Skocz do zawartości

Polsat Sport News HD


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zauważyłem w jednym z portali z długoterminowym programem tv, że w czwartki o godzinie 20 PSN będzie puszczany program Polska 2016 dotyczący mistrzostw Europy w piłce ręcznej w Polsce w 2016, coś na wzór Polska 2014 o siatkówce.

A kto w końcu, ma prawa do pokazywania mistrzostw Europy 2016 w Polsce.??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego tak mało transmisji na żywo jest w Polsat Sport News ? Tylko powtórki lecą.

Niestety zawsze tak jest na przełomie roku, ale na szczęście w najbliższych dniach będzie więcej transmisji:

 

06.01.

20:00 Magazyn Tauron Basket Ligi (premiera)

 

08.01.

13:05 Piłka nożna: Puchar Anglii - mecz 3. rundy: Chelsea Londyn - Watford FC (retransmisja)

 

09.01.

10:00 Tenis: Turniej ATP w Brisbane - mecz ćwierćfinałowy (na żywo)

12:30 Tenis: Turniej ATP w Chennai - mecz ćwierćfinałowy (na żywo)

14:30 Tenis: Turniej ATP w Chennai - mecz ćwierćfinałowy (na żywo)

18:00 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga - mecz: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Jastrzębski Węgiel (na żywo)

 

10.01.

07:00 Tenis: Turniej ATP w Brisbane - mecz półfinałowy (na żywo)

11:50 Biatlon: Zawody Pucharu Świata w Oberhofie - bieg sprinterski mężczyzn (na żywo)

14:30 Tenis: Turniej ATP w Chennai - mecz półfinałowy (na żywo)

17:05 Tenis: Turniej ATP w Chennai - mecz półfinałowy (premiera)

 

11.01.

10:05 Trans World Sport (premiera)

11:15 Biatlon: Zawody Pucharu Świata w Oberhofie - bieg ze startu wspólnego kobiet (na żywo)

14:05 Biatlon: Zawody Pucharu Świata w Oberhofie - bieg ze startu wspólnego mężczyzn (na żywo)

17:05 Tenis: Turniej ATP w Chennai - mecz finałowy (premiera)

19:45 Koszykówka mężczyzn: Tauron Basket Liga - mecz: Stelmet Zielona Góra - PGE Turów Zgorzelec (na żywo)

 

12.01.

20:00 Puncher (na żywo)

 

13.01.

20:00 Magazyn Tauron Basket Ligi (premiera)

 

14.01.

16:00 Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń - mecz fazy grupowej: Fenerbahçe Grundig Stambuł - Nantes VB (na żywo)

17:55 Piłka nożna: Puchar Włoch - mecz 1/8 finału: Parma FC - Cagliari Calcio (na żywo)

23:00 Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń - mecz fazy grupowej: Dresdner SC - Unendo Yamamay Busto Arsizio (premiera)

 

15.01.

20:00 Polska 2016 (na żywo)

 

16.01.

09:00 Tenis: Turniej WTA w Hobart - 2. mecz półfinałowy (na żywo)

11:05 Tenis: Turniej WTA w Hobart - 1. mecz półfinałowy (premiera)

 

18.01.

15:30 Biatlon: Zawody Pucharu Świata w Ruhpolding - bieg ze startu wspólnego mężczyzn (na żywo)

19:45 Koszykówka mężczyzn: Tauron Basket Liga - mecz: King Wilki Morskie Szczecin - WKS Śląsk Wrocław (na żywo)

 

19.01.

20:00 Puncher (na żywo)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP Historia jest całkiem fajna. Ja się dziwię, że ATM Rozrywka jest chętniej oglądana. Szkoda, że PSN nie wzorował się na Orange Sport, które ostatnio było faktycznie kanałem newsowym i to całkiem fajnie prowadzonym.

Dokładnie, mogliby bardziej postawić na magazyny. W poniedziałki o 20 jest "Puncher", niebawem będzie też "Polska 2016". Brakuje jednak konkretnego podsumowania dnia (dłuższego, z jakąś rozmową) i czegoś na wzór Hyde Parku. ATM jest chętniej oglądany, bo ludzie lubią sobie przypomnieć dawne programy i seriale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od dwóch lat jestem na emeryturze i z nadmiaru czasu częściej oglądam TV i muszę powiedzieć ze jedynym kanałem w DVB-T który mi się nie znudził jest Polsat Sport News bo tam od czasu do czasu jest jakiś live a jak powtórka się zdarzy to nawet ciekawa a nie ciągle jedno i to samo jak np. Atm Rozrywka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...