Skocz do zawartości

Nowości na platformie n - stan aktualny


p_96glin
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem nie tędy droga. Ludzie biorą tylko to co jest w podstawie i nikt nie wybiera dodatków. Więc z góry pakiety XL są spisane na zagładę. Zobaczymy co będzie po połączeniu obu ofert (N, C+). Może N'ka teraz bada grunt jak ludzie zareagują na takie rozwiązanie. Cały pakiet to cały pakiet... nawet jak by wszystko miało być droższe o kilka złotych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę że po prostu mijają ok 2 lata od pamiętnej promocji Full, z której do tej pory sam korzystam i której warunkiem promocji była niezmienność ceny za wszystkie pakiety tematyczne i premium NA ZAWSZE!!!. Z takiej promocji ciężko się wykręcić a stworzenie pakietów XL jako dodatkowych pakietów jest sposobem aby wyciągnąć więcej kasy od tych klientów. To zresztą dotyczy wszystkich promocji które gwarantują niezmienność ceny na okres umowy. Po co dodawać nowe kanały do istniejących pakietów skoro można utwarzać kolejne mini pakieciki i za nie dopłacać? Mam nadzieję że n/Cyfra nie pójdzie tą drogą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje ze jakas platforma zdecyduje sie (tak jak to jest we francji planowane) na pojscie w "przyszlosc" i zrezygnowanie z pakietow. Mam na mysli to ,by abonent mogl sobie wybrac te kanaly ktore chce ogladac ,po co miec 100 kanalow ,skoro oglada sie moze z 8/10. Doba ma niestety tylko 24 godz w ktorych ciezko i tak zmiescic prace ,wychowanie dziecka ,szkole ,a niestety trzeba miec tez czas na tv ,w ktorej niestety teraz cos dobrego znalezc jest ciezko .Moze nowa platforma pojdzie ta droga ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajmie się pakietowaniem KRRiT.

KRRiT chce poznać opinie odbiorców dotyczące wszelkich ograniczeń w dostępie do programów telewizyjnych.

Oczekiwania klientów wobec pakietowania programów.

News z 6 grudnia 2011 - https://satkurier.pl/news/70838/oczekiwa ... ramow.html

Można wysłac email z opinią do KRRiT :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVN HD+1 został zastąpiony przez TVN Siedem HD na pozycji 4

Pozycja 9 zajmowana do tej pory przez TVN Siedem HD jest pusta, lukę wypełni prawdopodobnie nowy kanał TTV

pozycje kanałów Cartoon Network i Boomerang 94 i 95 zostały zastąpione nowymi kanałami Nick Jr (94) i Nickelodeon HD (95)

 

I jeszcze cytat przedstawiciela Monika_n z oficjalnego forum N:

"Szanowni Państwo,

miło mi poinformować, że pakiet Dzieci XL, nie spowoduje zmiany w cenie za programy dziecięce. Pracujemy nad tym aby dołączać kolejne stacje do tego projektu.

Mam nadzieję, że wraz z tą informacją Wasze wątpliwości zostaną rozwiane."

 

Miejmy nadzieję że nie na pierwsze 3 mies. ale na stałe :D

 

Wszystkiego najlepszego w nowym roku 2012 - roku zmian, kiedy to przed końcem świata a być może nawet przed Euro2012 dojdzie do historycznego epokowego połączenia francuskiej podstarzałej elegantki Cyfry+ z nowoczesną, dynamiczną Polką jaką jest platforma N. Data ślubu jest jeszcze nieznana ale wszyscy abonenci są zaproszeni :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma w tym nic dziwnego. Kanał nadaje do 31 stycznia, ale z oferty n-ki zostaje wycofany już teraz, bo teraz wycofywane są inne kanały. Pozostawienie TVN HD+1 do końca stycznia stworzyłoby dodatkową możliwość wypowiedzenia umowy.

 

prepaidowcy mają zwykle więcej i taniej niż abonenci :)

 

Odważne, choć całkowicie nieprawdziwe twierdzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwróć uwagę że pisałem o telefonii - a tam zwykle jest dość dużo promocji do których nie mają dostępu zwykli abonamentowcy - typu podwójne doładowania dzięki którym za minutę rozmowy można płacić mniej niż w abonencie - ale to jest off topic - nie ma co robić tutaj dyskusji na ten temat.

Tyle że na przykład w tej chwili sytuacja w n-ce. Oprócz abonamentu mam jeszcze TNK HD. I tu i tu (jak to głosi reklama TVN :) ) nie mam wykupionego npremium. Efekt - abonament - kanałów n-premium brak, TNK HD - są, a więc jednak siła w prepaidzie jest :)

Wiadomo - abonent w przyszłym miesiącu i tak zapłaci, prepaidowiec - niekoniecznie ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...