Skocz do zawartości

Polsat Sport News HD


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Krytyka jest zasadna i nie dotyczy braku transmisji tenisa,a pokazywaniu na dwóch kanałach DVB-T tego samego o zbliżonej porze. Krytyka dotyczy jakości retransmisji jaką oferuje Polsat Sport NEWS, czyli najczęściej taka, która uniemożliwia jej śledzenie,a tak jest w przypadku tenisa. Zresztą chcesz powiedzieć,że PSN zrobił dobrze,ale nie ma ich za co chwalić, bo jak Kunkore wykazał Polsat nie mógł postąpić inaczej, gdyby mógł to Porsche nie było by live na antenie otwartej. Po za tym nie podoba mi się określenie płaczesz, troszkę powagi,ale dobrze poczekam i będę tak samo merytorycznie oceniał twoje posty.

Taa jasne, nie dotyczy braku tenisa. Mam cytować Twoje posty z płaczem, że cały turniej WTA w Sofii w PSN, a finał w PSE albo co mnie jako fana tenisa obchodzi wyścig?

 

Coś się uczepił tej F1? Transmisja w Polsacie to loteria, "Magazyn sportowy" w niedzielę to nie tylko F1 i jedyną pewną transmisją była ta w PSN.

 

Skąd wiesz, że Porsche nie byłoby na antenie otwartej? Według mnie PSN jest najlepszym miejscem dla tej serii. Transmisja w PS/PSE byłaby nieopłacalna.

 

Mi też się wiele rzeczy nie podoba i muszę to akceptować. Tak więc wyluzuj. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, przyznaję nie wiedziałem o wymogu transmisji w kanale otwartym Porsche.

Skąd wiem?? Wszystko co najatrakcyjniejsze ląduje w kanałach kodowanych, zwłaszcza to w czym liczy się Polak. No chyba,że na Polsacie wymuszona jest transmisja zapisami w umowie. Natomiast jeśli chodzi o sporty walki to nie ląduje w kanałach kodowanych,a w PPV.

Co to znaczy,że trzeba to akceptować. Trzeba głośno wyrażać swoje uwagi zwłaszcza na branżowym forum, które jest czytane przez tych co trzeba. Jakoś Tobie czy Fanowi nie przeszkadzało interweniować w sprawach jakiś transimisji także w sposób bezpośredni u Jędrzejewskiego. Dlaczego wtedy grzecznie nie akceptowałeś zastanego stanu??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porsche Super Cup mimo sukcesów Polaka jest powiedzmy sobie szczerze produktem z kategorii niszowych i nieopłacalna byłaby emisja w kanałach kodowanych. Ze sportów motorowych tylko F1 osiąga w miarę dobre wyniki oglądalności, reszta mimo emisji w PSN słabiutko. MotoGP też na początku nadawali zazwyczaj w PS i PSE, ale szybko okazało się, że jest lipa.

 

Nie bądź śmieszny, pisząc tutaj nie wpływasz w żaden sposób na decyzje nadawców, a jedynie nabijasz licznik postów. Co innego wspomniana interwencja u Jędrzejewskiego, choć ta też akurat niewiele wniosła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rezygnuję z oglądania f1. Płacić za sport nie zamierzam, transmisje w Internecie są pirackie i fatalnej jakości, psn tylko wkurza. W sumie tylko na tym zyskam, czas i nerwy. Jeśli takich jak ja będzie więcej, w przyszłym roku praw nikt nie kupi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy darmowe musi oznaczać dziadowskie ??

Wymień jeden kanał Solorza który trzyma wysoki poziom.Chodzi mi o zawartość merytoryczną i techniczną i czy to płatny czy darmowy to nie ma takiego kanału.Kazdy jeden robiony jak najtańszym kosztem reklam do oporu a abonenci się cieszą bo tanio.Ale jak widać jedni wolą jakość a inni ilość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rezygnuję z oglądania f1. Płacić za sport nie zamierzam, transmisje w Internecie są pirackie i fatalnej jakości, psn tylko wkurza. W sumie tylko na tym zyskam, czas i nerwy. Jeśli takich jak ja będzie więcej, w przyszłym roku praw nikt nie kupi.

 

Czasami jest w głownym Polsacie bez pasków. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zejdźcie z Marxa. Po prostu sport czy może TV nie jest sensem jego życia, jak jest jakaś fajna transmisja sportowa to obejrzy,ale nie jest tak,że jak nie będzie to dla niego nie stanowi to problemu, bo nie jest uzależniony i on nie musi czegoś oglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież nic nie napisałem o Tobie,ale F1 chyba chcesz oglądać i nie wyobrażasz sobie by nie obejrzeć ?? Marx może tak nie ma, jest to obejrzy,a jak nie ma to nie jest dla niego poważna strata. Po co zaraz takie teksty walić pogardliwe o Polaczku.. On po prostu napisał,że da sobie spokój z F1. Ja sobie dałem kilka lat temu, gdy po prostu nie miałem czasu jej oglądać i tak mi zostało. A oglądanie F1 z dwoma paskami z wynikami to raczej przyjemność nie jest. Tu jest sedno- audycje emitowane powinnbyć zdatne do oglądania, to nie tylko relacje sportowe,ale np. magazyny, gdzie wypowiada się jakiś człowiek,ale belka z podpisem kto to jest jest zasłonięta.

Natomiast róźnica między mną,a Marxem jest zasadnicza. Mam dyscypliny, które chcę śledzić i robię dużo w tym kierunku- piłka nożna,skoki,tenis, siatkowka. Ja zadowalam się jednak streamami bo żadna platforma nie zapewnia mi wszystkiego co bym chciał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chcę oglądać, ale przecież przeżyłbym bez tego. W życiu są rzeczy ważniejsze.

 

Jeśli chodzi o Marxa, to uważa, że wszystko należy się za darmochę i o to mamy pretensje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz ja wyciągnąłem inne wnioski z jego wypowiedzi. Napisał,że za sport nie będzie płacił, czy to jest równoznaczne z tym,że uważa,że wszystko powinno być za darmo. O to chodzi,że nie. Nie widzę powodu by nazywać go marudnym Polaczkiem. Rozumiem,że jest to odmienna postawa aniżeli tu osób, które mają tv sat jedną,a nawet dwie i oglądają kilkanaście transmisji tygodniowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ok, być może moja opinia jest sięgająca zbyt daleko, ale taki mam punkt widzenia. Tak czy inaczej powinniśmy myślę zakończyć już tę dyskusję, bo robi się off-top.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale się dyskusja wywiązała, nie mogę przejść obojętnie.

Nie uważam że wszystko ma być za darmo. Po prostu jestem już w tym wieku, że emocje związane ze sportem nie są dla mnie treścią życia, jak dla nastoletnich kibiców. Można powiedzieć że jestem niedzielnym kibicem, i wcale mnie to nie obraża. Parę lat temu wciągnąłem się trochę w f1 na fali związanej z Robertem i tak zostało. Jednak transmisja f1 zabiera bardzo dużo czasu którego nie mam. Czasem jest o dziwnych godzinach. Oglądałem więc często transmisje wcześniej nagraną - to dawało mi komfort pauzy w dowolnym momencie, przewijania reklam czy zrobienia sobie powtórki. Teraz tak się nie da - Polsat dodał paski, zmienia godziny w sposób nieprzewidywalny, robi chaotyczne skróty. To uniemożliwia mi oglądanie f1 w sposób jaki lubię. Mogę więc zapłacić (choć nadal nie jestem pewien czy mógłbym sobie nagrać tak jak z dvbt) lub zrezygnować z oglądania. Zrezygnowałem. Takie moje prawo do rezygnacji jak Polsatu do wprowadzenia opłat. Kto straci? Nikt bo i tak nie płaciłem. Paradoksalnie zyskam wolny czas. Nie liczę że moja decyzja coś zmieni, ale podejrzewam że takich jak ja jest więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w związku z galą Polsat Boxing Night o każdej pełnej godzinie nadawane są flesze i tym samym przerywane są treningi moto w trakcie ich trwania. Włącz sobie PSN o 11 i zobaczysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...