Skocz do zawartości

Nowości na platformie n - stan aktualny


p_96glin
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Super, po dołączeniu NGC HD N-ka ma najlepsza ofertę kanałówdokumentalnych i przyrodniczych na rynku. Jako jedyna ma wszystkie kanały Discovery wraz z Discovery Historia i HD Showcase, ma obydwa kanaly NGC w jakosci HD oraz BBC Knowledge HD na wylaczność.
No tu bym się nie zgodził bo nie ma np.History/o co tak walczą na forum n-ki/i Planete ale to oczywiście jest kwestią gustu.Pozdrowienia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy obecnej ilości kanałów jakbym chciał wszystko obejrzeć co mnie interesuje to bym musiał bezrobotnym bez żony i dzieci być i wydłużyć dobę do min.35h. Na 3 dni ustawiłem nagrania z NGC HD i będę cały przyszły tydzień oglądał, a co z resztą nagrań? Tylko mi przybywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam. Jak dochodzi jakiś nowy kanał to wiadomo że jest sporo nowości, bo wcześniej nie było jak tego oglądać. Ale po jakimś czasie powtórka goni powtórkę. Obecnie przy opcji Hollywood dla Abonentów czasem przełączam kanały i stwierdzam że nie ma nic do oglądania ciekawego (a dysk już pusty :) ). A telewizje oglądam głównie tylko wieczorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super, po dołączeniu NGC HD N-ka ma najlepsza ofertę kanałówdokumentalnych i przyrodniczych na rynku. Jako jedyna ma wszystkie kanały Discovery wraz z Discovery Historia i HD Showcase, ma obydwa kanaly NGC w jakosci HD oraz BBC Knowledge HD na wylaczność.
No tu bym się nie zgodził bo nie ma np.History/o co tak walczą na forum n-ki/i Planete ale to oczywiście jest kwestią gustu.Pozdrowienia

 

A tu z kolei ja sie nie zgodze, Cyfra nie ma Discovery Showcase HD i bardzo dobrego Discovery Historia. Ilosc kanalow dokumentalnych HD w n 5 vs. 3 w cyfrze....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Interesująca informacja:

http://www.variety.com/article/VR1118034993

 

Najciekawsze jest to:

 

(...)Tellenbach said he was determined that n would increase its channel offer during the months ahead.

 

"We are in pole position and I want to defend that position by having more than 30 HD channels on the platform by the end of the year," he said.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Która zresztą została w Polsce przekazana jako informacja o tym, że N będzie mieć 30 kanałów HD :-) To nie jest jakaś zaskakująca informacja. Na rynku są/będą w tym roku dostępne choćby Nick HD, TVN Turbo HD, Travel Channel HD, ESPN America HD czy History HD. I najpewniej Orange Sport HD - od dawna są do tego gotowi. Potencjalnie wszystkie kanały mogłbyby się pojawić w ofercie N.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie. W ostatnich dniach widać aktywność w poprawieniu strategii zarządzania marką i ofertą. Najwyraźniej zarząd uznał, że ma już odpowiednią bazę abonentów, a teraz czas na poprawienie wyników finansowych i poszukiwaniu abonenta, który za ofertę jest w stanie zapłacić jeszcze więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@antoslaw Nie wiedziałem , że teraz ranking najlepszych kanałów dokumentalnych na rynku wybiera się na podstawie liczby kanałów HD, a nie oferty programowej poszczególnych stacji. Wole mieć Planete i History niż 2 kanały więcej w pseudo HD.

 

Pseudo HD? W takim razie czym jest Canal+ HD z 1-2 filmami w HD dziennie....?

 

Ilosc kanalow HD, obok contentu/oferta decyduja o atrakcyjnosci pakietu, a oferta dokumentalno-przyrodnicza w n jest w tej chwili porownywanlna z cyfra.

 

A ja wole nie przeplacac za TV i miec dobra oferte za rozsadna cene jaka mam wlasnie w n. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Antoslaw A czym jest kanał Nfilm HD i Nfilm HD2? Myślisz, że na tych kanałach jest więcej filmów niż 1-2 dziennie w HD? (to samo dotyczy także HBO)

Canal+ po prostu jako jedyna stacja filmowa na początku nie oszukiwała klientów tym, że wszystkie pozycje mają w HD tak jak to uczyniła konkurencja. Niestety do innych stacji nikt nie ma o to pretensji bo od początku istnienia kanałów nie informowali o tym. Dlatego z marketingowego punktu widzenia Canal+ musiał dopasować się do większości i także z tego zrezygnowali.

 

P.S. Po drugie obecnie Cyfra stosuje rozsądną cenę dla swoich abonentów - 68zł za pakiet Optimum HD i paczkę Canal+ HD myślę, że jest jak najbardziej do przyjęcia.

 

Masz generalnie rację - oprócz ciągle powtarzanego kłamstwa, że N jest dostarczycielem jedynie kanałów "pseudoHD". Szczególnie ostatnio (casus HBO) pokazuje, że póki co praktycznie to N wprowadza kanały HD w najlepszej na rynku jakości.

 

Niestety zapracowali sobie trochę na taką opinię wprowadzeniem niepotrzebnie TVP1 "HD" i BBC Knowledge HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idąc waszym tokiem myślenia obecnie na świecie nie ma ani jednej platformy nadającej prawdziwe HD.. śmieszne to, choć prawdziwe, bo nawet platforma Sky nadaje pseudo HD. Nie jest w niczym lepsza od N-ki (mówię o jakości odbioru kanałów, przekazu kanałów i jakości sprzętu), a to przecież według większości z was wzór do naśladowania. Czepiacie się BBC Knowledge HD, a porównajcie ile lepszą ma jakość obrazu w porównaniu z wersją SD- i o to przecież w tym wszystkim chodzi. Jak mają to nazwać??? Wiadomo, że większość widzów nie ma bladego pojęcia o rodzajach przekazu, więc piszą HD i w sumie mają racje.

Taiszo nie bądź śmieszny z tym wychwalaniem Canal+. Oszukiwał on abonentów i będzie oszukiwał na każdym kroku, podobnie jak reszta platform, chodź wg. mnie Cyfra+ w tej kwestii jest liderem. Posłuchaj reklam o ilości premier filmowych w ciągu roku, ukryte dopłaty do kanałów HD (brak o nich mowy w reklamach), drakońskie ceny za dekodery pvr, sport puszczany w Canal+ by zmuśić abonentów mających wykupiony pakiet sport do zakupu pełnej opcji itd... nie żartuj proszę.

Mam i Multipakiet z PVR PHILIPSA i N-kę z NBOXRecorderem. Jakość kanałów HD tu i tu jest identyczna, czytaj nie do rozróżnienia na wysokiej klasy TV 42 cale. Nie zdecydowałbym się jednak nigdy na pełny pakiet cyfry, gdyż nie jestem człowiekiem cierpliwym, a obsługa ich tunerów wymaga tej cechy. N-ka wyprzedza pod wględem technicznym (jakość sprzętu, przyjemność jego obsługi platformy, dodatkowe opcje związane z tuneram itp.) Cyfrę+ o 5 lat, a CP o 10. I naprawdę gdyby poprawili ofertę sportową i dodali POLSAT nie mieliby na polskim rynku konkurencji... przy zachowaniu dotychczasowych cen oczywiście. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Niespodziewanie na liście kanałów N na pozycji 59 pojawił się niemieckojęzyczny RTL. Kanał przesunięto w pobliże pakietu sportowego, aby ułatwić abonentom nieodbierającym Polsatu, dostęp do wyścigów Formuły 1.

Dziwne że dokonano przesunięcia a nie kopii, oznacza to że kanał zniknął z dotychczasowej pozycji na kanale 281. Warto jednocześnie dodać, że kilka dni temu na pozycji 287 pojawił się kanał ARD Das Erste od dawna niedostępny na liście kanałów N.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość Anonymous
Ale nie lepiej byłoby skopiować na pozycję 59 a nie robić z niego taki wędrujący kanał?

 

Wiesz, N jakoś nie chcę na stałe wprowadzać kanałów zagranicznych pomiędzy polskimi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...