Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Tymczasem idąc za tym co piszą w programie dla Disney'a na pierwsze dni września można się dowiedzieć o tym że z anteny Disney XD na antenę Disney Channel zostanie przesunięty serial "H2O - Wystarczy kropla" a emisja ma być od 1 września o 17:10 od poniedziałku do piątku a w weekendy o 13:40 i 21:20.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tej piosenki, którą śpiewają Ewa Farna i Kuba Molęda do filmu Camp Rock 2: Wielki Finał to polski tytuł tej piosenki to: "Nie zmieniajmy nic / I Wouldn't Change a Thing.

 

Niewykluczone jest, że polska wersja tej piosenki zostanie podłożona pod tą piosenkę, co śpiewają Demi Lovato i Joe Jonas w tym oto filmie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wreszcie po długim oczekiwaniu na Disney Channel wyemitowali "O kurcze" z dubbingiem od Studio Eurocom. Brawa, za mądre posunięcie DC, jeszcze raz serdeczne brawa. Kto przegapił to dzisiaj, to niech zaczeka na kolejną emisję tego filmu na DC. Od wczoraj zostały 3 tygodnie do emisji Camp Rock 2: Wielki Finał.

 

 

A i dzisiaj widziałem premierę piosenki Demi Lovato z Stanfour: I wouldn't change a thing na niemieckim kanale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę nie załamujcie mnie i nie mówcie, że podłożą Farnę i Molędę w trakcie najfajnieszej z piosenek w filmie Camp Rock 2: Wielki Finał :shock: To będzie straszne.

Wersję "Wouldn't Change A Thing" ze StanFourem można już od początku sierpnia oglądać na niemieckiej Vivie, między innymi w pasmach: Get The Clip, Viva Wecker, SMS Guru, Viva Skop, Liebe oder Nicht, Hotmatch i Loveline oraz w programie Jamba.tv. Miałem to szczęście, że widziałem premierę 6.08 w VIVA Neu xD. Wg mnie wersja ze Stanfourem bije o głowę tą z Joe Jonasem oraz naszą polską. Bardzo często włączam VIVĘ, żeby choćby raz zobaczyć ten teledysk. Oczywiście ze strony polskiej VIVY zero promocji..

Jeśli ktoś się interesuje tym, to bardzo często reklamy Camp Rock 2 można zobaczyć też na Super RTL. Premiera filmu w Niemczech jest 3 września na Disney Channel Germany oraz 25 na ProSieben :D (tą stację można oglądać za darmo), więc jeśli ktoś może to niech zobaczy jak będzie wyglądać niemiecki dubbing, który jest na dość wysokim poziomie ;) No ProSieben na pewno wyemituje film w 16:9 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje że głos postaci w którą w wersji oryginalnej wciela się Joe Jonas w polskiej wersji będzie użyczył tegoroczny reprezentant Polski na Eurowizji czyli Marcin Mroziński który dubbinguje Joe'go z reszt w Jonas i pewnie w Jonas w Nowym Jorku.

Patrząc na kalendarz premiery filmu widzę że razem z Polską film ten pojawi się 18 września w Czechach,Słowacji,Węgrzech,Portugalii,Rumunii,RPA i Turcji a dzień wcześniej film pojawi się w Irlandii,Wielkiej Brytanii,Danii,Szwecji i Norwegii. 18 września miała być też premiera we Francji ale została przesunięta na 21 wrzesień. 24 września film ma się pojawić we Włoszech,Belgii i Holandii. A jeszcze w tym miesiacu w Bułgarii,Izraelu i Indiach. Zaś najpóźniej bo 15 października "Camp Rock 2 : Final Jam" ma być emitowany w Japonii. Dzisiaj film natomiast będzie miał premierę w pierwszych trzech państwach Stanach Zjednoczonych,Kanadzie (w prywatnych telewizjach) i Niemczech.

W październiku natomiast w Polsce ma być premiera filmu "Den,mój brat" a wcześniej bo 27 września premierę będzie miał serial Jake & Blake.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...