Skocz do zawartości

Telewizyjny kanał roku 2010


Rekomendowane odpowiedzi

1) Najlepszy kanał ogólnotematyczny - TVN - za programy rozrywkowe typu TOP Model, seriale (Usta Usta) czy też Fakty

2) Najlepszy kanał informacyjny - TVN 24 - najbardziej profesjonalna stacja informatyczna

3) Najlepszy kanał filmowy - Comedy Central - za dużo dawkę humoru i coraz nowsze seriale

4) Najlepszy kanał sportowy - Canal + Sport - za polską ekstraklasę

5) Najlepszy kanał popularnonaukowy - Discovery - nie oglądam w ogóle takich kanałów, ale pamiętam ze cos w tym roku zobaczyłem na Discovery więc głos na tą stacje

6) Najlepszy kanał dziecięcy - Jetix Play - wiem że już nie istnieje (ale mimo wszystko w 2010 roku jeszcze nadawali), ale podobnie jak w podpunkcie wyżej nie oglądam już za bardzo takich kanałów a na JP na Ludwiczka czasami lubiłem looknąć

7) Najlepszy kanał muzyczny - Viva Polska - za program 10 na 10, coraz większą ilość polskiego hip hopu

8 ) Najlepszy kanał zagraniczny - RTL - czasami obejrzę tam "Die ultimative Chart Show"

9) Najlepszy kanał HD - Canal Sport - mecze na żywo to jest to co lubię

10) Najlepszy paczka kanałów premium - Paczka Canal + - innego wyboru praktycznie nie ma

11) Najlepszy kanał wprowadzony w 2010 r. w Polsce - Comedy Central Family - za serial Cudowne Lata

12) Najgorszy kanał wprowadzony w 2010 r. w Polsce - TVR - szkoda nawet o nim gadać

13) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do Cyfry+, to - Polsat

14) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do Cyfrowego Polsatu, to - Comedy Central

15) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do platformy n, to -

16) Kanał, który powinien pojawić się w Polsce/mojej platformie, kablówce, to -

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Najlepszy kanał ogólnotematyczny - TVN - za serial "Majka", program "TOP MODEL" oraz "Fakty".

2) Najlepszy kanał informacyjny - TVN 24 - największa i najlepsza stacja informacyjna.

3) Najlepszy kanał filmowy - FOX HD - za "Prison Break", "The Simpsons" i "Family Guy".

4) Najlepszy kanał sportowy - nSport - za LM.

5) Najlepszy kanał popularnonaukowy - Discovery Showcase HD - za "Szkołę Przetrwania" w HD.

6) Najlepszy kanał dziecięcy - Disney Channel - za wprowadzony niedawno program "Teraz Miki".

7) Najlepszy kanał muzyczny - 4fun.tv - bardzo dobry kanał muzyczny, nie to co MTV lub Viva.

8 ) Najlepszy kanał zagraniczny - BBC World News - szkolę na nim j. angielski.

9) Najlepszy kanał HD - Astra HD Promo - prawdziwe HD !

10) Najlepszy paczka kanałów premium - nFilm - ciekawe filmy, również cała filmoteka TVN-u.

11) Najlepszy kanał wprowadzony w 2010 r. w Polsce - FOX HD - pkt. 3

12) Najgorszy kanał wprowadzony w 2010 r. w Polsce - Comedy Central Family

13) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do Cyfry+, to - Polsat

14) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do Cyfrowego Polsatu, to - FOX HD

15) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do platformy n, to - FOX HD

16) Kanał, który powinien pojawić się w Polsce/mojej platformie, kablówce, to - Disney Cinemagic HD !.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Najlepszy kanał ogólnotematyczny - Polsat z F1, MŚ w siatkówce za fajne filmy

2) Najlepszy kanał informacyjny - Polsat News najlepsza dawka aktualnych informacji

3) Najlepszy kanał filmowy HBO - dużo wartościowych premier

4) Najlepszy kanał sportowy Polsat Sport - za siatkówkę, boks, F1, piłkę ręczną

5) Najlepszy kanał popularnonaukowy - Discovery Showcase HD - za "Szkołę Przetrwania" w HD.

6) Najlepszy kanał dziecięcy Boomerang - najlepsze bajki

7) Najlepszy kanał muzyczny Eska tv - najwięcej i najlepsza muzyka

8 ) Najlepszy kanał zagraniczny Sport1 - za dużą dawke sportu (piłka ręczna, Moto GP)

9) Najlepszy kanał HD Discovery Showcase HD - moim zdaniem najlepszy polski kanał HD

10) Najlepszy paczka kanałów premium - Canal+ - dużo filmów sportu

11) Najlepszy kanał wprowadzony w 2010 r. w Polsce - FOX HD dużo premier

12) Najgorszy kanał wprowadzony w 2010 r. w Polsce - TVR kompletna porażka tam praktycznie ciągle są telezakupy i muzyka nie ma nic wspólnego z tv rolniczą

13) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do Cyfry+, to - Polsat długo wyczekiwany

14) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do Cyfrowego Polsatu, to - FOX HD

15) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do platformy n, to - FOX HD

16) Kanał, który powinien pojawić się w Polsce/mojej platformie, kablówce, to - Travel Chanel HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Najlepszy kanał ogólnotematyczny - Polsat, dużo sportu, dobre filmy (nawet jeśli często powtarzane)

2) Najlepszy kanał informacyjny - Polsat News, bardziej obiektywny niż TVN24

3) Najlepszy kanał filmowy - Ale Kino, trafia do mnie swoim zróżnicowanym repertuarem

4) Najlepszy kanał sportowy - Canal+ Sport, najlepsze ligi

5) Najlepszy kanał popularnonaukowy - Planete, ciekawe dokumenty

6) Najlepszy kanał dziecięcy - Boomerang, za klasyke jak Flintstonowie czy Kocia ferajna

7) Najlepszy kanał muzyczny - Rebel tv, dużo rocka i polish power, na taki kanał od dawna czekałem

8 ) Najlepszy kanał zagraniczny - RTL 102.5, dużo świetnej muzyki, bardzo zróżnicowany gatunkowo kanał, świetny!

9) Najlepszy kanał HD - Canal+ Sport HD, najlepsze ligi w HD

10) Najlepszy paczka kanałów premium - Canal+ HD, C+ od lat nie zawodzi pod względem filmowym i sportowym

11) Najlepszy kanał wprowadzony w 2010 r. w Polsce - FOX HD, znajdzie się tu pare ciekawych seriali do obejrzenia

12) Najgorszy kanał wprowadzony w 2010 r. w Polsce - CSB TV, próbowałem oglądać i na próbach się skończyło

13) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do Cyfry+, to - POLSAT, cóż jak dla mnie to najważniejsza stacja komercyjna

14) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do Cyfrowego Polsatu, to - FOX HD

15) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do platformy n, to - FOX HD

16) Kanał, który powinien pojawić się w Polsce/mojej platformie, kablówce, to - Boomerang, świetne, kultowe kreskówki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Najlepszy kanał ogólnotematyczny - TVP HD za MŚ w RPA i seriale w HD

2) Najlepszy kanał informacyjny - Polsat News za obiektywizm i niezależność oraz poszerzenie zasięgu

3) Najlepszy kanał filmowy - nFilm HD za najnowsze hity filmowe i cenę

4) Najlepszy kanał sportowy - nSport za LM w HD

5) Najlepszy kanał popularnonaukowy - TVP Historia za wstąpienie do DVB-T i za archiwalny Dziennik TV

6) Najlepszy kanał dziecięcy - Boomerang za pokazywanie tego co najlepsze w bajkach

7) Najlepszy kanał muzyczny - Rebel TV za to, że się rozwija i nadaje co innego niż cała reszta śmiecia

8 ) Najlepszy kanał zagraniczny - ESPN America za najlepsze sporty z USA

9) Najlepszy kanał HD - nFilm HD za dużo filmów w HD, w tym także starszych

10) Najlepszy paczka kanałów premium - nFilm - najlepszy stosunek ceny do jakości

11) Najlepszy kanał wprowadzony w 2010 r. w Polsce - FOX HD za świetne seriale w HD

12) Najgorszy kanał wprowadzony w 2010 r. w Polsce - CiSzBa TV za to że nic nie nadają normalnego

13) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do Cyfry+, to - TVP HD w końcu dodali

14) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do Cyfrowego Polsatu, to - FOX HD

15) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do platformy n, to - FOX HD

16) Kanał, który powinien pojawić się w Polsce/mojej platformie, kablówce, to - Zone Europa za klasykę erotyki (Tinto Brass)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zmienić jedną opcję, więc piszę jeszcze raz z wyszczególnieniem tej zmienionej :D

 

1) Najlepszy kanał ogólnotematyczny - TVP1 za relacje z zimowych igrzysk olimpijskich i mistrzostw świata w piłce nożnej oraz za mecze polskiej reprezentacji.

2) Najlepszy kanał informacyjny - TVN 24 - za jakość kanału oraz program Świat według Jacka.

3) Najlepszy kanał filmowy - HBO - sporo niezłych filmów.

4) Najlepszy kanał sportowy - Eurosport - mecze eliminacyjne do ME 2012, skoki, biegi narciarskie i różnorodność sportowa.

5) Najlepszy kanał popularnonaukowy - BBC Knowledge - jak dla mnie jest wiele na prawdę dobrych filmów dokumentalnych (szczególnie te podróżnicze).

6) Najlepszy kanał dziecięcy - Boomerang - wiele bajek, które lubiałem gdy byłem mały.

7) Najlepszy kanał muzyczny - Rebel TV - za muzykę rockową.

8 ) Najlepszy kanał zagraniczny - Number One Channel - muzyka z lat 70', 80'.

9) Najlepszy kanał HD - MTVN HD - jedyny polski muzyczny kanał HD, na którym często można uświadczyć koncerty.

10) Najlepszy paczka kanałów premium - Canal+ - niezłe filmy i ligi europejskie.

11) Najlepszy kanał wprowadzony w 2010 r. w Polsce - Fox HD - kilka dobrych seriali.

12) Najgorszy kanał wprowadzony w 2010 r. w Polsce - TVR - zapomniałem o tym marnym kanale, na którym zawsze trafiam na telezakupy...

13) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do Cyfry+, to - Polsat - brakowało go dla większości abonentów Cyfry.

14) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do Cyfrowego Polsatu, to - Nat Geo WIld - o wiele lepszy od Animal Planet.

15) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do platformy n, to - Cinemax HD - można trafić na dobry film.

16) Kanał, który powinien pojawić się w Polsce/mojej platformie, kablówce, to - Planete - chciałbym by był dostępny w CP, bp to naprawdę niezły kanał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy kanał ogólnotematyczny - Polsat, za bardzo dobrą ofertę sportowo-serialową

2) Najlepszy kanał informacyjny - Polsat News, za większe zwrócenie uwagi na świat po za polityką

3) Najlepszy kanał filmowy - Canal+ Film HD, za bardzo ciekawy dobór filmów szczególnie z poza USA i inwestycje w polską kinomatografię

4) Najlepszy kanał sportowy - Polsat Sport Ekstra, za F1, NFL

5) Najlepszy kanał popularnonaukowy - Planet, za bardzo dużą różnorodność tematyczną

6) Najlepszy kanał dziecięcy - MiniMini, ulubiony kanał moich dzieci, najlepsza rekomendacja

7) Najlepszy kanał muzyczny - MTVNHD, za koncerty, koncerty, koncerty

8 ) Najlepszy kanał zagraniczny - Arradyja, za ligę brazylijską

9) Najlepszy kanał HD - Canal+ Sport HD, za świetne pokazywanie polskiej ligi skopanej

10) Najlepszy paczka kanałów premium - Canal+ - za najlepszy pakiet filmowy i piłkarski

11) Najlepszy kanał wprowadzony w 2010 r. w Polsce - Fox HD - za zombiaki

12) Najgorszy kanał wprowadzony w 2010 r. w Polsce - Canal+ GOL, za powtórki powtórek

13) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do Cyfry+, to - Polsat News, za wspaniałą konkurencję wobec TVN24

14) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do Cyfrowego Polsatu, to - FOX HD, tak jak w punkcie 11

15) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do platformy n, to - Fox HD, jak w punkcie 11

16) Kanał, który powinien pojawić się w Polsce/mojej platformie, kablówce, to - Canal+ HD, za upragnione premiery filmowe w HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Najlepszy kanał ogólnotematyczny - TVP1 - za rozmaite ramówki i "Ojca Mateusza"

2) Najlepszy kanał informacyjny - TVN24 - za rzetelność i najważniejsze informacje

3) Najlepszy kanał filmowy - Polsat Film - za ciekawe filmy

4) Najlepszy kanał sportowy - Eurosport - za ciekawe transmisje sportowe

5) Najlepszy kanał popularnonaukowy - Discovery Channel - za najlepsze seriale dokumentalne i ciekawe premiery

6) Najlepszy kanał dziecięcy - Disney Channel - za wprowadzenie do ramówki pierwszego polskiego serialu "Do dzwonka"

7) Najlepszy kanał muzyczny - VIVA Polska - za bardzo ciekawą muzykę

8 ) Najlepszy kanał zagraniczny - Rai1 - za najlepsze seriale i mnóstwo fajnych programów

9) Najlepszy kanał HD - TVP HD - za wysoką jakość programów i seriali

10) Najlepszy paczka kanałów premium - Canal+ - za bardzo liczną ilość premier filmów oraz za HD

11) Najlepszy kanał wprowadzony w 2010 r. w Polsce - FOX HD - za bardzo liczną ilość premierowych odcinków oraz za Simpsonów

12) Najgorszy kanał wprowadzony w 2010 r. w Polsce - TVP Seriale - za bardzo liczną ilość powtórek

13) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do Cyfry+, to - Polsat - za podniesienie oglądalności

14) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do Cyfrowego Polsatu, to - Comedy Central - za bardzo liczne komedie

15) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do platformy n, to - AXN HD - za seriale i filmy w HD

16) Kanał, który powinien pojawić się w Polsce/mojej platformie, kablówce, to - 13th Street - mam nadzieję, że ten kanał będzie również w Cyfrowym Polsacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Najlepszy kanał ogólnotematyczny - TVN - dużo seriali, filmów, programów no i "Fakty".

2) Najlepszy kanał informacyjny - TVN 24 - bo jednak są najlepsi. Jak już się czegoś dowiedzą, to ciągle ten temat drążą.

3) Najlepszy kanał filmowy - HBO - dużo premier, seriali, a i koncerty oraz dokumenty też się znajdą.

4) Najlepszy kanał sportowy - Canal+ Sport - co tu mówić, po prostu są najlepsi. Najlepsi ludzie i najlepsze prawa.

5) Najlepszy kanał popularnonaukowy - National Geographic Channel - wiele fajnych, zróżnicowanych dokumentów. Mam nadzieję, że wkrótce w n.

6) Najlepszy kanał dziecięcy - Boomerang - bo mają najlepsze kreskówki, klasykę bajek.

7) Najlepszy kanał muzyczny - Eska TV - nareszcie kanał, który nie wciska widzowi kitu. Pełna profeska.

8 ) Najlepszy kanał zagraniczny - ESPN America - bo dają możliwość oglądania NHL, NFL i MLB polskim widzom.

9) Najlepszy kanał HD - Canal+ Sport HD - bo z tego co wiem, to kanał ma największy bitrate ze wszystkich kanałów HD w Polsce, więc jakość musi być zajefajna.

10) Najlepszy paczka kanałów premium - Canal+ - bo mają i sport i film. Wszystko na najwyższym poziomie/

11) Najlepszy kanał wprowadzony w 2010 r. w Polsce - FOX HD - bo wreszcie można obejrzeć wiele seriali z Ameryki bez przesadnego opóźnienia. No i niektóre seriale nigdy nie puszczane w Polsce.

12) Najgorszy kanał wprowadzony w 2010 r. w Polsce - CSB TV - miał być kanał regionalny, a jest nic.

13) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do Cyfry+, to - Polsat - wreszcie abonenci "Cyferki" się doczekali wielkiego "Słoneczka" na swoich ekranach TV,

14) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do Cyfrowego Polsatu, to - FOX HD - patrz p. 11

15) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do platformy n, to - FOX HD - patrz p. 11

16) Kanał, który powinien pojawić się w Polsce/mojej platformie, kablówce, to - History HD - nadal bardzo brakuje mi tego kanału w n, bo oferta dokumentalna trochę słabnie. Może wreszcie się doczekam :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Najlepszy kanał ogólnotematyczny - Polsat - seriale, dobre filmy no i sport

2) Najlepszy kanał informacyjny - Polsat News - według mnie najlepszy kanał informacyjny

3) Najlepszy kanał filmowy - Canal+ Film - premiery, dobre filmy, zawsze mam co oglądać.

4) Najlepszy kanał sportowy - Canal+ Sport - najlepszy futbol i najważniejsza dla mnie koszykówka.

5) Najlepszy kanał popularnonaukowy - Discovery Channel - za programy typu "Jak to jest zrobione".

6) Najlepszy kanał dziecięcy - Disney Channel - Najlepsze disneyowskie bajki i filmy.

7) Najlepszy kanał muzyczny - Eska TV - najlepsze klipy i programy.

8 ) Najlepszy kanał zagraniczny - RTL - fajne programy i F1.

9) Najlepszy kanał HD - Discovery HD Showcase - najlepszy kanał popularno-naukowy i w HD

10) Najlepszy paczka kanałów premium - Canal+ - Sport i film w jednym

11) Najlepszy kanał wprowadzony w 2010 r. w Polsce - AXN HD - Najlepsze seriale w HD

12) Najgorszy kanał wprowadzony w 2010 r. w Polsce - CSB TV - fajne się zapowiadało, a wyszło jak wyszło

13) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do Cyfry+, to - Polsat - Długo wyczekiwany kanał w ofercie Cyfry+

14) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do Cyfrowego Polsatu, to - AXN HD - patrz p. 11

15) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do platformy n, to - FOX HD - seriale puszczane w Polsce krótko po premierze w Stanach

16) Kanał, który powinien pojawić się w Polsce/mojej platformie, kablówce, to - ESPN PL - coś na wzór ESPN UK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Najlepszy kanał ogólnotematyczny - TVN - bo są tam ciekawe programy

2) Najlepszy kanał informacyjny - Polsat News - według mnie najlepszy kanał informacyjny

3) Najlepszy kanał filmowy - Zone Europa - bo są tam najfajniejsze filmy.

4) Najlepszy kanał sportowy - Eurosport - bo są tam skoki, biatlon, fajne rzeczy inne

5) Najlepszy kanał popularnonaukowy - Nat Geo Wild - nawet fajny kanał z niego

6) Najlepszy kanał dziecięcy - Cartoon Network - najstarszy kanał tego typu i najbardziej markowy

7) Najlepszy kanał muzyczny - Rebel TV - fajna muzyka leci czasem

8 ) Najlepszy kanał zagraniczny - Fashion TV - można popatrzeć czasem

9) Najlepszy kanał HD - Polsat HD - bo to Polsat tylko, że w HD

10) Najlepszy paczka kanałów premium - Canal+ - Sport i film w jednym

11) Najlepszy kanał wprowadzony w 2010 r. w Polsce - TVP Seriale - dużo polskich seriali

12) Najgorszy kanał wprowadzony w 2010 r. w Polsce - CSB TV - kanał bez sensu

13) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do Cyfry+, to - Polsat Film - dobre filmy są i poszerzenie dla niego supoer

14) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do Cyfrowego Polsatu, to - Comedy Central - śmieszny jest

15) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do platformy n, to - TVP Seriale - fajny kanał to jest chyba

16) Kanał, który powinien pojawić się w Polsce/mojej platformie, kablówce, to - TVP Seriale - bo to fajny kanał z serialami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Najlepszy kanał ogólnotematyczny - TVN - Najlepsza rozrywka i "Fakty"

2) Najlepszy kanał informacyjny - Polsat News - Za skupianie sie na sprawach innych niz polityka

3) Najlepszy kanał filmowy - Canal+ - najfajniejsze filmy + napisy PL

4) Najlepszy kanał sportowy - Canal+Sport - cóz ... najlepsze ligi swiata + polska ekstraklasa, żuzel na kapitalnym poziomie + niezniszczalne NBA!

5) Najlepszy kanał popularnonaukowy - Nat Geo Wild - po prostu zasluguje na to

6) Najlepszy kanał dziecięcy - Boomerang - Niezapomniane "Zwariowane Melodie" + "Tom & Jerry"

7) Najlepszy kanał muzyczny - VIVA - slaby kanal, ale nic lepszego w Polsce nie ma.

8 ) Najlepszy kanał zagraniczny - CNN - the best jesli chodzi o informacje swiatowe

9) Najlepszy kanał HD - Canal+Sport - zobaczyc Grand Derby Europy w HD z wynikiem 5:0 dla Barcy ... bezcenne

10) Najlepszy paczka kanałów premium - Canal+ -> bo jest the best

11) Najlepszy kanał wprowadzony w 2010 r. w Polsce - FOX HD- w końcu kanał, ktory emituje premierowy sezon serialu niespelna tydzien po USA - BRAWO!

12) Najgorszy kanał wprowadzony w 2010 r. w Polsce - TVP Seriale - kolejny s.hit z poworkami 100x zlotopolskich, klanu i "klosa"

13) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do Cyfry+, to - Polsat - nareszcie majac Cyfre+ nie trzeba ogladac Polsatu przez antene siatkowa ...

14) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do Cyfrowego Polsatu, to - FOX HD - wybieram go dlatego, że ta niszowa platforma w tym roku wprowadzila "aż" 5 kanałow :roll:

15) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do platformy n, to - FOX HD - dobry kanal w sredniej platformie

16) Kanał, który powinien pojawić się w Polsce/mojej platformie, kablówce, to - paczka Canal+ ... jedna kto niemożliwe :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Najlepszy kanał ogólnotematyczny - TVN - najbardziej innowacyjna stacja ogólna w kraju

2) Najlepszy kanał informacyjny - TVN24 - za szybkość

3) Najlepszy kanał filmowy - Canal+/Canal+ Film - najczęściej tutaj oglądam filmy w telewizji

4) Najlepszy kanał sportowy - Canal+ Sport/Canal+ Sport 2/Canal+ Gol - jakość, klimat, komentarz, kontenet

5) Najlepszy kanał popularnonaukowy - Nat Geo Wild HD - jakość, ambitnie

7) Najlepszy kanał muzyczny - MTVNHD - muzyka, koncerty, jakość, poziom

8) Najlepszy kanał zagraniczny - Deluxe Music - za muzykę i Saturday Night Show

9) Najlepszy kanał HD - TVP HD - jakość i kontent

10) Najlepszy paczka kanałów premium - Canal+ - jakość i kontent

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Najlepszy kanał ogólnotematyczny - TVN - dużo nowości na antenie nie to co Polsat :(

2) Najlepszy kanał informacyjny - Polsat News - najlepsza i najciekawsza stacja informacyjna

3) Najlepszy kanał filmowy - Polsat Film - co prawda powtarzają filmy ale są one dobre

4) Najlepszy kanał sportowy - Extreme Sports Channel - za ciekawe programy z Wrestlingiem na czele

5) Najlepszy kanał popularnonaukowy - BBC Knowledge - za ciekawe programy w tym oczywiście TOP Gear

6) Najlepszy kanał dziecięcy - Disney XD - za ciekawe bajki i filmy nie tylko te od Disney'a

7) Najlepszy kanał muzyczny - Viva Polska - dużo muzyki i ale i rozrywki z przewagą tego pierwszego

8 ) Najlepszy kanał zagraniczny - Music Box Russia - za to że dają możliwość posłuchania rosyjskiej,ukraińskiej i białoruskiej muzyki między innymi polskim widzom

9) Najlepszy kanał HD - FOX HD - dużo ciekawych seriali (w tym większość ma premierę w Polsce) szkoda że tylko w wersji HD

10) Najlepszy paczka kanałów premium - Canal+ - za to o czym powiedzieli moi poprzdnicy

11) Najlepszy kanał wprowadzony w 2010 r. w Polsce - CSB TV - najlepsza stacja regionalna która może nie ma rozbudowanej ramówki ale stawia na kontakt z widzami

12) Najgorszy kanał wprowadzony w 2010 r. w Polsce - TVR - miał być porządny kanał rolniczy a co mamy.... Emisje Testową i tak aż do świąt albo jeszcze dalej

13) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do Cyfry+, to - Polsat - wreszcie się ten kanał przełamał zaczął się udostępniać innym platformom poza swoją a mam tu na myśli Cyfrę +

14) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do Cyfrowego Polsatu, to - CSB TV - patrz punkt 11

15) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do platformy n, to - FOX HD patrz punkt 9

16) Kanał, który powinien pojawić się w Polsce/mojej platformie, kablówce, to - TVN Warszawa - może Cyfrowy Polsat wreszcie go doda bo wstyd że nie zrobił tego w czasach gdy był jeszcze FTA

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Przykładowe dodatkowe kategorie które nie zostały uwzględnione przez autora tego tematu :

17) Najgorszy kanał ogólnotematyczny - Polsat - całkiem oszpecona ramówka dzienna i jeszcze gorsza wieczorna i na dodatek praktycznie zero nowości

18 ) Najgorszy kanał informacyjny - TV Biznes - za dużo programów co daje nam nieczytelna ramówkę

19) Najgorszy kanał muzyczny - MTV Polska - za dużo rozrywki a zbyt mało muzyki no może poza porankami

20) Najgorszy kanał wprowadzony w tym roku do Cyfrowego Polsatu, to - TVR - patrz punkt 12

21) Najlepsza platforma cyfrowa / kablówka roku - N - dużo nowych kanałów i na bieżąco aktualizowana oferta

22) Najgorsza platforma cyfrowa / kablówka roku - Cyfrowy Polsat - mało nowych kanałów i równie marnie aktualizowana oferta programowa o fatalnej liście kanałów i utrudnieniach już nie wspomnę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Najlepszy kanał ogólnotematyczny - TVN HD - TVN był w tym roku bardzo dobry pod względem ramówki, a kanał w HD się polepszył w porównaniu z poprzednim rokiem.

2) Najlepszy kanał informacyjny - TVN24 - dobre dokumenty, dobre programy publicystyczne, choć się trochę stabloidyzował..

3) Najlepszy kanał filmowy - Wojna i Pokój - ruskie komedie są bardzo śmieszne, niejednokrotnie śmieszniejsze niż anglosaskie.

4) Najlepszy kanał sportowy - Eurosport HD - sporo ciekawych praw transmisyjnych, do tego całkiem fajna jakość.

5) Najlepszy kanał popularnonaukowy - Discovery Historia - nadal najlepszy kanał historyczny w Polsce.

6) Najlepszy kanał dziecięcy - Nickelodeon - fajne kreskówki (choć oglądałem wersję DE i tylko przez pewien czas PL).

7) Najlepszy kanał muzyczny - Eska.TV - jeden z nielicznych, który nie emituje głupot (czyt. głupie programy, konkursy SMS)

8) Najlepszy kanał zagraniczny - RTL - podobny do niego jest TVN, tyle że z F1, po niemiecku i nie-HD (ale i tak się przyjemnie ogląda)...

9) Najlepszy kanał HD - TVN HD - powód w punkcie 1)

10) Najlepszy paczka kanałów premium - HBO - jako jedyny nie spadł z wyznaczonego poziomu (w odróżnieniu od Canal+).

11) Najlepszy kanał wprowadzony w 2010 r. w Polsce - FOX HD - głównie za Simpsonów i Family Guy.

12) Najgorszy kanał wprowadzony w 2010 r. w Polsce - dopiero będzie: Romance TV - bo kto będzie chciał oglądać jakieś kiepskie filmy? Na pewno nie ja...

13) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do Cyfry+, to - Polsat News - odskocznia od TVN24 czy TVP Info (choć częste są w Polsacie błędy merytoryczne!).

14) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do Cyfrowego Polsatu, to - nie mam tej platformy już jakiś czas...

15) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do platformy n, to - FOX HD - powód w punkcie 11)

16) Kanał, który powinien pojawić się w Polsce/mojej platformie, kablówce, to - TVP Podróże - niska konkurencja na polskim rynku (tylko Travel Channel), względnie niskie koszty utrzymania (korzystanie z bogatych archiwów TVP), kanał zgodny z misją (pokazywanie uroków Polski i całego świata) i kanał podróżniczy, który miałby szansę być w n-ce (ze względu na korzystną umowę na kanały TVP w n).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Najlepszy kanał ogólnotematyczny-Polsat. Z powodu przejścia na 16/9, wejścia do C+ oraz z powodu Kevina.

2) Najlepszy kanał informacyjny-Polsat News. Jako pierwsi podali newsa o katastrofie smoleńskiej.

3) Najlepszy kanał filmowy-TV1000. Czemu go nie ma w CP???

4) Najlepszy kanał sportowy-Polsat Sport. Za Cafe Futbol, i za Borka i Kołtonia.

5) Najlepszy kanał popularnonaukowy-Discovery Channel. Bardzo dobry kanał, szczególnie "MythBusters".

6) Najlepszy kanał dla dzieci i młodzieży-Nickelodeon. Również za całokształt.

7) Najlepszy kanał muzyczny-Eska TV. Za odkodowanie i za przejście do DVB-S.

8) Najlepszy kanał zagraniczny-RTP Internacional.

9) Najlepszy kanał HD-FOX HD. Za to, że są...

10) Najlepszy premium pak-Canal+. Wiadomo.

11) Najlepszy nowy kanał w 2010 r.-FOX HD.

12) Najgorszy nowy kanał w 2010 r.-CSB TV. Co to ma być?

13) Najlepszy nowy kanał w C+ w 2010 r.-Polsat.

14) i 15) Najlepszy nowy kanał w CP i N w 2010r.-FOX HD. A jak myślicie.

16) Kanał, którego mi brakuje w CP-TVP Seriale. Fajny kanał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Najlepszy kanał ogólnotematyczny - Polsat-za wydarzenia ; D

2) Najlepszy kanał informacyjny - Polsat News - dobry przekaz informacji

3) Najlepszy kanał filmowy - AXN - Dobre zeriale amerykańskie

4) Najlepszy kanał sportowy - Polsat Sport najlepsi komentatorzy i eksperci, i Liga Europejska

5) Najlepszy kanał popularnonaukowy - Discovery - dużo ciekawych programów naukowych

6) Najlepszy kanał dziecięcy - Boomerang - za klasyczne kreskówki

7) Najlepszy kanał muzyczny - Viva Polska- bardzo dobra muzyka

8 ) Najlepszy kanał zagraniczny - VH1 Europe - dobra muzyki

9) Najlepszy kanał HD - FOX HD - moim zniem jest jednym z najlepszych jakościowo kanałem HD, piękno przyrody w bardzo dobrym wydaniu

10) Najlepszy paczka kanałów premium - HBO - bardzo dobre kino

11) Najlepszy kanał wprowadzony w 2010 r. w Polsce - FOX HD - rewelacyjne seriale

12) Najgorszy kanał wprowadzony w 2010 r. w Polsce - Crime & Investigation - kiepska jakość i jeszcze gorsza zawartość

13) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do Cyfry+, to - VH1 Europe - patrz wyżej

14) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do Cyfrowego Polsatu, to - FOX HD - jak wyżej

15) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do platformy n, to - FOX HD - patrz wyżej

16) Kanał, który powinien pojawić się w Polsce/mojej platformie, kablówce, to BBC Knowledge HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Najlepszy kanał ogólnotematyczny - Polsat - za Ligę Mistrzów, Formułę 1 i dobry film od czasu do czasu

2) Najlepszy kanał informacyjny - Polsat News - jakoś wydaje mi się lepszy od TVN 24

3) Najlepszy kanał filmowy - HBO - mnóstwo świetnych filmów

4) Najlepszy kanał sportowy - Eurosport - największa różnorodność

5) Najlepszy kanał popularnonaukowy - Planete - najciekawsze dokumenty

6) Najlepszy kanał dziecięcy - Disney Channel - klasa sama w sobie, choć duży minus za wprowadzenie reklam

7) Najlepszy kanał muzyczny - 4fun.tv - fajne klipy, ale mogliby wy[beep]ać te sms-iki

8) Najlepszy kanał zagraniczny - RTL Schweiz - za Formułę 1 oczywiście

9) Najlepszy kanał HD - HBO HD - świetna ramówka HBO w wysokiej rozdzielczości

10) Najlepszy paczka kanałów premium - paczka Canal+ - sport i film w najlepszym wydaniu

11) Najlepszy kanał wprowadzony w 2010 r. w Polsce - FOX HD - świetne seriale bardzo szybko po amerykańskiej premierze

12) Najgorszy kanał wprowadzony w 2010 r. w Polsce - TVN HD+1 - ITI mogłoby się zająć poważniejszymi rzeczami

13) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do Cyfry+, to - Canal+Gol - jeszcze więcej meczy live

14) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do Cyfrowego Polsatu, to - FOX HD - patrz punkt 11

15) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do platformy n, to - FOX HD - patrz punkt 11

16) Kanał, który powinien pojawić się w Polsce/mojej platformie, kablówce, to - TV1000 - bardzo często można tam znaleźć jakiś porządny film

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Najlepszy kanał ogólnotematyczny - TVN za seriale,Mam Talent, Fakty, Top Model, YCD i niedługo X Factor.Brakuje mu poważnej konkurencji bo Polsacie tymczasem marne zabij mnie śmiechem.

2) Najlepszy kanał informacyjny - TVN 24 za fakty po faktach,szkło kontaktowe i za najszybsze reagowanie.Polsat News znacznie się poprawił w tym roku ale wiele brakuje mu do poziomu TVN 24.

3) Najlepszy kanał filmowy - nFilm HD głównie za cenę, obecnie wszystkie takie kanały to w większości powtórki.

4) Najlepszy kanał sportowy - Canal+ Sport za ligi europejskie.

5) Najlepszy kanał popularnonaukowy - Planete, z Discovery zrobił się straszny [beep].

6) Najlepszy kanał dziecięcy - Boomerang za stare kreskówki.

7) Najlepszy kanał muzyczny - Rebel TV za innowacyjność.

8 ) Najlepszy kanał zagraniczny - PRO7 chciałbym podobny kanał w Polsce.

9) Najlepszy kanał HD - TVP HD czasem coś tam pooglądam.

10) Najlepszy paczka kanałów premium - nFilm - cena

11) Najlepszy kanał wprowadzony w 2010 r. w Polsce - FOX HD za seriale

12) Najgorszy kanał wprowadzony w 2010 r. w Polsce - CSBTV nigdy nie oglądam.

13) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do Cyfry+, to - TVP HD

14) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do Cyfrowego Polsatu, to - FOX HD

15) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do platformy n, to - FOX HD

16) Kanał, który powinien pojawić się w Polsce/mojej platformie, kablówce, to - Kanały Viasatu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Najlepszy kanał ogólnotematyczny -Polsat,za sport:siatkówkę,F1,boks,MMA,liga mistrzów.

2) Najlepszy kanał informacyjny -Polsat News,za obiektywność w przeciwieństwie do tvn 24.

3) Najlepszy kanał filmowy -Canal +,największa ilość premier z najlepszych wytwórni filmowych.

4) Najlepszy kanał sportowy -Canal+Sport,pokazuje najlepsze ligi piłkarskie

5) Najlepszy kanał popularnonaukowy -Planete,ciekawa ramówka ukazująca wiele tematów których nie znajdziemy na pozostałych kanałach.

6) Najlepszy kanał dziecięcy -Boomerang,jako jedyny pokazuje starsze bajki a nie nową papkę.

7) Najlepszy kanał muzyczny -Rebel.tv,pokazuje muzykę rockową i alternatywną.Dobra odskocznia od vivy,eski i 4 fun tv.

8 ) Najlepszy kanał zagraniczny -Sport 1,naprawdę wiele sportów piłka ręczna.koszykówka,wrestling,FA Cup i wszystko FTA

9) Najlepszy kanał HD -Eurosport HD,większość najważniejszych imprez sportowych nadawanych w natywnym HD.

10) Najlepszy paczka kanałów premium -Canal +,największa ilość praw zarówno do filmów jak i sportu.

11) Najlepszy kanał wprowadzony w 2010 r. w Polsce -FOX,pokazuje dobre amerykańskie seriale,sporo nowości.

12) Najgorszy kanał wprowadzony w 2010 r. w Polsce -TVR,cały czas nie nadaję,tematyka kanału nie trafiona

13) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do Cyfry+, to -Polsat ,jedyny kanał ogólnopolski którego nie było w ofercie.

14) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do Cyfrowego Polsatu, to -AXN HD,dobre seriale z axn tylko że w HD.

15) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do platformy n, to -FOX HD,

16) Kanał, który powinien pojawić się w Polsce/mojej platformie, to -Syfy(wersja amerykańska)Pokazuję wrestling a w Polsce nie ma okazji zobaczyć go na żywo,nie mówiąc o HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Najlepszy kanał ogólnotematyczny - TVP HD (najlepszy obecnie kanał ogólnotemtyczny w dodatku w jakości HD)

2) Najlepszy kanał informacyjny - nie oglądam

3) Najlepszy kanał filmowy - HBO HD (jeśli weźmie pod uwagę tylko kanały filmowe bez kanałów stricte serialowych, to właśnie HBO HD oglądam najczęściej)

4) Najlepszy kanał sportowy - ESPN America (sporty amerykańskie i wszystko jasne, jeszcze żeby był w HD to by grała gitara)

5) Najlepszy kanał popularnonaukowy - National Geographic Channel (bez bzdetów typu czopery czy poławiacze krabów)

6) Najlepszy kanał dziecięcy - nie oglądam

7) Najlepszy kanał muzyczny - MTVN HD (w przeciwieństwie do np. MTV SD tutaj wiekszość ramówki to muzyka, w dodatku sporo w jakości SD)

8 ) Najlepszy kanał zagraniczny - Sport1 (czyli były DSF, sporo transmisji jak na kanał FTA)

9) Najlepszy kanał HD - TVP HD (coraz wiecej kontentu i cały czas bardzo dobra jakość jak na polskie HD ;) )

10) Najlepszy paczka kanałów premium - HBO (dobre seriale, sporo ciekawych filmów i czasem jakiś koncert)

11) Najlepszy kanał wprowadzony w 2010 r. w Polsce - BBC HD (głównie ze względu na programy popularno-naukowe, rozrywkę i seriale)

12) Najgorszy kanał wprowadzony w 2010 r. w Polsce - TVN HD+1 (rozumiem kanał SD z przesunięciem czasowym, ale kanał HD to zwykłe marnowanie cennego miejsca na transponderze)

13) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do Cyfry+, to - nie interesuje mnie to

14) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do Cyfrowego Polsatu, to - nie interesuje mnie to

15) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do platformy n, to - FOX HD (dobre seriale w jakości HD, oby więcej seriali było emitowanych tak jak The Walking Dead, czyli krótko po premierze w USA)

16) Kanał, który powinien pojawić się w Polsce/mojej platformie, kablówce, to - History HD (chciałbym wreszcie obejrzeć takie produkcje jak The Universe, Life after People, Ancient Aliens i wiele innych po polsku)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głosujemy w następujących kategoriach:

1) Najlepszy kanał ogólnotematyczny - TVP HD za Pitbulla i Boso przez świat w HD

2) Najlepszy kanał informacyjny -

3) Najlepszy kanał filmowy - HBO HD - za genialne premiery, których w tym roku było nawet sporo, seriale i HBO Stand up comedy club.

4) Najlepszy kanał sportowy - Canal+ Sport HD za piłkę nożną i domieszki pokera.

5) Najlepszy kanał popularnonaukowy - Discovery HD, za "W klatce czasu" i "Pogromców mitów"

6) Najlepszy kanał dziecięcy - Boomerang za odświeżoną Różową Panterę, Garfielda i stare bajki, genialny kanał!

7) Najlepszy kanał muzyczny - MTVNHD - za koncerty z Rock Am Ring 2010 w HD.

8 ) Najlepszy kanał zagraniczny - Scuzz - Rock pełną gębą. Wszystkie gatunki i podgatunki FTA i 16:9

9) Najlepszy kanał HD - FOX HD za premiery i stare dobre seriale w HD

10) Najlepszy paczka kanałów premium - Canal+ - brak Canal+HD jest często uciążliwy, bo jednak lepiej by było obejrzeć premierę w HD niż czekać do 23, ale mimo to najlepsza paczka kanałów premium.

11) Najlepszy kanał wprowadzony w 2010 r. w Polsce - FOX HD - j.w.

12) Najgorszy kanał wprowadzony w 2010 r. w Polsce - TVP Seriale, zupełnie niepotrzebne coś, nie wiem kto miałby ochotę oglądać wszystkie ponad 1000 odcinków Złotopolskich :|

13) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do Cyfry+, to - Polsat, pomimo iż mam również CP, obecność Polsatu w Cyfrze zrewolucjonizowała trochę rynek satelitarny w Polsce.

14) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do Cyfrowego Polsatu, to - FOX HD j.w.

15) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do platformy n, to - FOX HD j.w.

16) Kanał, który powinien pojawić się w Polsce/mojej platformie, kablówce, to - FOX HD j.w.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

1) Najlepszy kanał ogólnotematyczny - TVP 2, oglądam na nim parę seriali (które nie są przerywane reklamami ;-)), a także Puchar Świata w biegach narciarskich (to akurat świeża sprawa).

2) Najlepszy kanał informacyjny - Polsat News, jak na razie najlepsza alternatywa dla tabloidowego, goniącego ze byle sensacją, żerującego na czyimś nieszcześcniu TVN 24.

3) Najlepszy kanał filmowy - Fox HD, nie jest to kanały filmowy, ale jak wiemy też podchodzi po tę kategorię. Wybrałem go za to, że prezentuje jak na polskie warunki bardzo świeże seriale, np. The Walking Dead.

4) Najlepszy kanał sportowy - Polsat Sport, za różnorodność dyscyplin, które prezentuje ten kanał.

5) Najlepszy kanał popularnonaukowy - Nat Geo Wild, za bardzo interesujące filmy dokumentalne (przyrodnicze).

6) Najlepszy kanał dziecięcy - Disney Channel za Słoneczną Sonny. ;-)

7) Najlepszy kanał muzyczny - MTVN HD, za to, że jednak MTV potrafi zrobić kanały muzyczny i nie ważne są tu gusta.

8 ) Najlepszy kanał zagraniczny - RTL za walki Witalija Kliczko i F1.

9) Najlepszy kanał HD - Discovery HD za ładne obrazki. ;-)

10) Najlepszy paczka kanałów premium - Canal+, trochę filmów i dwie najlepsze ligi piłkarskie.

11) Najlepszy kanał wprowadzony w 2010 r. w Polsce - FOX HD, ma trochę niedoróbek, ale za parę seriali, które można pooglądać na tym kanale, na pewno zasługuje na to miano.

12) Najgorszy kanał wprowadzony w 2010 r. w Polsce - TVP Seriale, szkoda gadać, kanał który tak naprawdę nie wiadomo po co powstał, bo nic nowego nie wnosi.

13) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do Cyfry+, to - nie posiadam tej platformy.

14) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do Cyfrowego Polsatu, to - FOX HD, już dwa razy pisałem o tym kanale i nie mam już co pisać. ;-)

15) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do platformy n, to - nie posiadam tej platformy.

16) Kanał, który powinien pojawić się w Polsce/mojej platformie, kablówce, to - Orange Sport, widać, że kanał ten próbuje się rozwijać i być może w niedalekiej przyszłości coś z tego porządnego wyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Najlepszy kanał ogólnotematyczny - TVN za Mam talent, Usta usta, Fakty i inne programy.

2) Najlepszy kanał informacyjny - TVN 24 za profesjonalizm i niezawodność.

3) Najlepszy kanał filmowy - HBO za wiele ciekawych premier i Czekając na sobotę :D

4) Najlepszy kanał sportowy - Eurosport - po prostu :smile:

5) Najlepszy kanał popularnonaukowy - Discovery Channel za ciekawe dokumenty, Pogromców mitów i Jak to jest zrobione.

6) Najlepszy kanał dziecięcy - Boomerang, wiele klasycznych i ciekawych bajek dla dzieci.

7) Najlepszy kanał muzyczny - Eska TV za najszybsze emitowanie premierowych teledysków w stosunku do innych polskich stacji muzycznych.

8 ) Najlepszy kanał zagraniczny - bardzo ciężki wybór, no ale niech będzie RTL Deustchland za ciekawe kino i inne programy i to FTA.

9) Najlepszy kanał HD - HBO HD - super kino w wysokiej rozdzielczości i z Dolby Digital.

10) Najlepszy paczka kanałów premium - HBO pack (tak jak w punkcie 3)

11) Najlepszy kanał wprowadzony w 2010 r. w Polsce - FOX HD jeden z najchętniej oglądanych kanałów USA z najlepszymi produkcjami i to po polsku.

12) Najgorszy kanał wprowadzony w 2010 r. w Polsce - Crime & Investigation Channel słaba jakość obrazu i szczerze mówiąc to nie wiem po co to komu.

13) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do Cyfry+, to - Polsat uważam, że tym posunięciem Cyfra ma szansę znaleźć wielu nowych klientów, np rozczarowanych CP.

14) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do Cyfrowego Polsatu, to - FOX HD (jak w punkcie 11)

15) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do platformy n, to - FOX HD jak wyżej

16) Kanał, który powinien pojawić się w Polsce/mojej platformie, kablówce, to - AXN za ciekawe seriale

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Najlepszy kanał ogólnotematyczny - Polsat. Za F1, bo nic innego w sumie nie oglądam na kanałach ogólnotematycznych.

2) Najlepszy kanał informacyjny - TVN 24. Za programy dokumentalne.

3) Najlepszy kanał filmowy - AXN HD. Za seriale, które trafiają w moje usta o których ponoć się nie dyskutuje.

4) Najlepszy kanał sportowy - Canal+ Sport. Piłka nożna w najlepszym wydaniu, NBA i GP czyli praktycznie wszystko co mnie ze sportu interesuje

5) Najlepszy kanał popularnonaukowy - Planete. Ogólnie nie przepadam za tego typu programami, ale jak już coś mnie zaciekawi to najczęściej na Planete

6) Najlepszy kanał dziecięcy - Boomerang. Przypominają mi się czasy dzieciństwa. Ponadto jak puszczają coś nowego to jest rewelacyjne.

7) Najlepszy kanał muzyczny - yyy...eee... No raczej Rebel TV. Czekam na Radio na Wizji. A z obecnej papki wybieram Rebel

8 ) Najlepszy kanał zagraniczny - Sport1. Stosunkowo dużo relacji jak na kanał FTA.

9) Najlepszy kanał HD - Canal+Sport HD- patrz pkt.4

10) Najlepszy paczka kanałów premium - Canal+ - oprócz sportu czasem trafi się jakiś ciekawy film. Szkoda tylko, że coraz rzadziej.

11) Najlepszy kanał wprowadzony w 2010 r. w Polsce - FOX HD. Seriale w miarę szybko po amerykańskich premierach. Sam tam raczej nic nie oglądam, ale docenić warto.

12) Najgorszy kanał wprowadzony w 2010 r. w Polsce - TVN HD+1 - po co komu kanał z przesunięciem czasowym jak są dekodery z nagrywarkami..

13) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do Cyfry+, to - Polsat. Za F1, tylko komentatorów przydałoby się zmienić.

14) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do Cyfrowego Polsatu, to - nie mam CP

15) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do platformy n, to - FOX HD -patrz pkt. 10

16) Kanał, który powinien pojawić się w Polsce/mojej platformie, kablówce, to - czekam na Radio na Wizji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...