Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@Poland i tutaj się grubo mylisz...

 

Marcin Mroziński nie będzie grał Shane'a w Camp Rock 2: Wielki Finał. Najprawdopodbniej będzie to Marcin Bosak. Wystarczy zobaczyć w internecie obsadę dubbingową tego filmu... No i powrót do ramówki jesiennej, a jest tak, że przed początkiem seriali na DC jest pokazywana jakaś postać z DCOS, który wyczarowuje logo Disney Channel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje że głos postaci w którą w wersji oryginalnej wciela się Joe Jonas w polskiej wersji będzie użyczył tegoroczny reprezentant Polski na Eurowizji czyli Marcin Mroziński który dubbinguje Joe'go z reszt w Jonas i pewnie w Jonas w Nowym Jorku

 

 

 

Chyba raczej Jonas w Los Angeles :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W następnym tygodniu poświęconym filmowi Camp Rock 2 : Wielki Finał plan będzie taki :

Sobota 18.09

07:30 i 07:55 Słoneczna Sonny - nowe odcinki (powtórka 12:05 i 16:05)

08:20 i 08:45 Jonas z Los Angeles - nowe odcinki (12:25 i 13:40)

09:10 i 09:35 Hannah Montana Forever - nowe odcinki/ostatnia seria (powtórka niedziela 11:10 i 11:35 )

10:00 Film Camp Rock 2 : Wielki finał (powtórka w niedziele o 9:35)

Niedziela 19.09

08:20 Słoneczna Sonny - nowe odcinki

08:45 Jonas z Los Angeles - nowe odcinki

09:10 My Camp Rock - finał

Potem seriale fabularne w weekendu będą według starego układu na weekendowe poranki

Natomiast serial Jake i Blake będzie miał premierę w poniedziałek o 16:25 a powtórki będą o 21:15 i 3:15 oraz następnego dnia o 12:25.

"Have a Laugh" to polskie "Do dzwonka" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie ten film nie za bardzo interesuje ale jeśli ma być tyle powtórek to pewnie ktoś kto czyta to forum będzie chciał go zobaczyć po raz pierwszy. Zdradzanie zakończenia niczego do tego wątku nie wnosi a może jedynie zdenerwować potencjalnego widza. Szacunku trochę dla innych userów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie ten film nie za bardzo interesuje ale jeśli ma być tyle powtórek to pewnie ktoś kto czyta to forum będzie chciał go zobaczyć po raz pierwszy. Zdradzanie zakończenia niczego do tego wątku nie wnosi a może jedynie zdenerwować potencjalnego widza. Szacunku trochę dla innych userów.

 

Filmu nie widziałem i na razie nie mam zamiaru widzieć z uwagi na okropny dubbing, którego nie da się słuchać, do tego jakość obrazu i teraz najgorsze - 4/3, boki obcięte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi także film się podobał :) ale szkoda że przegrali:/
Aha, i dobrze że nie wygrali tylko dla filmu, a nie dla nih. Co drugi film w którym odbywają się jakieś rywalizacje to główni zawsze wygrywają. A tu jakaś odmiana że przegrali.

Mój apel o szacunek dla widzów i userów jak grochem o ścianę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za tydzień na TVP1 ma lecieć Camp Rock 2: Wielki Finał, a jeszcze dzisiaj o 17 i 20 na Disney Channel.

 

23 października na DC wersja rozszerzona tego oto filmu na Disney Channel. Najlepsze piosenki z CR to "Fire" Matthew'a "MDot" Finley'a i "Wouldn't Change a Thing" Demi Lovato i Joe'go Jonasa.

 

Po pierwsze dubbing nie jest okropny, tylko trzeba go zrozumieć.

 

Oglądał ktoś Jonasów w Los Angeles i Hannah Montana Forever i ten film - widzieliście, jak przełączyliście na drugi język audio na angielski śpiewy były w takim samym tonie jak w naszym polskim.

 

A i dodatkowo piosenkę tytułową "Live to Party" do drugiego sezonu "Jonas w Los Angeles" śpiewają także Chelsea Staub i Nicole Anderson. Wykryłem to podczas odcinka 23 i słyszałem głos Chelsey i Nicole w tej piosence.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...