Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Też już go mam na liście :D Teraz przez cyfryzacje w Polsce powstanie jeszcze kilka nowych kanałów, ciekawe ilu uda się utrzymać na dłużej jak nie wejdą do mux1. Jak policzyłem jest 8 nowych stacji starających się o miejsce w mux1 NTC.

https://satkurier.pl/news/64336/17-kanal ... mux-1.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytałem ich o jakiś bliższy termin dołączenia kanału do platform cyfrowych.

Nie bardzo wiem jak rozumieć to co odpisali więc wklejam cytat:

 

Nad platformami pracujemy na bieżąco , mam nadzieje że w najbliższych

miesiącach uda się nam spozycjonowac na tych przekaźnikach.

 

EDIT: Po ponownym zapytaniu odpowiedź niestety niezbyt optymistyczna:

 

Jesteśmy w trakcie rozmów, ale myśle ze blizej niz wakacje to raczej

będzie cieżko:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i nam się robi kanałów muzycznych FTA co nie miara :) . Ciekawe co na to ci, co parę lat temu obwieścili śmierć disco polo? Ja nie jestem jakimś fanem tej muzyki, ale to coś, co w naszych polskich "duszach" zawsze było. Dobrze, że nie będzie to kolejny kanał co by lansował muzykę jaką dyktuje komercja i zagraniczni wydawcy muzyczni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytałem ich o jakiś bliższy termin dołączenia kanału do platform cyfrowych.

Nie bardzo wiem jak rozumieć to co odpisali więc wklejam cytat:

 

Nad platformami pracujemy na bieżąco , mam nadzieje że w najbliższych

miesiącach uda się nam spozycjonowac na tych przekaźnikach.

Chodzi o to, że negocjują obecność na listach. Ot cała filozofia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i nam się robi kanałów muzycznych FTA co nie miara :) . Ciekawe co na to ci, co parę lat temu obwieścili śmierć disco polo? Ja nie jestem jakimś fanem tej muzyki, ale to coś, co w naszych polskich "duszach" zawsze było. Dobrze, że nie będzie to kolejny kanał co by lansował muzykę jaką dyktuje komercja i zagraniczni wydawcy muzyczni.

Powinni teraz przeprosić - szczególnie pewna gazeta codzienna ....

 

Ciekawe czy platformy zechcą dołączyć kanał do oferty - mogą się bać, że znowu DP będzie w lepszej formie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu platformy mają się bać disco polo? Przecież żadna nie ma nawet swojego kanału z muzyką.

Nie wiem co zrobi CP, ale moim zdaniem Cyfra i nka powinny go dodać go na listę bo jest to polski kanał FTA.

 

 

Polskie kanały FTA powinny być dodawane od razu po włączeniu sygnału na satelicie. Niestety technicy n-ki są bardzo leniwi pod tym względem. Chociaż nie mogę rozgryść ich decyzji : TVR włączyli jak jeszcze była czarna plansza i wszyscy zgadywali co to, a z kolei na Radio na Wizji trzeba było czekać chyba tydzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...