Skocz do zawartości

Polsat Sport News HD


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No tak, łaskawcy dali o 7.07 z dwoma paskami dwanaście godzin po zakończeniu. No tak nic tylko się cieszyć. Bądź poważny Boogeyman. Rozmowa dotyczy kanałów Polsatu,a nie kanału zagranicznego dostępnego wyłącznie dla użytkowników TV satelitarnej. PSN nadawał cały turniej i poważnie powinni potraktować finał i go zretransmitować(jeśli już nie dało się na żywo) tego samego dnia np. o godzinie 22.00 czy 23.00. Ale nie-lepiej dawać na dwóch kanałach w DVB-T to samo. Logika fanów F1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna teoria,ale nieprawdziwa. Są powtórki danego wydarzenia po raz pierwszy na antenie PSN i są dwa paski. Ktoś zapomniał dodać drugi. Fakt jestem fanem tenisa,qale tu naprawdę niech to nie przykryje faktu,że na dwóch kanałach dostępnych w naziemnej TV cyfrowej było to samo. Bezsens.Mogli w tym samym czasie na jednym z kanałów nadać co innego- siatkówka, ręczna czy właśnie tenis i to nie koniecznie Sofię,a może Bercę i finał Djokovicia. Zresztą F1 jest zbyt preferowana..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, nie masz dostępu do TV SAT, rozumiem, ale jeszcze jest ipla i tam mogłeś obejrzeć. Dajmy na to, że ja też nie mam CP i w ten weekend wszystkie sesje i wyścigi moto będą w PSN, a najważniejszy wyścig w PS. Jako wielki fan sportów motorowych też powinienem czuć się urażony, ale nie wylewałbym żali na forum.

 

F1 owszem jest preferowana, bo są to bardzo ważne prawa dla Polsatu. Jednak powtórek ostatnich dwóch GP nie było wcale w PSN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boogeyman,ale co w tym złego?? Od tego służy forum, jakoś nie masz pretensji do Fana TV czy kogoś innego,że wylewa swoje żal na brak F1, ba, sam jak nie miałeś PSN to często pisałeś swoje uwagi.

PS. Sofia nie jest tak istostna by płacić za to w Ipli. Istotniejsze jest dziadostwo PSN, gdzie większośc audycji nie da się obejrzeć z powodu dwóch pasków..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to jest najgorsze, że nie da się z tymi dwoma paskami nic zrobić. Chodzi mi o powtórki gdy te paski zasłaniają wyniki, zegar, itp. Kiedyś jeszcze ograniczali te paski, a teraz to prawie w ogóle. Nie liczą się z opinią widzów, na nic nie odpisują, nie mówię o spełanianiu każdych ''zachcianek'' no ale przydałby się jakiś poziom transmisji w tym kanale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forum jest od wylewania żali? Ja mam inne zdanie. Fan tv jak płakał wielokrotnie to też się wkurzałem o to. Nie miałem PSN? PSN mam od początku w DVB-T i jestem zadowolony z oferty tego kanału. Nie wiem czego Ty oczekujesz, oczywiste jest, że najlepsze "kąski" są w PS i PSE. Dla mnie to logiczne, ale jak widzę nie dla wszystkich.

 

Zgadzam się natomiast w pełni w kwestii pasków, a także wkurza mnie ścinanie transmisji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście miałem na myśli okres,w którym nie miałeś CP= pisałeś o brakach takich czy takich relacji, czy o czas ich emisji itd. Naprawdę mam przekopać ten wątek ?? To jest forum i tu możemy pisać swoje uwagi - jak np. Ty narzekałeś na jakość transmisji z Mundialu w TVP- mydło czy nie mydło - to też ktoś inny mógłby nazwać wylewaniem żali.

Nie jest to ani porządny kanał newsowy,a większość ramówki to zapchajdziury, które w wyniku dwóch pasków nie można obejrzeć . Dotyczy to tenisa,ale chyba także F1, czy retransmisji MOTO GP. Nie będę mówił o tym,że wiele wydarzeń jest poważnie [beep]anych, bo jest sporo reklam, ogłoszeń społecznych. Dotyczy to także tzw. premier, czyli wydarzenia sportowego pokazywanego po raz pierwszy w kanałach grupy Polsat. Mam porównanie, bo wiem co i jak nadawał kanał od początku,a jak jest teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem krytykę, ale niech ona będzie zasadna. Ty płaczesz według mnie bezpodstawnie, że finał tenisa nie leciał na żywo w PSN. Wyścig Porsche Super Cup z Polakiem w roli głównej był wydarzeniem ważniejszym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie zgadzam się z wami. Gdyby Polsat chciał choć trochę pójść w stronę widza i paski emitować np tylko co jakiś czas, powiedzmy 30 procent czasu transmisji. Wtedy i misja "news" byłaby spełniona, i dałoby się w miarę normalnie oglądać. Podobnie że skrótami, mogliby to skracać z głową a nie jak popadnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem krytykę, ale niech ona będzie zasadna. Ty płaczesz według mnie bezpodstawnie, że finał tenisa nie leciał na żywo w PSN. Wyścig Porsche Super Cup z Polakiem w roli głównej był wydarzeniem ważniejszym.

Krytyka jest zasadna i nie dotyczy braku transmisji tenisa,a pokazywaniu na dwóch kanałach DVB-T tego samego o zbliżonej porze. Krytyka dotyczy jakości retransmisji jaką oferuje Polsat Sport NEWS, czyli najczęściej taka, która uniemożliwia jej śledzenie,a tak jest w przypadku tenisa. Zresztą chcesz powiedzieć,że PSN zrobił dobrze,ale nie ma ich za co chwalić, bo jak Kunkore wykazał Polsat nie mógł postąpić inaczej, gdyby mógł to Porsche nie było by live na antenie otwartej. Po za tym nie podoba mi się określenie płaczesz, troszkę powagi,ale dobrze poczekam i będę tak samo merytorycznie oceniał twoje posty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze, jest to kanał całkowicie za darmo, więc Solorze postanowili, że zrobią kanał za przeproszeniem na od%$#@dol, aby spełniał wymogi, zresztą to nie jedyny kanał na tym całym powtórkowym DVB-T

 

Po drugie, na PSN jak zawsze wspominacie, że transmisje nie są zachwycające, przecież to kanał za free.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...