Skocz do zawartości

Nowości na platformie n - stan aktualny


p_96glin
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
Gość Anonymous

HBO OD ma kosztowac ponoc 15zl, dla tych co nie maja pakietu HBO.

Co do nVODnet, nie wiem. Glupota byloby kasowac cos co sie oglada za free na necie (TVN Player), a poprzez dekoder placic. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HBO OD ma kosztowac ponoc 15zl, dla tych co nie maja pakietu HBO.

Nie wydaje mi się. Z tego co pamiętam, to HBO OD jest TYLKO dla abonentów HBO i ma być płatna właśnie 15 zł/mc.

Już była dyskusja na forum poświęconym - wątek HBO OD viewtopic.php?f=8&t=24103.

To jest po prostu polityka HBO - HBO OD czy też HBO GO jest po prostu rozszerzeniem oferty dla ich klientów, a nie próbą pozyskania nowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Tak, tylko że przykładowo chcąc HBO OD to zapłacisz i 1,99zł za usługę nVODnet i 10zł za kolekcję HBO OD. Za dostęp do bezpłatnego na komputerze, smartfonie czy tablecie TVNPlayer tutaj też trzeba będzie zapłacić te 1,99zł.

 

Idąc tym tokiem to można powiedzieć że wszystkie kanały tv w N są bezpłatne, tylko trzeba zapłacić za miesięczny abonament :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem że zaraz ktoś o tym wspomni :lol2: .

 

W Nce nie dość że zapłacisz za internet (bo przecież dekoder musi być podłączony do internetu żeby korzystać z nVODnet) to dodatkowo zapłacisz za samą usługę nVODnet i dopiero otrzymasz dostęp do "darmowego" TVNPlayer. O to się rozchodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...