Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Jak by zrobili taką liste przebojów na mtv czy vivie, to by im nikt nie wysłał takiego smsa bo wszyscy mieli by ich gdzieś przynajniej ja.A ty byś wysłał do nich smsa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli byłaby to lista tworzona w podobnym stylu jak stare "European Top 20" (tylko tam o ile pamiętam głosy wysyłało się pocztą, bo nie istniały jeszcze na szeroką skalę smsy :D ), to bym wysłał (na pewno szybciej bym się na to skusił, niż na smsa z wyznaniem miłosnym, jakie emituje często "Viva" lub "4Fun Tv"), zresztą skoro został przyjęty taki sposób głosowania na "Disco Polo Live", to znaczy, że ludzie dość chcętnie z niego korzystają i jest z tego chyba jakiś zysk, a "MTV", czy "VIVA", to mimo wszystko chyba ciągle bardziej popularne kanały, niż "Polo Tv" (ale jeśli sytuacja na "MTV" nie ulegnie zmianie, w kierunku powrotu do muzyki, to kto wie jak to będzie wyglądało niedługo, przynajmniej właśnie u nas w Polsce)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

a mi brakuje na antenie Polo TV takich przebojów jak: vivat - jesteś piękna , boys i classic - niespełnione marzenia i wielu innych.

chciałbym aby się pojawiły ale nie ma wyjścia

musicie o tym wmówić na Facebooku i powiedzieć żeby pojawiły się te hity na antenie tej stacji!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Z przykrością stwierdzam, że na razie stacja stoi w miejscu. Ciągle te same klipy, jakość niektórych jak z YT. Jest wiele nowszych, lepszych, ale kiedy nie włączę to zawsze jakieś starocie. Rozumiem, że stacja ma zaledwie kilka miesięcy, ale oczekiwałem czegoś więcej. Nie zdziwię się, gdy Polo i Eska wejdą do DVB - T to dadzą jakieś szoły/seriale. Zresztą obydwie to zapowiadali - nie dosłownie, ale wiadomo o co chodzi. Polo TV - "po wejściu do DVB-T zmienimy się w kanał muzyczno-rozrywkowy. Eska TV - "Po wejściu do DVB-T wprowadzimy światowe formaty"....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie Polo Tv to idealne miejsce ........... dla Wróżbity Macieja i spółki :P żeby sobie "odciąć" drzewo Genealogiczne hihihi. Target Disco Polo< nikomu absolutnie nie chcę urażać itd- oczywiście są wyjątki> to ten sam co do Ezo/Kosmicy < starsze panie >

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem wyjątków jest dużo, bo szczerze, to jakoś nie pasuje mi połączenie DP z EZO TV, patrząc po osobach, które znam i które słuchają DP. Może po prostu pomyślałeś, że skoro i jedno i drugie to badziew, to i to i to lubią ci sami ludzie, a to nie jest takie proste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wynik rewelacyjny, jak na początkującą telewizję w którą inwestorzy bali się zainwestować bo nie wiedzieli czy disco-polo się sprawdzi a tu proszę, Polo TV w czołówce stacji muzycznych!! Bardzo się z tego cieszę i kibicuję kolejnym stacjom o takim profilu bo trochę konkurencji w tym segmencie się przyda. Ja stawiam na te dłuuuugo oczekiwane TV.Disco od 4fun Media. Choć nie jest dobrze że ta stacja będzie w DVB-T, bo na pewno nowe stacje konkurencyjne będą miały dużo, dużo ciężej....

 

GRATULACJE DLA POLO TV :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że Polo Tv w ogóle jest w DVB-T jest klęską KRRIT ... ale temat już był wałkowany kilkakrotnie ....

 

Smuci mnie tylko to że artyści Disco Polo przeważnie nie posiadają głosu ... ich śpiew to głównie komputera sprawka ... czy w Empikach pojawią się albumy z Disco Polo ??? Czy disco Polo opanuje Polskę niczym w latach 90' ??? Zasięg praktycznie 100% stacji w całej Polsce podpowiada że tak ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie to wcale nie dziwi. Ja się nie wstydzę i przyznam się, że lubię słuchać Disco Polo, a już nie długo będzie Polo TV w DVB-T, to dopiero będzie, co słuchać i oglądać. Bo w iTV, CSB TV, TVR nie zawsze emitują DP. Pewnie sukces już opijają ( :D ). Bardzo dobrze. Stacja nie dawno wystartowała, a już ma na swoim koncie pobicie pod względem oglądalności MTV PL, 4fun.TV, Eska TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ja znam kablówkę analogową,która oferuje kanał w najniższym pakiecie za 9 zł/mies.Oto ona: http://www.te-el-media.pl/?k=strony_p&m=&ns=25&pns=12

Przyznam szczerze,że sam się zdziwiłem kiedy to zobaczyłem.Myślałem,że kanał będą dawać do ofert cyfrowych,a tu taka niespodzianka.Jak inne kablówki zrobią podobnie i też dodadzą kanał do pakietów analogowych to Polo TV pobije nawet Vivę Polska pod względem oglądalności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...