Jump to content

Recommended Posts

Czy wie ktoś, czemu jak się wejdzie w Disney Channel i kliknie "i" to nie jest napisane co leci, a jak jesteśmy na dowolnym innym i damy "i" a następnie przejdziemy info-pilotem na Disney Channel to już pisze?

PS. Cyfra+, dekoder: Strong 6880

Coś się koledze wyżej pomyliło - jest EPG Disney Channel w TnK. Ja mam na cały tydzień. Wystarczy przejść na chwilę na radio lub na dowolny kanał Polsatu (np. TV Biznes).

EPG dla Disney Channel nie jest nadawane na tym kanale, jest łądowane np. z tp Cyfrowego Polsatu.

EPG dla Disney Channel nie jest nadawane na tym kanale, jest łądowane np. z tp Cyfrowego Polsatu.

Ale nie przewidzieli, że Strong zrobi taki głupi dekoder, że w "pełnym" EPG nie wyświetla się cały opis, tylko jego fragment, a przy byciu na np. TVP2 możemy tylko podejrzeć co leci na TVP1, ale opis się nie włączy (trzeba być na danych kanale). A ponieważ DC nie nadaje na swoim tp. EPG to nie maszans bym zobaczył pełny opis rzeczy lecącej na DC na moim "kochanym" Strongu 6880.

No cóż na okres wakacji pożegnamy się z serialem: Mam rakietę. A emisję zakończy Niezwykła piątka na tropie. A od 21 czerwca na DC ma lecieć spin-off serialu Lilo i Stitch pt.: "Stitch".

Wczoraj Disney Channel miało awarie - najpierw nie wymienili loga z filmowego na zwykłe potem zmieniła ścieżka dźwiękowa bodajże na rumuńską a na końcu mieli problemy z obrazem. Całość odbywała się w godzinach 18:50-20:30

No na wakacje czeka nas premiera serialu My Camp Rock (polska edycja), a na jesień Do Dzwonka (ang. As The Bell Rings (Polish Edition), dalej nie wiadomo, co z Vivą High School Musical: Argentyna, ale wiadomo, że dubbing będzie od Eurocom Studio.

Wracając do dubbingu w serialach, wkurza mnie trochę dubbing trzeciego sezonu Przygód Timmy'ego, czy SDI Media Polska lub Start International Polska nie mogłyby zająć się dubbingiem, bo z tego co wiem TOYA Sound Studios niezbyt potrafi pokombinować z dubbingiem. :D

Toya bardzo słabe studio, moim zdaniem praktycznie wszystko psują. Disney Channel odkupił ten dubbing od KidsCo, stąd taka sytuacja.

Już 7 sierpnia na Disney Channel odbędzie się premiera Viva High School Musical: Argentyna - El Desafio.

Na Disney Channel od odcinka "Channel Chasers" (listę zobacz na wikipedii) najprawdopodobniej stary dubbing wróci, ponieważ od tego odcinka serial nie był dubbingowany (aż do odcinków emitowanych na Nickelodeon)

Jak się nie mylę, to od 12 kwietnia sprawy rozpracowania dubbingu powinny wziąć w swoje ręcę SDI Media Polska lub Start International Polska...

A po drugie nie wiadomo, czy zostaną zdubbingowane jeszcze te odcinki..., miałem na myśli te od odcinka 27 do 42 i od 43 do 52.