Skocz do zawartości

Nowości na platformie n - zapowiedzi


p_96glin
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Może nie do końća jest to nowość ale w każdym bądź razie zapowiedź

 

Zaniepokojony czytelnik poinformował nas, że klienci podpisujący nowe umowy z satelitarną platformą "n", w swoich regulaminach mogą przeczytać następującą informację: "Kanały Cartoon Network i Boomerang zostaną wyłączne z oferty z dniem 31.12.2011 roku".

Czy to oznacza, że kanały te znikną z oferty telewizji "n"? Jak wyjaśnia nam rzecznik prasowy platformy, na chwilę obecną jeszcze nic nie jest przesądzone. Obecnie toczą się zaawansowane rozmowy z nadawcą, a zapis w regulaminie pojawił się na wypadek, gdyby negocjacje zakończyły się niepowodzeniem. Obie strony mają nadzieję, że szybko uda się osiągnąć porozumienie.

 

media2.pl

 

Jak zniknie Boomerang z oferty to ja odchodzę lubię czasem obejrzeć stare kreskówki na których sie wychowałem jeszcze za czasów analogowego Cartoona Networka. Lipa będzie straszna, niby nie potwierdzają tego ale po co by informowali za wczasu na nowych umowach, chyba przestraszyli się odpływu nowych klientów, a tak jest info, umowa podpisana i nie mozna jej wypowiedzieć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

dzwonilem na infolinie N ,tam dowiedzialem sie ze planowane sa jakies kanaly dla malych dzieci w zamian za cn i bomerang.Nie przychodzi mi nic do glowy jaki kanal bajkowy moglby wejsc do N ,moze mini mini. mam syna ,nr1 dla niego jest baby tv.Moze pojawi sie drugi normalny kanal dla malych dzieci .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzwonilem na infolinie N ,tam dowiedzialem sie ze planowane sa jakies kanaly dla malych dzieci w zamian za cn i bomerang.Nie przychodzi mi nic do glowy jaki kanal bajkowy moglby wejsc do N ,moze mini mini. mam syna ,nr1 dla niego jest baby tv.Moze pojawi sie drugi normalny kanal dla malych dzieci .

Nic nie przychodzi do głowy? Oprócz wspomnianych Teletoon+ i MiniMini+ w związku z fuzją, na rynku dostępne są (spoza N): KidsCo, DaVinci (ex-kanały N), a także: BabyFirst.tv, BebeTV, Disney Junior, Nick Junior oraz Nickelodeon HD. Jak widzisz - jest w czym wybierać - oczywiście jeżeli w ogóle kanały CN i Boomerang znikną :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Tak na 99% kanały CN i Boomerang znikną z oferty 31 grudnia 2011r, kwestia osobna czy zostaną zastąpione innymi dziecięcymi, czy nie-i wówczas będzie pretekst do wypowiedzenie umowy bez konsekwencji.

To 1% zostawiam na oficjalne ogłoszenie abonentom- podobno na 14 dni przed planowanym wyłączeniem wszyscy klienci mają być powiadamiani w formie mailowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kryzys zaczął pośrednio dotykać platformy i ich abonentów. Nadawcy chcą więcej za odnowienie umów, koszty dla operatorów są tym większe że mają więcej abonentów (kwota często jest uzależniona od ilości abonentów) no i większy jest kurs dolara i euro. Szokujące, że dotyka to tak fundamentalne kanały na platformach jak Discovery (które negocjuje obecnie z Cyfrowym Polsatem) i Cartoon Network (negocjujące umowę z N). Wcześniej takim samym szokiem okazało się wyłączenie pakietu BBC z oferty Cyfrowego Polsatu, ku uciesze abonentów którzy zmigrowali wcześniej z CP do N :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest zabezpieczenie się operatora N przed ewentualnymi rezygnacjami abonentów którzy dopiero podpisali umowę.

Więc póki co czas na negocjacje jest do końca roku bo umowa się kończy na te kanały 31 grudnia 2011.

Więc spokojnie nie ma się co podniecać, bo być może nadawca i ITI znajdą wspólne rozwiązanie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest zabezpieczenie się operatora N przed ewentualnymi rezygnacjami abonentów którzy dopiero podpisali umowę.

Więc póki co czas na negocjacje jest do końca roku bo umowa się kończy na te kanały 31 grudnia 2011.

Więc spokojnie nie ma się co podniecać, bo być może nadawca i ITI znajdą wspólne rozwiązanie ;)

Niestety żadne negocjacje nie są już prowadzone, kanały zostaną wyłączone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turner, a Timer Warner to chyba dwie firmy, więc nie wiem co ma wspólnego usunięcie CN z pozostaniem HBO.

Stacje telewizyjne należące do Time Warner:

HBO, Cinemax, TCM, TNT, Court TV, Cartoon Network, Boomerang

 

Także jak widzisz, różnie to może być.

 

A co z kanałami T106N ,107,108 i 109 gdzie do tej pory leciały transmisję LM zostaną czy wypadają ?

Oczywiście że wypadają. Teraz 4 mecze LM będą lecieć na nPremiumach. Plusem jest to że będą w HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...