Skocz do zawartości

Polsat Sport News HD


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość marekpolek

Belgia - Walia przeniesiony z PSE na PSN, Azerbejdżan - Norwegia wypadł z PSN. Zmiana na PSE - tenis finał z Londynu, którego nie będzie ostatecznie (kontuzja Federera), jedynie pokazówka Djokovic - Murray.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten weekend był dla Polsatu wyjątkowo trudny bo praw dużo a miejsca do pokazania wszystkiego za mało. Short Track z Montrealu był w ten weekend na żywo pokazywany tylko na stronie polsatsport.pl w sobotę o 19:30 i w niedzielę o 19:10. Premierowa emisja w Polsacie Sport News odpowiednio w niedzielę o 11:07 i w poniedziałek o 19:07. Pytanie: czemu tak późno? Lepiej dawać powtórki zamiast premierowo w telewizji wyemitować to co do tej pory było regularnie pokazywane na żywo. Kolejna dziwna decyzja. Na dodatek podczas dzisiejszej relacji nie było napisu "premiera" a podwójny pasek skutecznie zasłaniał grafikę przez co oglądanie w pewnym sensie traciło sens.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taki problem, że są problemy z działaniem polsatu sport news.

Mam nc+ i dekoder globo hd s1. Ten kanał jest w ofercie, działa po podłączeniu innego dekodera, a na globo są kłopoty. Tzn. jest czas, że zaskoczy i powiedzmy działa przez miesiąc, a jak przestanie działać to nie działa kilka miesięcy. Co to może być, jakieś kondensatory może się kończą czy co ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Polsacie Sport był mecz Holandia - Łotwa, na PSE tenis, a na PSN Belgia - Walia. Gdzie mieli go pokazać?

Tam, gdzie miał być zgodnie z programem i zapowiedziami. Proste.

Przecież zmiana ramówki stacji sportowej to nic dziwnego ani złego. To normalne, kanały sportowe podobnie jak i informacyjne charakteryzują się elastycznością ramówki. Co dziwiło nie tylko mnie to brak od początku w ramówce finału turnieju Mistrzów w tenisie, Polsat zbyt faworyzuje futbol kiedy są eliminacje ME.Prawda jest taka,że zdecydowana większość jak mogła to oglądała np. mecz Szkocji z Irlandią aniżeli mecz Niemcy-Gibraltar czy Armenia-Portugalia.

Inna kwestia,że rozumiałbym te żale gdyby ktoś z was stracił dostęp,ale tak nie jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...