Skocz do zawartości

Nowości na platformie n - stan aktualny


p_96glin
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czasem ważniejszy jest komentarz niż jakość. Ja ci powiem że gdybym miał do wyboru jakiś mecz na nSport z komentarzem Ryczela albo Kalinowskiego alub Sportklubie to bym wybrał ten drugi kanał.

No bez przesady komentarz na sportklubie jest wcale nie lepszy zwłaszcza facet który komentuje ligę brazylijską i argentyńską! Już 100 razy wolę komentarz nsport!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę cię. Jak dla mnie Bartłomiej Rabij to jeden z lepszych komentatorów w Polsce. Ogólnie komentatorzy ze Sportklubu mi odpowiadają. Szkoda tylko że kanał ma na razie taką żałosną jakość techniczną.

 

@peen, po co nam komentarz? Dobre pytanie. Niestety telewizje narzucają nam taki sposób oglądania widowisk sportowych. Gdy na dodatkowych kanałach LM można było wyłączyć komentarz to zawsze to robiłem. Niestety na głównym nSport tego nie można zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co wam komentarz? Obraz nie wystarczy? Przecież w realu nikt nie komentuje meczu!

Tylko, że realu słychać jakieś "odgłosy" z meczu - np. doping. Jeżeli da się wyłączyć sam komentarz to jestem jak najbardziej za - lepiej się ogląda i komentator nie musi być wtedy mądrzejszy od telewizora. W Sportklubie fajny komentator jest do ligo angielskiej - szkoda tylko, że jakość obrazu jest fatalna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

To mogą być plansze na których będą nadawane na żywo tylko mecze ligi mistrzów w trakcie sezonu jak zawsze do tej pory. Pewnie musieli je gdzieś wstawić bo w tunerach Orange na których teraz można odbierać n nie mogą zmieniać parametrów tych kanałów i listy kanałów przed każdą kolejką ligi mistrzów. Zapewne to będą ich miejsca docelowe. Ja bym nie oczekiwał, że w wakacje coś na nich się pojawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Szkoda, to jak zwykle cos za co placa wszyscy abonenci, bez wzgledu w jak glebokim powazaniu maja pilke :D Wolalbym ze cyfra zgarnela ta przyjemnosci i tamci "farciarze" placili za ta "przyjemnosc". Tak to nici z sensownych promocji abonamentowych. bo nie dosc ze pewnie musza placic haracz polsatowi to jeszcze wliczac w koszty te ekscesy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

J obecność LM w nSport to być albo nie być dla tego kanału

 

Dla mnie mogloby go nie byc :P Nawet ucieszylbym sie z rabatu 1zl za nie wziecie go :PPP Pewnie za to co zaplaili mogliby wykupic prawa do kolejnej wytworni albo dwoch. O niebo lepsze spozytkowanie srodkow :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Szkoda, to jak zwykle cos za co placa wszyscy abonenci, bez wzgledu w jak glebokim powazaniu maja pilke :D Wolalbym ze cyfra zgarnela ta przyjemnosci i tamci "farciarze" placili za ta "przyjemnosc". Tak to nici z sensownych promocji abonamentowych. bo nie dosc ze pewnie musza placic haracz polsatowi to jeszcze wliczac w koszty te ekscesy!

 

Musi być przecież wybór, jedni chcą sport, inni filmy a jeszcze inni muzykę lub bajki. Ciesz się że nie kupili praw do Ekstraklasy bo wydali by z 5 razy więcej. Poza tym chyba każdy widzi różnice w poziomie rozgrywek Ekstraklasy a np Ligi Mistrzów. Ja tam cieszę się że N zakupiła te prawa.

Jeśli chodzi o sam kanał NSport to i tak pewnie w 2012 to już będzie puszczał te rozgrywki pod inną nazwą, może RTL Sport, może SKY Sport a może Canal+ Liga, tego nie wie nikt, albo prawie nikt.

Dobrze chociaż że zainwestowali w swoje kanały, teraz nawet gdy je sprzedadzą to raczej nie znikną z anteny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...