Skocz do zawartości

p_96glin
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Premiera telewizyjna drugiego sezonu "Bates Motel" już nie na 13 Ulicy, a w TVP 2 w naziemnej. I po co te kanały kodowane w drogich pakietach telewizji kablowo-satelitarnych?

 

Druga seria była na 13 Ulicy. W USA obecnie emitowana jest 4. Poza tym na TVP 2 będzie 1 i 2 seria. 

Edytowane przez cidik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ani nie leci teraz 4 sezon w USA... Po co takie bzdury wymyślać :/

 

Plusem emisji w TVP będzie zapewne brak cenzury. W sezonie emitowanym na 13 Ulicy występowała ona i było czasem dosyć zabawnie. W początkowych odcinkach (a może i 1, nie pamiętam już) jest ukazana 1 zbrodnia, 13 Ulica ją wycięła całkowicie z odcinka. Parę min później bohaterowie rozmawiali o owej zbrodni. No ale... o jakiej zbrodni? Widz 13 Ulicy przecież niczego nie widział...

Serial, 3 sezony, jest także na Netflixie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ani nie leci teraz 4 sezon w USA... Po co takie bzdury wymyślać :/

 

Plusem emisji w TVP będzie zapewne brak cenzury. W sezonie emitowanym na 13 Ulicy występowała ona i było czasem dosyć zabawnie. W początkowych odcinkach (a może i 1, nie pamiętam już) jest ukazana 1 zbrodnia, 13 Ulica ją wycięła całkowicie z odcinka. Parę min później bohaterowie rozmawiali o owej zbrodni. No ale... o jakiej zbrodni? Widz 13 Ulicy przecież niczego nie widział...

Serial, 3 sezony, jest także na Netflixie.

Akurat tu się mylisz. W pierwszym odcinku niczego nie wycięli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat tu się mylisz. W pierwszym odcinku niczego nie wycięli.

Przeczytałeś dokładnie post? Sam zaznaczyłem: "W początkowych odcinkach (a może i 1, nie pamiętam już)".

Żeby post nie był totalnym spamem, jak ten który cytuję, dodam, że w tamtych czasach, czyli całkiem niedawno, 13 Ulica ruszyła z wielką pompą i kasą na reklamę tego serialu. Poobklejane były nawet autobusy. Jednocześnie... serial, jak i cały kanał wtedy, nadawany był w mono... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dobra ta 13Ulica HD... reklamy uspcalowane, gdzie na innych kanałach są w HD. Ale mniejsza z reklamami, zapowiedzi upscal, oprawa upscal. Tragedia, wyglada jakby ruszyli z emisją na kolanie. Nie dziwi mnie że kanały Universala wyleciały z hukiem z UPC. Szkoda że za ciosem nie poszła reszta nadawców... nc+, CP i cała masa kablówek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przygotowali darmowy miesiąc? Bez urazy, ale mnie by musieli dopłacać za oglądanie 13-ki. Repertuar mierny, a przy tym reklama za reklamą. 

 

Udziały programów koncesjonowanych w IV kw. 2015 r

13 Ulica - w grupie programów AMR IV kw. 2015 poniżej 15 000

 

 

 

źródło: www.krrit.gov.pl

 

Dokładne danych nie podają ale oglądalność poniżej 15 tyś mówi sama za siebie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co może zrobimy małą sondę? 

 

Jakie programy oglądaliście na 13 ulicy?

Project_ALF: - 1. sezon "Bates Motel", niektóre thrillery i fabularne filmy grozy w godzinach wieczornych i nocnych jak np. "Laleczka Chucky II", "Laleczka Chucky III", "Oko" itp. 

 

 

Czym najbardziej zraził was kanał 13 ulica?

Project_ALF: - Tym, że nie wyemitował kolejnych sezonów "Bates Motel". To chyba najbardziej mnie do tego kanału zraziło. Najpierw narobił smaka pokazując cały pierwszy sezon, a potem zaprzestał dalszych emisji. Oczywiście brak HD przez ten czas również był zauważalny. Podobnie jak brak jakościowych filmów. Brak konkretnych nowości, które by mnie zainteresowały. Bardzo, ale to bardzo znikomy procent seriali przypadł mi do gustu.    

Edytowane przez Project_ALF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja oglądam na kanałach Universalu: Hawaii 5.0, Żona idealna, Castle.

Żony Idealnej to ostatni sezon, Nie wiadomo co z Castlem, możliwe że skończą, możliwe że będzie kontynuowany bez pary głównych bohaterów. W miarę bezpieczny jest serial Hawaii 5.0

 

Zrazili mnie mała ilością nowości (6-7 seriali na rok na kolana nie rzuca), oraz brakiem kontynuacji Bates Motel, Gotham, Blue Blood, Rookie Blue, czy Arrow.

 

Wiem, że się powtarzam, ale jako fan seriali, strasznie mnie denerwuje traktowanie widzów jak idiotów

Życzę im jak najgorzej :)

Edytowane przez Pawop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powiem.. ale jestem bardzo rozczarowany wersją HD. Projekt 13Ulica HD napewno powstał na spontanie, bo nic nie wskazywało na wejście HD do Polski a tu proszę.. miła niespodzianka co dla niektórych. Być może usunięcie kanałów Universal przez UPC wpłyneło na powstanie nowego pseudo tworu HD.. Co jak co, zdania nie zmienie.. nie ma na czym oka zawiesić, niestety.. Brak Gotham w ofercie jest strzałem w kolano.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...