Skocz do zawartości

p_96glin
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@A&G Jak mówisz o tej oprawie z art. na SK to pewnie kwestia renderu na szybko, nie wiem jak to wygląda w tv, ale pewnie fonty są wygladzone.

@Pawop oczywiście, że indentyfikacja wizualna na poziomie to jedna z najważniejszych rzeczy.

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D Ja myślałem, że oferta programowa, ale ja się nie znam :D

Ale też jakoś to trzeba ładnie opakować, aby przykuć uwagę ;)

 

Gdyby to nie było istotne, to wszystkie kanały nie miałyby swoich logotypów, a jakieś zwykłe suche napisy, a zamiast oprawy jakieś slajdy jak w PowerPoincie i tyle ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pawop nie, bo każde g* można sprzedać, jeśli ma złoty papierek, patrz kanały premium ;).

Dla Ciebie g* dla innych wartościowe programy.

 

 

Ale też jakoś to trzeba ładnie opakować, aby przykuć uwagę ;)

 

Gdyby to nie było istotne, to wszystkie kanały nie miałyby swoich logotypów, a jakieś zwykłe suche napisy, a zamiast oprawy jakieś slajdy jak w PowerPoincie i tyle ;)

Jeśli oferta byłaby dobra, mi by to nie przeszkadzało.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie o ile chodzi o TV 4 to dobrze, że zmienili oprawę bo poprzednia strasznie mnie denerowowała, to w przypadku 13 Ulicy poprzednia oprawa bardzo mi się podobała, ta obecna jest dla mnie dużo gorsza. Czyli w sumie podsumowując dwie zmiany niby wyszło na zero, ale jednak na minus dla mnie bo świetna oprawa 13 Ulicy zniknęła. :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo inaczej. Jeżeli kogoś nie interesuje oferta programowa, to nowej oprawy graficznej nawet nie zauważy, chyba że z ciekawości, ponieważ przeczytał o niej w internecie.

To już oczywiście swoją drogą ;)

 

Dla mnie o ile chodzi o TV 4 to dobrze, że zmienili oprawę bo poprzednia strasznie mnie denerowowała, to w przypadku 13 Ulicy poprzednia oprawa bardzo mi się podobała, ta obecna jest dla mnie dużo gorsza. Czyli w sumie podsumowując dwie zmiany niby wyszło na zero, ale jednak na minus dla mnie bo świetna oprawa 13 Ulicy zniknęła. :sad:

Gusta i guściki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello! A moje pytanie? :read:

 

 

To "ząbkowanie" loga, to celowy zabieg, czy tylko sprawa rozdzielczości na moim LG? :?

 

Chodzi o krawędzie napisów i kwadratu z napisem "HD". U mnie wyglądają jak ponacinane nożyczkami, ot takie coś " lllllll " zamiast gładkich krawędzi.

 

 

Czy mam się martwić, czy to jakieś "niedopatrzenie" ze strony nadawcy?

 

Dodam, że wyraz "ulica" wygląda najgorzej. Nawet moje dzieci zapytały, czy to ich oczy szwankują (nie mogą nastawić ostrości), czy to w telewizji - więc coś jest na rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie nawet sami tego nie wiedzą, jak wygląda ich logo. Albo tak ma już zostać. Dla przykładu, logo Active Family i oznaczenie wiekowe jest zdeformowane od początku nadawania tego kanału i jego właściciel nie zamierza nic z tym zrobić. Sam tak napisał w korespondencji mailowej. Podobnie może być z 13 Ulicą.

Edytowane przez bastekal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...