Jump to content

Recommended Posts

W grudniu na DC maraton z Jonas w Los Angeles i Camp Rock 2, premiery filmów: Harriet Szpieguje - Wojna blogów (z Jennifer Stone w roli głównej), Dzwoneczek i uczynne wróżki, Księżniczka na Lodzie i 16 Życzeń. Dodatkowo nowe odcinki serialów: Czarodzieje z Waverly Place, Powodzenia Charlie! i Jonas w Los Angeles (odc. 32-34).

Disney Channel pójdzie tropem amerykańskiego DC i zmieni niedługo logo? Znalazłem to na YouTube : http://www.youtube.com/watch?v=N56wCREg ... r_embedded i jest inne logo.

Te logo już jest od marca na Amerykańskim Disney Channel i występuje już w kilku innych krajach.

W tym w Polsce gdzie funkcjonuje już na zimowych identach stacji czy tych specjalnych jak ten zrobiony przy okazji filmu Camp Rock 2 : Wielki Finał a które były pokazywane w wakacje. Co do "Shake it Up" to podejrzewam że jest to potencjalny następca Hanny Montany.

• 2 weeks later...

W styczniu na Disney Channel: Nowe odcinki Fineasza i Ferba, Hannah Montana Forever i Ja w Kapeli w specjalnych piątkowych maratonach. Sam właśnie nie wiem, jakim to cudem z powrotem puszczają Ja w Kapeli na DC, a nieważne od 15 stycznia na DC nowy serial z kanonu Disney Channel Original Series - Akwalans, a od 29 stycznia - Shake it Up (Taniec rządzi). 1 Stycznia specjalny odcinek Powodzenia Charlie - Charlie jest Najlepsza. Spotkamy się o godz. 8:25 z głównymi bohaterami tego serialu w pięciu odcinkach - wtedy przeniesiemy się w czasie i dowiemy się jak Charlie (Mia Talerico) pojawiła się na świecie.

• 2 weeks later...
To jest animowany Fish Hooks, w którym główne role odgrywają: Kyle Massey znany z filmu "Pieskie Życie", Chelsea Staub z serialu "Jonas" i filmu "Randka z Gwiazdą" i Justin Roiland.

Disney Channel raczej się nie popisał z tym serialem gdyż mi się wydaje że to ich spóźniona odpowiedź na Spongeboba Kanciastoportego z Nicka - wszak tematyka jest w obu przypadkach ta sama.