Skocz do zawartości

p_96glin
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kurczę, co to za nazwa? Zupełnie nie pasuje do jakiegokolwiek kanału (natomiast angielski odpowiednik mi nie przeszkadzał) i jeszcze błąd w postaci braku kropki po 13. ;)

Według słownika PWN kropka nie jest obowiązkowa. Poza tym to nie wskazanie ulicy, tylko nazwa własna - mogą nazywać jak chcą, wstawiać kropki, przecinki i znaki zapytania... i nikt nie ma prawa się uczepić 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak dla mnie jest lepszy od AXN i zdecydowane częściej go oglądam. Jeden lubi Stars TV, drugi 13th Street (i tych drugich jest znacznie więcej jak wskazują badania oglądalności), daj ludziom żyć ;-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie uważam, że to śmieciowy kanał. :D Owszem z powtórkami ale kto zdążył obejrzeć wszystkie odcinki i sezony seriali, które prezentuje ten kanał? :) Na pewno nikt. :D Poza tym to jeden z najczęściej oglądanych kanałów u mnie w domu, moja mama kocha "Poirota". :) Reszta też jest spoko, ja osobiście lubię oglądać niedzielne wieczory grozy,"Urodzeni by zabijać" i "Dowody zbrodni". :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

To fatalnie. Zasmuciłeś mnie :( Po kiego grzyba oni to cenzurują... p.. :censored: hipokryci :!:

 

O wszystkich porach cenzurowali? Bo ja oglądałem powtórki w czwartki bodajże około godziny 00.00. Wtedy też była cenzura? P...:censored: ich...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem "Bates Motel" na 13 Ulicy i serial nie był cenzurowany. Przynajmniej tak mi się wydaje, bo były wyraźnie pokazane sceny gwałtów, odpryski krwi, przemoc, wulgarny język. Nie porównywałem z "oryginałem", bo niby gdzie go można znaleźć? To co jest dostepne w pirackiej wersji, też mogło być ocenzurowane.

 

A sam kanał ma jeden z najsłabszych dźwięków (mono). Dopiero kilka miesięcy temu kanał przeszedł z formatu 4:3 na 16:9. Może niedługo poprawi się dźwięk, bo nie chcę juz 2. sezonu "Bates Motel" słuchać w mono.

 

Inny serial, który mnie zaciekawił na tym kanale to "666 Park Avenue". Szkoda, że nie będzie juz kontynuacji.

 

Można na tym kanale znaleźć ciekawe rzeczy, ale nie są one za częste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie porównywałem z "oryginałem", bo niby gdzie go można znaleźć? To co jest dostepne w pirackiej wersji, też mogło być ocenzurowane.

Tak właśnie z tymi piratami. Tam cenzury nie ma, jest oryginalnie tak jak wyemitowano w telewizji, w której premierowo serial jest emitowany. Dla lepszego efektu polecam porównywać z wersjami WEB-DL, które nie są "skażone" wycinaniem reklam czy śmieciami na ekranie w postaci logo i innych autopromocji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...