Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous
Ciekawe z czego się utrzymają ,nie nadają reklam :roll:

 

Już nadają, lecz na razie jest tylko jedna z zapowiedzią koncertu Disco Hit Festival.

 

Od 10 czerwca Polo TV zagości na oficjalnej liście Cyfry+. :smile:

 

Chyba miałeś na myśli TP/Orange, bo tylko tam się wczoraj pojawił na pozycji 551.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie kanał zdecydowanie lepszy w kwestii muzyki disco polo od ITV. Starsze discopolo, czasami fajnie jest sobie przełączyć z eski tv, lub 4fun na Polo tv. Myślałem że wyrośnie z tego coś w stylu Polonia1, ale dla mnie kanał całkiem spoko. Kanał z całkowicie sprecyzowanym profilem muzycznym, bez domieszki Lady Gagi i innych takich :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj za Polo stoi Super express ... Pogłoski o tymże ktoś sie wycofa z NTC było słychać dawno < na forum NTC>

 

ale zobaczymy jak potoczy się dalej sprawa w ciągu kilku dni . Ja bym na miejscu Tele5/Trwam/Superstacji itd. domagał się wyjaśnień dlaczego Polo < najgorszy merytorycznie stacja w całym konkursie z nadawanych obecnie > a nie Oni ??? Następna skarga ??? Jestem jak najbardziej ZA :)

 

ciekawi mnie teraz ruch 4fan media co do kanału Disco.TV < nie widzę sensu tworzenia gdy polo osiągnie tak gigantyczny zasięg > hihihi. Może w końcu ktoś wpadnie na muzyczna stację z muzyką z lat 70/80/90 ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Decyzja KRRiT z pewnością była podyktowana zasadą "4fan". No ale śmiechu trochę jest.

 

Najgorsza stacja w konkursie? Ojciec Dyrektor pochyla głowę z szacunkiem ;) Przecież powinniście się cieszyć - Disco Relax 24 godziny na dobę, zamiast dennego Tele 5 czy "Super"stacji. No ale rozumiem oburzenie. Też nie byłbym zadowolony, gdyby ktoś kręcił lody w interesie widzów. Tylko to nie pierwsza lodziarnia otworzona w DVB-T :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny kanał telewizyjny właściciela Eski oraz "Super Expressu" otrzymał od Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji koncesję na nadawanie naziemne.

 

Z planów budowy bezpłatnego kanału Kino Polska Nostalgia, dostępnego za pośrednictwem naziemnych nadajników cyfrowych, niespodziewanie zrezygnowała notowana na giełdzie spółka Kino Polska TV. Krajowa Rada przyznała jej koncesję pod koniec kwietnia. Piotr Reisch, prezes Kino Polska TV, nie skomentował tej decyzji. Bogusław Kisielewski, dyrektor generalny spółki, był wczoraj nieuchwytny.

 

Zwolnione przez Kino Polska Nostalgia miejsce KRRiT przyznała satelitarno-kablowemu kanałowi Polo TV, nadającemu m.in. muzykę biesiadną i disco polo. Prowadząca go wytwórnia muzyczna Lemon Records należy do holdingu ZPR skupiającego m.in. Radio Eska oraz "Super Express".

 

Miejsce w pierwszym pakiecie naziemnych kanałów cyfrowych (tzw. multipleksie) Polo TV dostał bez konkursu. "Rada dokonała ponownego wyboru, uzupełniając ofertę" - czytamy w komunikacie. - Nie musieliśmy ogłaszać kolejnego konkursu, sprawdzali to nasi prawnicy - mówi Katarzyna Twardowska, rzecznika KRRiT. Witold Graboś, wiceszef Rady z ramienia SLD, tłumaczy to tym, że formalnie konkurs na częstotliwości w pierwszym pakiecie nie został zamknięty, więc KRRiT mogła wybrać inny kanał.

 

Pikanterii sprawie dodaje to, że Polo TV będzie drugim należącym do ZPR kanałem, który dostał miejsce w pierwszym pakiecie naziemnej telewizji cyfrowej. Pierwszym jest kanał muzyczny Eska TV. - Można powiedzieć, że jest to nadmierne uprzywilejowane jednego właściciela, ale większość nadawców w drugim multipleksie ma po dwa programy. Mamy też świadomość, że to jest trudny moment, bo cyfryzacja telewizji jest spóźniona. Ludzie powinni szybko dostać bezpłatną ofertę cyfrową - tłumaczy Graboś i dodaje, że swój wniosek koncesyjny wycofała również powiązana z RMF FM spółka Multimedia. - To pokazuje, że prowadzenie ogólnopolskiego kanału telewizyjnego jest wyzwaniem finansowym, bo sama opłata za koncesję sięga 10 mln zł - dodaje wiceszef KRRiT.

 

W ten sposób ZPR stał się drugim co do wielkości nadawcą w pierwszym pakiecie cyfrowym po telewizji publicznej, która ma umieścić tam TVP 1, TVP 2 oraz TVP Info.

 

Już pierwsze rozdanie czterech ogólnopolskich koncesji w pierwszym multipleksie wzbudziło protesty. Wówczas obok Eski TV oraz Kino Polska Nostalgia dwie pozostałe otrzymały giełdowa ATM Grupa (na kanał rozrywkowy) oraz firma Stavka - własność Stanisława Krzemińskiego, producenta telewizyjnego i współwłaściciela firmy Besta Films (na kanał informacyjno-publicystyczno-poradnikowy U-TV). Ryszard Krajewski, większościowy udziałowiec firmy producenckiej Astro, która ubiegała się o koncesję cyfrową dla kanału rozrywkowego Next HD, zarzucił KRRiT podjęcie decyzji na podstawie "pozamerytorycznych przesłanek". Protestu nie wykluczała również Ewa Czekała, prezes spółki 4Fun Media, która również startowała w konkursie.

 

- Jestem oburzony zachowaniem Krajowej Rady. Promuje się jakieś kanaliki tylko dlatego, że są w rękach jakichś bonzów rynku medialnego - mówi Krajewski i zapowiada kolejny, "szerszy" protest

 

źródło Gazeta Wyborcza http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/ ... Super.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liczę, że protest to zmieni i nie będę ukrywał, że jestem mocno rozczarowany decyzją KRRiT. MUX 1 to nie miejsce dla dwóch kanałów muzycznych, a szczególnie nie dla Polo TV. Z całym szacunkiem, ale nie będę ukrywał, że zarówno ja, jaki i całe rzesze Polaków po prostu nie trawią muzyki emitowanej przez Polo TV. Wg mnie to po prostu marnotrawstwo cennego miejsca na multipleksie i mam nadzieję, że moje zdanie uszanujecie. Polo TV na satelicie i w kablówkach - tak, ale w mux 1 - nie. Dajcie się wykazać komuś nowemu, innemu (choćby nawet Next HD)! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...