Jump to content

Recommended Posts

Chodzi mi o to że ten wyższy ton występuje w oryginalnej wersji w każdym odcinku - u nas tylko był w kilku podanych wyżej odcinkach.

Przepraszam że piszę post pod postem ale Disney Channel przy serialu "Fineasz i Ferb" dostał awarię ścieżki dźwiękowej.

To prawda, że była awaria. Na szczęście już podczas kreskówki "Przygody Timmy'ego" jest dobrze. A język, który był podczas "Fineasza i Ferba" to zdaje się... rosyjski :).

to juz nie pierwszy raz DC ma awarie z dzwiekiem. Kiedy byla premiera ''czarodzieje z wawerly place film,, jakis odcinek amerykanski smok jake long i jeszcze jakies ine seriale byly nieraz emitowane chyba w jezyku wegierskim

Nieprawda, bo ostatnio awarię miał 2 miesiące temu serial Hannah Montana, wtedy praktycznie od 18:50 do 20:30 rumuńska wersja była aktywna i język aktywny był, na fonii angielskiej, wszystko było OK. :smile:

Od 16 października na Disney Channel i Disney XD startuje krótkometrażowy program: Teraz Miki.

Co za żal.

Oglądałem na TVP1 Camp Rocka 2 i jestem załamany ;/ Wiadomo 4:3 itd., ale nie o to mi chodzi. Wycięto 2 piosenki: Demi Lovato - Different Summers i (to mnie najbardziej wkurzyło) Meaghan Jette Martin Feat. Matthew "Mdot" Finley - Walking My Shoes. Oglądałem ten film na początku po angielsku i tam obie te piosenki są. Później widziałem po niemiecku na Pro7 i tam nie było, ale za to bardzo dobra jakość no i 16:9. Za to polska wersja ... brak słów.

Do tego źle zmontowany dubbing. Żenada na całości.

Dzieciaki grają w dubbingu dorosłych, dorośli dzieci. Jeden wielki ŻAL!

Gdzie niby ten dubbing został źle zmontowany? Ja do dubbingu nie miałem specjalnych zastrzeżeń, wersji oryginalnej nie widziałem, głosy pasują do postaci (z pewnymi "ale"). Jeśli dorośli pasują na głosy dzieci, to nie ma przeciwwskazań aby ich nie grali.

Taa, jak ja się chyba nie mylę to na DC wycięli dwie piosenki: We Rock (Remix) i On our Final Jam. A dzisiaj o 16:25 premiera serialu "Jake i Blake" na Disney Channel.

Sam E250:

Tak ci się wydawało bo w necie widziałeś Extended Edition, a te piosenki w niej są (podobnie jak parę dodatkowych scen). W Polsce Edycję Rozszerzoną możesz z polskim dubbingiem kupić lub wypożyczyć na DVD.

No teraz chwytam, ale nie oglądałem rozszerzonej wersji, bo premiera rozszerzonej wersji Camp Rock 2 - 23 października tylko na Disney Channel.

Nie jestem pewien, ale do kwietnia 2011 r. muszą je wyemitować... Dlatego na wikipedii ten serial jest jako trwający.

Od dzisiaj nowe odcinki "Nie ma to jak statek" - ODC. 39-42 w emisji, te odcinki co były wcześniej emitowane na DXD, zostały pominięte...

W grudniu nowe odcinki Słonecznej Sonny, a w nich "Grady with a Chance of Sonny", druga część "Falling for the Falls" i "Sonny with a Secret"

Z tego co słyszałem to nowe odcinki do tego serialu mają być kręcone w styczniu następnego roku.

Tak chodzi mi o trzeci sezon - informacje tą potwierdziła serialowa Townie czyli Tifanny Thorton :)

Zaś w sobotę o 9:15 ma zostać wyemitowany specjalny odcinek Słonecznej Sonny z okazji Halloween .

Jutro o 20:30 na DC premiera filmu: Miasteczko Halloween. W ramach jutrzejszego weekendu halloween'owego - premiera odcinka 62/63 Czarodziei z Waverly Place: Czarodzieje i Wampiry kontra Wilkołaki.