Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

(...) Wymagam od piosenki, aby była chwytliwa, ale nie taka tandetna jak dzisiaj zaprezentowało Polo w DISCO RELAXIE (...)

 

Wnioskując po Twoich wypowiedziach i idąc Twoim sposobem myślenia, mam rozumieć, że z Disco Relaxu należałoby zrobić DANCE RELAX, bo klasyka disco polo czyli Shazza, Mister Dex, Bayer Full czy Bahamas są wg Ciebie tandetą... :roll:

Wydaje mi się, że po prostu ze względu na swój młody wiek, nie pamiętasz początków tego programu, które bazowały - jak tutaj napisałeś na "tandecie", a opierasz się na Disco Relaxie początków tego tysiąclecia, w którym dominował już w gruncie rzeczy dance... i ten program stracił przez to swój urok, choć zgodzę się, że na to wszystko złożyło się wiele jeszcze innych czynników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie :P

Pierwszy raz widziałem tą gale w całości a miałem ją nagraną na VHS :)

Mam nadzieje że skoro Polo TV namówiło TVP do udostępnienia materiałow archiwalnych to może mamy szanse na zobaczenie innych gal np:

bądz:

Takich widowisk w TVP było więcej i fajnie by było zobaczyc je jeszcze raz :brawo:

Jestem bardzo ogólnie zadowolony z powstania tej stacji i mam nadzieje ze jeszcze nie raz pozytywnie nas zaskoczy 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek Sierocki będzie mieć swój program w Polo TV :D :D

Grający muzykę disco polo w marcu 2012 roku wprowadzi do swojej oferty dwa nowe programy dla miłośników muzyki tanecznej. Jeden z nich poprowadzi Marek Sierocki.

6 marca 2012 roku na antenie Polo TV zadebiutuje program "Power Dance", w którym Maciek Czachowski zaprosi widzów na mocne i dynamiczne uderzenie dźwięków nurtu power dance. W każdym odcinku widzowie zobaczą relacje z imprez, koncertów, wywiady z gwiazdami polskiego power dance. W programie nie zabraknie nowych teledysków jak i starych hitów. Pojawią się polscy i zagraniczni DJ-e. Emisja premierowych odcinków we wtorki o godzinie 17.15.

Druga propozycja to "Video Mix", czyli muzyczne spotkanie z Markiem Sierockim. Ten niekwestionowany znawca muzyki disco poprowadzi widzów przez najważniejsze zjawiska muzyki tanecznej zarówno minione jak i te najnowsze. Będzie prezentował najlepsze teledyski z różnych regionów świata. Specjalne miejsce w programie zajmą muzyczne propozycje euro disco oraz italo disco. Nie zabraknie polskiej muzyki tanecznej. Emisja premierowych odcinków w środy o godzinie 17.15 (od 7 marca).

 

Polo TV to jeden z popularniejszych muzycznych kanałów tv w Polsce, który dociera do 8,8 mln osób. Kanał dostępny jest na platformach cyfrowych: Cyfra+ (kanał 161) i telewizja "n" (kanał 227), w sieciach kablowych, m.in.: Vectra (kanał 615), Multimedia Polska i Toya, w naziemnej telewizji cyfrowej (pierwszy multipleks DVB-T), a także bezpośrednio z satelity.

media2.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spadku by może nie było gdyby nie to że uparcie "serwują" starsze clipy DP a ileż i jak długo można oglądać w kółko to samo więcej różnorodności, nowości, więcej programów autorskich i będzie GIT bo póki co jest wrażenie "przejedzenia" odgrzewanymi kotletami :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spadku by może nie było gdyby nie to że uparcie "serwują" starsze clipy DP a ileż i jak długo można oglądać w kółko to samo więcej różnorodności, nowości, więcej programów autorskich i będzie GIT bo póki co jest wrażenie "przejedzenia" odgrzewanymi kotletami :lol2:

Dokładnie... Ileż można. Włączam dzisiaj, a tu "Szalona" :twisted: Mogliby klipy z DR wrzucić na główną playlistę np. NEW COLLECTIVE I SHAZZE. Z nowych też jest kilka perełek, ale musi być SELEKCJA. Jak na razie wyraźnie sympatyzują z GS co mi się bardzo nie podoba. :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewien, ale być może tendencja jest odwrotna! Ten spadek może być spowodowany wszystkim, nawet końcem ferii, czy powiększeniem pasm DP w TV.Disco. Nie koniecznie wina leży po stronie klasyki... Nie wiadomo co jest jego powodem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Nie chcę nowości, czyli Disco Dance'u w Polo TV. Od nowości jest TV.Disco. Powinni zakupić więcej klasyki, a jej jest na prawdę sporo. Całe lata 90-te i początki 00s.

Dokładnie, zgadzam się w 100% :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powiedziałbym, że DP się ludziom przejadło. Dla przykładu największym stacjom ogólnopolskim: TVP1, TVP2, Polsat, TVN, też oglądalność spada, a później rośnie i na odwrót. Raz przoduje: TVP1, TVN, Polsat, TVP2, a później: TVN, TVP1, Polsat, TVP2; TVP1, Polsat, TVN, TVP2. Różnie to bywa. Wg drugiej opcji, czy Polakom TVP1 się znudziła? Nie. Wyniki oglądalności wciąż nie będą takie same.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sa 2 przyczyny spadku ogladalnosci:

1. Czesc przerzucila sie na TV Disco

2. Ludziom zaczela przejadac. Coz sie dziwic jak z miesiaca na miesiac zalewa nas coraz wiekszy [beep] grany na 3 akordy... Ta muzyka sie cofa....

Jak powinna wygladac? Power Play - Wole Ole, Veegas- Wodka w szkle, Siegienczuk-Martini z Lodem, Meffis-Usta milcza. To jedyne utwory, ktore ukazaly sie w ostatnim czasie godne uwagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...