Skocz do zawartości

Nowości na platformie n - stan aktualny


p_96glin
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@stonka, Tak, maja dostep. Tylko po co robic szopki z pakietem, jezeli mogli w ogole nie wprowadzac tego kanalu od pakietu start za oplata.

 

Edit: Na infolinii mowia, ze oplata bedzie kazdego obowiazywala, nawet tych co maja full. Dno do potegi N.

 

Hahaha 1,99 za dodatkowy kanał :lol2: Ciekawe czy użytkownicy TNK HD i NNK też odtrzymają dostęp do tego nowego pkaietu ? W zasadzie czemu nie... 40 000 potencjalnych nabywców x 1,99 :twisted: Domowy HD + History HD :mrgreen:

Jak C+ czy CP brali 5 zł za Europorty HD i inne kanały to było dobrze ?

Nie było dobrze. Podobnie jak nie jest dobrym pomysłem kopiowanie chybionych rozwiązań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O cenie nic oficjalnego nie wiadomo , komunikatu prasowego nie było, a na n.pl jest napisane że History HD za darmo do końca czerwca więc spokój !

Coś czuje ze History będzie trochę dłużej za darmo , tak jak było z Fun VOD, co chwile przedłużali okres darmowy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, ale nigdzie na stronie n.pl, nie ma napisane że History HD będzie kosztował 1.99 zł.

 

Niby tak na infolinii mówią , ale w grudniu infolinia twierdziła że będzie pakiet "Dzieci XL" , nawet na n.pl o tym pisali i jakoś nie ma ...

 

Może nka zobaczyła reakcje na forach i się z tego wycofa :)

 

PS. 2 zł kosztował Kino PL w c+ :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby tak na infolinii mówią , ale w grudniu infolinia twierdziła że będzie pakiet "Dzieci XL" , nawet na n.pl o tym pisali i jakoś nie ma ...

Nie tylko tutaj. Nawet na pewnym zagranicznym serwisie informowali o takim pakiecie i że w późniejszym terminie miały się w nim pojawić kolejne kanały.

 

Być może uznali że faktycznie z kanałami dla dzieci im nie wyjdzie to się przerzucili na KNŚ.

 

Niech History HD będzie płatny nawet 5 zł , ale do pakietu KNŚ poproszę wersje SD

A mnie pikseloza w SD nie interesuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, nie da się bez końca dokładać kanałów nie zmieniając ceny za pakiet. Według mnie N zrobiła słusznie ponieważ:

1. nie obciąża kosztami za kanał, który nie wszystkich interesuje

2. nie daje możliwości wypowiedzenia umowy (w przypadku podwyżki) wszystkim cwaniaczkom

3. kto chce może zapłacić za kanał i go oglądać. Życie zweryfikuje prawdziwe zainteresowanie kanałem. (wiadomo za darmo to by każdy chciał, ale jak przyjdzie choćby odrobinę zapłacić to już kanał bee, słaby nie wart nawet 10gr...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpis przedstawiciela z forum N dotyczący History HD:

 

1,99 zł to opłata stała, nie promocyjna. Wejdzie w życie z dniem 1 lipca u tych osób, które wyrażą chęć korzystania z tego programu. U Klientów, którzy takiej chęci nie wyrażą nastąpi automatyczne wyłączenie tego programu z dniem 1 lipca 2012 r. W każdej chwili można będzie wzbogacić swoją ofertę o ten program. Wyjątkiem są tu jednak umowy zawarte na warunkach promocji START HD, tam nie ma możliwości modyfikacji oferty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, nie da się bez końca dokładać kanałów nie zmieniając ceny za pakiet. Według mnie N zrobiła słusznie ponieważ:

1. nie obciąża kosztami za kanał, który nie wszystkich interesuje

2. nie daje możliwości wypowiedzenia umowy (w przypadku podwyżki) wszystkim cwaniaczkom

3. kto chce może zapłacić za kanał i go oglądać. Życie zweryfikuje prawdziwe zainteresowanie kanałem. (wiadomo za darmo to by każdy chciał, ale jak przyjdzie choćby odrobinę zapłacić to już kanał bee, słaby nie wart nawet 10gr...)

 

Jasne, jasne :brawo: Ale przeciez zawsze mozna wyrzucic inny badziewiasty kanal, ktory malo kto oglada. Wiedze na ten temat w dobie nowoczesnej techniki maja zapewne, wiec w czym problem. Tutaj chodzi o cos zupelnie innego. Otoz zanim N zostanie wchloniete przez Canal trzeba "wydoic" maksymalnie klienta. Przyklady, prosze bardzo: TVN Player platny w N, darmowy u uzytkownikow TV Samsung z aplikacja Smart TV. Zwyczajna sciema i wyludzanie kasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alez nie kolego, mam wykupiony odpowiedni pakiet w "N" wszystko poza kanalami HBO i erotycznymi, mam wiec prawo oczekiwac, ze kanal typu History HD otrzymam bez oplat. Nie kradne pakietow z N-ki ja juz je wykupilem, podkresle raz jeszcze bo moze szanowny kolega nie zrozumial : wykupilem kompletna oferte N-ki bez HBO i kanalow erotycznych, serie przyrodnicza i popularnonaukowa mam wiec zagwarantowana w ofercie. No chyba, ze "zlotowy" z N-ki tworza nowy pakiet History HD - zawartosc jeden kanal. To mam prawo taka sytuacje nazwac jak nazwalem - wyludzenie. OCzywiscie kolega moze miec swoje zdanie, to jest oczywiste. Sadze, ze 99,99% abonentow N-ki nie podziela niestety zdania kolegi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super rozumowanie, mam Discovery HD i Nat Geo HD, to muszą mi dać też History HD :roll:

Niektórym się nie przetłumaczy. Oni muszą dostać kanał za darmo, bo tak i koniec :lol2:

 

Widocznie abonament jest już na granicy opłacalności, a History się ceni. Głupotą by było teraz podwyższanie abonamentu, i tuż przed fuzją dawać możliwość zerwania umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pokaz mi punkt w regulaminie, w ktorym pisze ze kazdy nowo wprowadzany kanal musi dolaczyc do danego pakietu w ramach oplacanego abonamentu

 

Skad nagle tylu obroncow N-ki, czy Wy dostajecie wierszowke za obrone nadawcy na forum. A moze nalezycie do grona tych forumowiczow - pracownikow N-ki zobowiazanych do "sledzenia" watkow na forum i aktywnej obrony.

Zrozum, ze jako abonent, placacy co miesiac sporo gotowki, mam prawo miec swoje zdanie. W tej materii mam takie, a nie inne i jezeli Ci sie to nie podoba nic nie poradze. Ty mozesz miec inne, przeciez nie mozna Ci tego zabronic. Ale uszanuj zdanie inne od Twojego. To, ze w punktach regulaminu nie ma takich zapisow nie znaczy wcale, ze wydzwiek decyzji N-ki jest taki jak stwierdzilem. Moze operator zrobic oczywiscie co mu sie podoba, nie neguje tego. Moze "rozczlonkowac" kazdy swoj pakiet na pojedyncze kanaly i zadac za nie odpowiedniej oplaty, dziwne tylko ze nie robiono tego wczesniej. Takie akcje zaczely sie w chwili kiedy bylo wiadomo, ze N-ka generuje dlugi i bedzie sprzedana. Slepiec musi zauwazyc, ze takie postepowanie zwiazane jest z zarabianiem na koniec swojej dzialalnosci, polepszenie swojej sytuacji na chwile przed wchlonieciem. Nie bede tutaj prowadzil rozwazan nt. etyki w biznesie, bo to jest pozbawione sensu skoro i tak nadawca za pare miesiecy przestanie istniec.

Czy Ciebie i wczesniejszego forumowicza takie fakty nie zastanawiaja, nie zmuszaja do refleksji ? Inna ciekawostka operatora to chociazby oplatnosc za dostep do TVN Playera za posrednictwem dekodera. Jezeli masz telewizor marki Samsung z aplikacja Smart TV to za TVN Player nic nie musisz placic, natomiast jezeli chcesz dostepu za pomoca dekodera juz nalezy zaplacic. Czy to nie hipokryzja i nachalne szukanie pieniedzy. Znowu zapewne bedzie o regulaminach itp. itd. ale to nie oto chodzi. Chodzi o traktowanie swoich klientow. Podobnie jak N-ka swoich klientow traktowaly wielkie banki na Wall Street na chwile przed ogloszeniem bankrutcwa. Zdaje sie, ze wowczas o swoich klientach mowili oni Muppety. Ciekawe w jaki sposob nas - abonentow N-ki okreslaja w swoim zargonie tworcy nowych "interesujacych" ofert programowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to już jest, że jak ktoś nie narzeka, to albo fanboy, albo jest opłacany przez jakiegoś operatora :roll:

Równie dobrze ktoś może Ci zarzucić, że jesteś opłacany przez konkurencję. Tu nikt nie broni nki, tylko pewnego modelu biznesu. Każdy operator ma prawo wprowadzić kanał za dodatkową opłatą, czy to się komuś podoba, czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...