Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dubbing jest dobry?

Dobry żart!

 

W dubbingu sie słychać dźwięków innych oprócz bardzo sztucznych głosów gdzie ruchy warg nie zgadzają się z dźwiękiem.

Ja naprawdę wolę lektora niż dubbing. A z resztą ile można słuchać te same głosy w filmach?

 

Dubbingowi mówię nie!

 

Ps jak ci podoba się dubbing to pooglądaj sobie hannah montana albo nie ma to jak.. o zobaczysz jaka to beznadzieja!

Oglądam Hannah Montana, chociaż tego nie lubię i czasem zerknę. I jedyną rzeczą, która powoduje, że oglądam Disney Channel, to to że stosują dubbing do pozycji aktorskich, czego w Polsce brakuje i co mnie wkurza. Nic nie słychać? To pewnie czołówki też są bez dźwięku. Nieme kino i napisy.

Napisy, dobra, ale tylko i wyłącznie jako opcja dodatkowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 24 maja na Playhouse Disney na Disney Channel ma lecieć nowy serial - Timmy i przyjaciele o godz. 13:40. Następny Weekend za tydzień ma być pod znakiem "rockowej Eurowizji", więc ma zostać wyemitowany pierwszy odcinek znanego serialu z Disney XD - Ja w kapeli z Logan Millerem, Stephen Full, Greg Baker i Steve Valentine w głównych rolach, a od 5 czerwca - Powodzenia Charlie! na Disney Channel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie puszczą filmy Disney Channel z głosem zwycięzcy Polskiej Eurowizji.

A takowy jest :) Wystarczy wsłuchać się w głos Joe'ego podczas serialu Jonas - w polskiej wersji jego głosem jest Marcin Mroziński czyli ten który we wtorek wykona "Legendę" w Oslo :)

A przy okazji tego serialu "Ja w kapeli" nie widać w ramówce Disney Channel - w zamian są jakieś programy i filmy o High School Musical...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, jeszcze do końca trzeciego sezonu nie wyemitowali jeszcze Przygód Timmy'ego i do odcinka 25 - Mam Rakietę nie wyemitowali, dopiero co wyemitowali siedemnaście odcinków..., a na wakacjach w ramach Disney Channel Original Movies ma być premiera filmu pt.: "Czytaj i Płacz" w reżyserii Paula Hoena, a we wrześniu kontynuacja Camp Rock, a mianowicie Camp Rock 2 - The Final Jam z Demi Lovato i Jonas Brothers w głównych rolach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmy na Disney Channel widzę będą dobre,w TVP2 widziałem Czytaj i Płacz (w filmie gra ta aktorka z Filipa z Przyszłości i z Pieskiego życia) i film mi się podobał tylko szkoda że nadawali o 23 (po 997) to jest totalna dyskryminacja.

 

ale wciąż oczekuje na CAMP ROCK 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jak to w końcu jest z tym Disney Channel? Wczoraj i kilka dni wcześniej (np. 1.VI) po 22:00 (wczoraj była 23:30) zamiast typowej planszy, do której już przywykłem (początek programu jutro o 6:00 itd.) emitowany był normalny program z logiem i zapowiedziami. Wczoraj na przykład był "Nie ma to jak hotel". Na EPG oczywiście - "Przerwa". To w końcu nadają od 6:00 - 22:00, czy na max'a? :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Polsacie jest EPG, ale nie zawsze - zależy czy się włączy czy nie :P

I fakt, w EPG wciąż jest info o zakończeniu emisji o 22.00. W programach tak samo. To rozszerzenie godzin emisji było dość niespodziewane, jeszcze kilka dni wcześniej DC w komentarzach na swoim kanale na YT pisał, że tego nie planują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...