Jump to content

Recommended Posts

A disney cinemagic dla kogo :D?

Tak jak napisał @Poland dla wszystkich, ponieważ emituje filmy i seriale dla wszystkich...

W grudniu na DC maraton z Jonas w Los Angeles i Camp Rock 2, premiery filmów: Harriet Szpieguje - Wojna blogów (z Jennifer Stone w roli głównej), Dzwoneczek i uczynne wróżki, Księżniczka na Lodzie i 16 Życzeń. Dodatkowo nowe odcinki serialów: Czarodzieje z Waverly Place, Powodzenia Charlie! i Jonas w Los Angeles (odc. 32-34).

Chyba zapomniałeś jeszcze o "Słonecznej Sonny" której premiera nowych odcinków także ma być w grudniu.

Dzisiaj na Disney Channel widziałem pierwsze Polskie Reklamy, widzę że At Media podpisała z Disney Channel umowę o reklamy

JimJam (bez Polsatu),

Gdzieś czytałem że niedługo JimJam zmieni się w jedną wersję - Polsat JimJam.

No cóż, żaden Disney Channel na świecie nie jest emitowany bez reklam... 5 Grudnia specjalny odcinek mikołajkowy "Do Dzwonka" na Disney Channel.

Jutro na DC o 12:10 premiera filmu "Dzwoneczek i uczynne wróżki", a w niedzielę o 10:15 premiera filmu "Księżniczka na Lodzie".

@Marrob, reklamy już są nadawane od prawie 2 tygodni... W Styczniu na DC premiery serialów: Narybki (serial animowany) i Shake it Up (fabułarny)

Disney Channel pójdzie tropem amerykańskiego DC i zmieni niedługo logo? Znalazłem to na YouTube : http://www.youtube.com/watch?v=N56wCREg ... r_embedded i jest inne logo.

Te logo już jest od marca na Amerykańskim Disney Channel i występuje już w kilku innych krajach.

W tym w Polsce gdzie funkcjonuje już na zimowych identach stacji czy tych specjalnych jak ten zrobiony przy okazji filmu Camp Rock 2 : Wielki Finał a które były pokazywane w wakacje. Co do "Shake it Up" to podejrzewam że jest to potencjalny następca Hanny Montany.

W styczniu na Disney Channel: Nowe odcinki Fineasza i Ferba, Hannah Montana Forever i Ja w Kapeli w specjalnych piątkowych maratonach. Sam właśnie nie wiem, jakim to cudem z powrotem puszczają Ja w Kapeli na DC, a nieważne od 15 stycznia na DC nowy serial z kanonu Disney Channel Original Series - Akwalans, a od 29 stycznia - Shake it Up (Taniec rządzi). 1 Stycznia specjalny odcinek Powodzenia Charlie - Charlie jest Najlepsza. Spotkamy się o godz. 8:25 z głównymi bohaterami tego serialu w pięciu odcinkach - wtedy przeniesiemy się w czasie i dowiemy się jak Charlie (Mia Talerico) pojawiła się na świecie.

To jest animowany Fish Hooks, w którym główne role odgrywają: Kyle Massey znany z filmu "Pieskie Życie", Chelsea Staub z serialu "Jonas" i filmu "Randka z Gwiazdą" i Justin Roiland.

Od Stycznia o godzinie 12:35 lecą nowe odcinki Przygód Timmy'ego.

Jeśli tak dalej pójdzie to stary dubbing powróci we wtorek wraz z 3-częściowym filmem "Channel Chasers"

To jest animowany Fish Hooks, w którym główne role odgrywają: Kyle Massey znany z filmu "Pieskie Życie", Chelsea Staub z serialu "Jonas" i filmu "Randka z Gwiazdą" i Justin Roiland.

Disney Channel raczej się nie popisał z tym serialem gdyż mi się wydaje że to ich spóźniona odpowiedź na Spongeboba Kanciastoportego z Nicka - wszak tematyka jest w obu przypadkach ta sama.

Bardziej chyba Mojego kumpla z wf-u to przypomina, no ale cóż za tydzień nowy specjalny odcinek Fineasza i Ferba: Lato to wrażeń na moc na Disney Channel.

Dzisiaj o 8:30 premiera odcinka specjalnego - Fineasz i Ferb: Lato to wrażeń moc, a o godzinie 9:20 premiera nowego serialu animowanego DCOS: Akwalans.