Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Czy na Polo Grają Tomasza Niecik-a tego z Vivy z łowów króla Disco ?

Nie, nie grają. Nawet nie prosili go o klipy. Nie grają też wielu innych wykonawców. Głównie leci GS, pojawiają się pierwsze komenty o ich "niezależności"...

Patrzcie co znalazłem:..... http://www.youtube.com/watch?v=68xm9CnF48A

Jak kocham DP to teraz mówię ŻENADA!!!!!!!!! Rozumiem, że w tym gatunku śpiewają tylko o jednym, ale są jakieś granice smaku...... I jak tu mają nie jechać po nas... Może jeszcze dzisiaj to na sylwestrze zaśpiewa????? :twisted::twisted:

Dziękuję za taki kanał... TV DISCO bije ich na łeb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

@niki: Zapewniamy Cię, że byli tacy którzy doskonale przewidzieli :) Właściciele stacji... zrobili wypasione badania rozpoznawcze i... badania nie zawiodły :) Generalnie w większości wszyscy krytykują projekt. Słuchajcie, wszystko jest dla ludzi. I chociaż nigdy disco polo grać nie będziemy to uważamy, że dobrze, że POLO powstało...

 

Nas bawi jedynie ta cała reszta która też nagle DP zaczęła grać, a może parę groszy się zarobi...

 

I jeszcze jedno, i to nas już nie bawi a mocno zasmuca, że dwie koncesje MUX wyłaniane w procesie koncesyjnym zgarnia jedna firma.... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się właśnie podobają te stare kawałki. Natomiast nie podobają mi się te, które spotykam w TV.Disco - wszystko na jedno kopyto i bez sensu. Taka jest moja ocena, ale każdy ma swój gust.

A mi wręcz odwrotnie. NIe podoba mi się to stare g. jakości VHS na Polo TV. Zresztą w stacji jest kolesiostwo co widać. I coraz mniej jestem zadowolony z tej stacji. Cieszę się natomiast z faktu o ciągłej popularności DP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Nawet nie ma co porównywać dzisiejszego DP do tego z lat 90. Po prostu muzyka kiedyś była lepsza nie było tyle tego plastiku a było więcej naturalności. Teraz każdy teledysk to pół nagie laski, które zrobią wszystko dla kasy. Zdarzają się wyjątki. ale trzeba powiedzieć otwarcie, że to co było kiedyś już nigdy nie wróci. I naprawdę nie przeszkadza mi jakość video. To właśnie jakość VHS kojarzy się mi się z tymi dawnymi latami i ma swój klimat. Serwuje często po YT i znalazłem chyba najlepszy kanał DP, gościu zrobił miks chyba najlepszych utworów najlepszych artystów tego gatunku. Np. Akcent -

. Jak można to porównywać z dzisiejszym DP i uważać, że dziś jest lepiej. No to chyba o innym DP rozmawiamy, bo dzisiejsze DP to sory, ale w większości przypadków przypomina techniawki. Niecik i jego 4 osiemnastki czy Cliver - Pokaż jak się kręcisz i inne odmużdżacze? No przepraszam, ale proszę tego nie mieszać z zespołami typu Akcent, Boys, Top One czy Toledo. Akurat na czym jak na czym, ale mimo młodego wieku na DP się znam, mam w domu dziesiątki płyt i kaset z dawnych lat. A kto pamięta o Bohdanie Smoleniu i jego hitach? Sory trochę za OT.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie uważam, że wszystkie stare kapele są złe. Akurat Martyniuk to jeden z niewielu, który wciąż trzyma poziom. Co innego BOYS. Teksty DNO. Dzisiejsze DP wyraźnie inspiruje się zachodem, bo czy w zachodnich teledyskach nie ma gołych lasek? Tak kiedyś jak i dziś jest wielu artystów niegodnych uwagi, jednakże jeżeli powstaje już stacja o takim profilu to oczekiwałbym, że popchnie to wszystko do przodu. A jak można pchać do przodu? Na nowych klipach tylko i wyłącznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serwuje często po YT i znalazłem chyba najlepszy kanał DP, gościu zrobił miks chyba najlepszych utworów najlepszych artystów tego gatunku. Np. Akcent -

Tak tylko podpowiem, że on ma konto na SK, i odwiedza nasze forum :)

 

Ooo: memberlist.php?mode=viewprofile&u=7888

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...