Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

W lutym nowe odcinki seriali: Hannah Montana Forever, Słoneczna Sonny, Jonas w Los Angeles, Taniec rządzi, Fineasz i Ferb, Akwalans, Czarodzieje z Waverly Place. A w marcu to niespodzianka planowany jest powrót serialu Nie ma to jak Statek i emisja nowych odcinków 29-30 i 35-38, 40-45, 47-51 oraz premiera trzeciego sezonu w kwietniu, a na dodatek premiera 4 sezonu Czarodziei z Waverly Place na Disney Channel. To wszystko w lutym i marcu na Disney Channel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystartował właśnie serial "Taniec rządzi" który według mnie jest nawet dobry i nawet fajnie że pojawił się w ramówce Disney Channel Polska jako czwarty Disney w kolejności. Serial poprzedził specjalny odcinek "Hanny Montany Forever" który był swego rodzaju wywiadem telewizyjnym z Miley Stewart podsumowującym serial.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie te wszystkie seriale są takie płytkie- po prostu głupie takie jak to mówią odmóżdżacze!

Z tą tezą się zgadzam. Wiele seriali przekształca dzieciakom sposób patrzenia na rzeczywistość, szczególnie seriale Disneyowskie. Chyba wiecie, o co chodzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystartował właśnie serial "Taniec rządzi" który według mnie jest nawet dobry i nawet fajnie że pojawił się w ramówce Disney Channel Polska jako czwarty Disney w kolejności. Serial poprzedził specjalny odcinek "Hanny Montany Forever" który był swego rodzaju wywiadem telewizyjnym z Miley Stewart podsumowującym serial.

Ten taniec rządzi ma już pół roku wystartował w listopadzie w DC USA i dc UK wszystkie odcinki obejrzałem dużo wczesniej na youtube :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W lutym nowe odcinki seriali: Fineasz i Ferb, Taniec rządzi, Hannah Montana Forever, Słonecznej Sonny, Akwalansu i premiera nowego sezonu: Jake'a i Blake'a. Do tego 14 lutego premiera finałowych 3 ostatnich odcinków serialu Jonas w Los Angeles na Disney Channel. Gośćmi specjalnymi w finałowych odcinkach Jonas'ów będą: David Henrie jako on sam (znany z Czarodziei z Waverly Place) i Emily Osment jako ona sama (znana z Hannah Montana i Hannah Montana Forever i dubbingu do serialu: Kick strach się bać)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Twój nick idealnie odwzorowuje moje podejście do Ciebie. Disney Channel jest najlepszym kanałem dziecięcym, co udowadnia nie tylko Telekamera zdobyta 2 raz z rzędu, ale i oglądalność. Przynajmniej nie ma tam idiotycznych "kreskówek", w których tylko się leje krew, latają głowy itp.

 

Poza tym, jeśli się o czymś wypowiadasz, to miej o tym pojęcie. Myszka Miki jest w ramówce, a Toma i Jerry'ego i Flinstonów być nie może, bo to nie wytwór Disney'a, tylko Hanna-Barbera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co nie oznacza, że mógłbyś to powiedzieć naszemu koledze z forum grzeczniej. Irytuje mnie fakt, że pojawia się tutaj coraz więcej osób, którzy chcąc wykazać się wiedzą na temat TV łapią innych za słówka szukając pretekstu do ośmieszenia ich. Wydaje mi się, że forum powinno być miejscem pasjonatów a nie taniego lansu.

 

To, że Disney Channel dostał telekamerę i ma wysoką oglądalność niekoniecznie musi oznaczać, że jest najlepszym kanałem dziecięcym (bo powiedzmy sobie szczerze- nie jest). Podobnie jest z Oscarami- już dawno przestały go otrzymywać najlepsze filmy a otrzymują go produkcje, które zostały odpowiednio wypromowane przez swoje wytwórnie (marketing kosztuje). Oglądalność jest wysoka bo Disney Channel to jedyny kanał dziecięcy występujący na wszystkich platformach satelitarnych (nie wiem jak wygląda kwestia kablówek) i sama magia marki- to przyciąga.

 

Kolega wymieniając te kreskówki, które wymienił miał na myśli ogólnie produkcje animowane i ja rozumiem jego skrót myślowy, wydaje mi się być oczywistym. A poza tym Disneyowi zdarza się emitować produkcje pochodzące spoza ich wytwórni- H2O Wystarczy kropla to chyba najlepszy przykład. Co prawda później przejęli produkcję, ale początkowo tak nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co nie oznacza, że mógłbyś to powiedzieć naszemu koledze z forum grzeczniej. Irytuje mnie fakt, że pojawia się tutaj coraz więcej osób, którzy chcąc wykazać się wiedzą na temat TV łapią innych za słówka szukając pretekstu do ośmieszenia ich. Wydaje mi się, że forum powinno być miejscem pasjonatów a nie taniego lansu.

 

To, że Disney Channel dostał telekamerę i ma wysoką oglądalność niekoniecznie musi oznaczać, że jest najlepszym kanałem dziecięcym (bo powiedzmy sobie szczerze- nie jest). Podobnie jest z Oscarami- już dawno przestały go otrzymywać najlepsze filmy a otrzymują go produkcje, które zostały odpowiednio wypromowane przez swoje wytwórnie (marketing kosztuje). Oglądalność jest wysoka bo Disney Channel to jedyny kanał dziecięcy występujący na wszystkich platformach satelitarnych (nie wiem jak wygląda kwestia kablówek) i sama magia marki- to przyciąga.

 

Kolega wymieniając te kreskówki, które wymienił miał na myśli ogólnie produkcje animowane i ja rozumiem jego skrót myślowy, wydaje mi się być oczywistym. A poza tym Disneyowi zdarza się emitować produkcje pochodzące spoza ich wytwórni- H2O Wystarczy kropla to chyba najlepszy przykład. Co prawda później przejęli produkcję, ale początkowo tak nie było.

Wytłumaczyłem mu to w miarę grzecznie. Jeśli zabrzmiało to inaczej - trudno. Przepraszać nie będę. Akurat nie jest mi potrzebny lans na forum - szczególnie po 4 latach obecności tutaj i kolorze, który ma mój nick. Po prostu nie lubię, jeśli ktoś opowiada dyrdymały tylko po to, żeby coś napisać i narobić trochę szumu swoją osobą.

 

A co do Disney Channel - nie jest on jedynym kanałem, który jest na wszystkich platformach. Równie duży zasięg (jeśli nie większy) mają Cartoon Network i Disney XD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę się rozwodzić nad znaczeniem słowa "platforma", ale możesz mi uwierzyć- TnK platformą jest. To tak samo jakby powiedzieć, że "TuBiedronka" nie jest operatorem komórkowym. Jest operatorem komórkowym tyle, że system jej działania jest nieco inny niż "dużych" operatorów. A gdyby okazało się, że więksi operatorzy satelitarni zrezygnowali z abonamentu na rzecz pre-paid przestałbyś nazywać ich brand "platformą cyfrową"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...