Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam obecnie na "Polo TV" komunikat z tunera "brak sygnału audio/video", a jeszcze przed 10:00 sygnał był...

 

Właśnie, wie ktoś kiedy ruszy regularna emisja (logika wskazywałaby na pierwszy maja), bo kanał już teraz wciągnął mnie na jakąś godzinę, a to tylko przecież emisja testowa :D???!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polskie kanały FTA powinny być dodawane od razu po włączeniu sygnału na satelicie. Niestety technicy n-ki są bardzo leniwi pod tym względem. Chociaż nie mogę rozgryść ich decyzji : TVR włączyli jak jeszcze była czarna plansza i wszyscy zgadywali co to, a z kolei na Radio na Wizji trzeba było czekać chyba tydzień.

 

Trudno żeby nie mieli od początku kanałów co nadają na ich własnym transponderze :)

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie dlatego bo znajdował się na ich transponderze. Jeśli chodzi o CP to prędzej czy później możemy go zobaczyć na oficjalnej liście :)

Wątpie - ja myślę że podzieli on los innych kanałów muzycznych tzn. Czwórki na wizji,Eski TV oraz Rebel TV których jeszcze na liście nie ma a być powinny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może osiągną sukces bo takiego kanału nie było do tej pory. Skoro już jest to obecność takiej muzyki na Vivie jest niesmaczna. Moje zdanie o disco polo jest takie że góra 20% to coś fajnego i można tego posłuchać. Reszta to straszna chała .Najgorsze jest to że ci twórcy nie widzą tego co tworzą. Nagrywają takie dziadostwo i się z tego cieszą. Głupie teksty i jeszcze głupsze nazwy zespołów. Oczywiście w każdym klipie musi znaleść się samochód jakby inni ich nie mieli. Komuś może się to podobać,mi nie. Nawet jestem zdania że niektórych to powinni karać za ich ,,twórczość ".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do przerw w emisji to mi też nawet dzisiaj, w trakcie oglądania kanału przez parę minut zdarzyły się trzy kilkusekundowe. Albo to zależy od transpondera, albo od źródła sygnału (ciekawe czy ten włoski operator tego transpondera pobiera sygnał "Polo TV" z internetu, czy ma inne źródło??? - ktoś to wie, albo ma podejrzenia, bo dla mnie te przerwy mogą wskazywać na źródło internetowe???)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...