Skocz do zawartości

Nowości na platformie n - stan aktualny


p_96glin
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystkim którzy tu krzyczą że kanał TVP1 "HD" jest jakościowo gorszy niż wersja SD polecam zmienić telewizory albo zakupić dobre okulary. Co prawda nie jest to pełne HD ale i tak jakościowo lepsze niż SD.

 

Właśnie o tym napisałem ;-)

 

Problem jest inny:

 

Czemu kłamią tak bezczelnie ????? Mogli napisać, że to TVP1 HQ i do 2012 tak będzie, a jest to pierwszy krok do TVP1 HD.

 

Wtedy by nikt się nie czepiał. A nie, trąbić ile wlezie, że pierwsi, na wyłączność i nawet inne logo.

 

To co zrobili to oszustwo tak jawne, że każdy sąd to uzna.

 

Zupełnie inaczej byłoby gdyby podawali to co napisałem.

 

Dowodem, że "nabroili" jest całkowity brak reakcji przedstawicieli N-ki na swoim forum w wątku dot. tego kanału. Sami nie wiedzą jak z tego wybrnąć ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to jest dziwna sytuacja.TVP udostępniło swój sygnał chyba jakoś porozumiewając sie z N dlatego ja wierze że z czasem pojawią sie materiały w HD i będzie podobnie jak np. w Eurosport HD czy Canal+Film HD.W tym ostattnim w niektóre dni w natywnym HD puszczane są jedna czy dwie pozycje a reszta to upscal.

Na dzien dzisiejszy N prawdopodobnie dostaje ten sam sygnał co Cyfra która tez już dawno mogła uruchomić taki kanał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą obejrzałem z uwagą reklamę n-ki. No i niestety :cry: wyraźnie powiedziane: "kanał TVP1 w jakości HD" a to niestety jednak różnica niż byłaby mowa o TVP1 HD.

Fakt że póki co nie ma to wiele wspólnego z jakością HD i nie pozostaje nic innego jak:

- cierpliwie czekać na poprawę jakości lub naciskać n-kę by wymusiła na TVP o pełne nadawanie w 16/9

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taglaster jak niby nka ma coś wymusić? Chcieli dostać światłowodem sygnał źródłowy to mają - TVP nie wydała żadnego komunikatu, że będzie coś w tym roku w HD nadawane na TVP1 i tym bardziej, że w HD będą Wiadomości i inne programy. Wygląda to tak jakby nka to wszystko wymyśliła by zdobyć więcej klientów chwaląc się kanałem którego nie ma. To co nadaje TVP i jak to jest ich sprawa i nce nic do tego. Wyobrażasz sobie prowadzić działalność i ktoś Ci wchodził na głowę i mówił, że masz ją inaczej prowadzić? TVP sama wie co chce i jak nadawać. Taka jest prawda i nka powinna przeprosić za oszustwo swoich abonentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP nie wydała żadnego komunikatu, że będzie coś w tym roku w HD nadawane na TVP1 i tym bardziej, że w HD będą Wiadomości i inne programy.

powiedziałbym, że jest jeszcze ciekawiej. Na stronach KRRiT (http://www.krrit.gov.pl/bip/LinkClick.aspx?link=218&tabid=90) nie ma informacji o przyznaniu licencji satelitarnej na kanał "TVP1 HD". Więc, albo informacja jest nieaktualna, albo takiego kanału po prostu nie ma, albo to jest emisja testowa (ale wtedy powinno być zezwolenie czasowe - ktoś wie, czy jest?) - albo - jest to po prostu formalnie... TVP1.

 

Tak, czy inaczej - ciekawostka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker

Skoro walisz takimi ciekawostkami, to pokaż komunikat o wydaniu koncesji na nadawanie Polsatu HD, TVN HD, TVN HD+1.

Wyręczyć Cię? Otóż nie znajdziesz. Żeby nadawać taki sam program ale w innej technologii, nie trzeba mieć nowej koncesji. Nawet, gdyby miał powstać TVN 3D z taką samą ramówką jak TVN - koncesji by nie potrzebował.

 

Tak, czy inaczej - ciekawostka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem. Jaka czwórka? Nie chodzi Ci czasami o CP?

 

 

Satkurier:

 

Abonenci platformy n już mogą oglądać nowy kanał telewizyjny Polskiego Radia o nazwie Radio na Wizji na k. 157. w swoich dekoderach. Radio na Wizji to nowatorska propozycja Polskiego Radia. Dzięki temu Czwórki można już nie tylko słuchać, ale także ją oglądać. Kanał telewizyjny Programu 4 Polskiego Radia nadawany jest tradycyjną drogą radiową, a także przez największe platformy satelitarne i wiodące telewizje kablowe. Stacja zameldowała się m.in. na k. 145. w platformie CYFRA+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...