcu w Cyfrze

14) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do Cyfrowego Polsatu, to - Comedy Central - najlepsze komedie

15) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do platformy n, to - AXN HD - za seriale i filmy w HD

16) Kanał, który powinien pojawić się w Polsce/mojej platformie, kablówce, to - Discovery Historia - bardzo ciekawy kanał,niestety tylko w n

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Najlepszy kanał ogólnotematyczny - Polsat za seriale, F1 i filmy...

2) Najlepszy kanał informacyjny - Polsat News za to że nie ma tam tak dużo polityki jak na innych kanałach informacyjnych.

3) Najlepszy kanał filmowy - HBO za to że jest dużo premier filmowych.

4) Najlepszy kanał sportowy - Polsat Sport dużo ciekawych transmisji sportowych.

5) Najlepszy kanał popularnonaukowy - Discovery za Szkołe Przetrawania.

6) Najlepszy kanał dziecięcy - Boomerang niewątpliwą zaletą tego kanału jest że jako jedyny taki kanał emituje starsze bajki.

7) Najlepszy kanał muzyczny - Eska TV za nowe piosenki a nie który się powtarzają w kółko na innych kanałach muzycznych.

8 ) Najlepszy kanał zagraniczny ---

9) Najlepszy kanał HD - FOX HD za Prison Break i inne zagraniczne seriale które lubię w jakośći HD.

10) Najlepszy paczka kanałów premium ---

11) Najlepszy kanał wprowadzony w 2010 r. w Polsce to - FOX HD patrz punkt 9.

12) Najgorszy kanał wprowadzony w 2010 r. w Polsce to - TVR Miał być to kanał dla rolników a jak narazie emitują tam same teledyski i telezakupy.

13) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do Cyfry+ to - Paczka Polsatów

14) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do Cyfrowego Polsatu - Comedy Cental bynajmniej jest się z czego pośmiać.

15) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do platformy n to - nShow 3D.

16) Kanał, który powinien pojawić się w Polsce/mojej platformie kablówce to ---

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Najlepszy kanał ogólnotematyczny - Polsat-F1 i różne programy

2) Najlepszy kanał informacyjny - Polsat News-Mało polityki

3) Najlepszy kanał filmowy - Canal+ - najlepsze filmy

4) Najlepszy kanał sportowy - Canal+Sport - dużo piłki nożnej i żużel

5) Najlepszy kanał popularnonaukowy - Planete - dużo ciekawych programów

6) Najlepszy kanał dziecięcy - Boomerang- Wiele starych kreskówek

7) Najlepszy kanał muzyczny - Rebel Tv - dużo dobrej muzyki

8 ) Najlepszy kanał zagraniczny - Lider Tv - za odkodowane mecze Ligi Mistrzów

9) Najlepszy kanał HD - Tvp HD - za dobrą jakośc

10) Najlepszy paczka kanałów premium - Canal+ - Za sport,filmy,koncerty

11) Najlepszy kanał wprowadzony w 2010 r. w Polsce - FOX HD -wiele ciekawych programów

12) Najgorszy kanał wprowadzony w 2010 r. w Polsce - CSBTV- Nic ciekaego na tym kanale nie ma

13) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do Cyfry+, to - Polsat - ponieważ ma dużą oglądalnośc

14) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do Cyfrowego Polsatu, to - Comedy Central

15) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do platformy n, to - nShow 3D - kanał w jakości 3D

16) Kanał, który powinien pojawić się w Polsce/mojej platformie, kablówce, to - Viasat-bardzo dobre programy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...