Skocz do zawartości

Polsat Sport News HD


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie, dużo ludzi krytykuje i nie zauważa plusów. :wink:

Może dla niektórych tych plusów po prostu nie ma. Ja już nie pamiętam kiedy oglądałem ten kanał. Wiadomości sportowe to tuba reklamowa kanałów Polsat Sport i Extra, a zdecydowana większość transmisji live, to takie odrzuty z w/w kanałów. Podsumowując dla mnie plusów "dodatnich" brak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dzisiaj były już dwa półfinały ATP z udziałem Federera, Dimitrowa, Raonicia i Nishikoriego, czyli czołówki swiatowych tenisistów.

Co ciekawe w PSN miał być jeden półfinał o 7:00, w ramówce zmienieli, że od 6:00, tak na prawdę zaczął się o 5:00 i pokazano 2 półfinały.

 

A tak po zmianach wygląda lista transmisji w Polsacie Sport News:

 

10.01.

05:00 Tenis: Turniej ATP w Brisbane - 1.mecz półfinałowy (na żywo)

07:50 Tenis: Turniej ATP w Brisbane - 2.mecz półfinałowy (na żywo)

11:05 ATP World Tour Uncovered (premiera)

14:30 Tenis: Turniej ATP w Chennai - mecz półfinałowy (na żywo)

17:05 Tenis: Turniej ATP w Chennai - mecz półfinałowy (premiera)

19:05 Biatlon: Zawody Pucharu Świata w Oberhofie - bieg sprinterski mężczyzn (premiera)

 

11.01.

10:05 Trans World Sport (premiera)

11:15 Biatlon: Zawody Pucharu Świata w Oberhofie - bieg ze startu wspólnego kobiet (na żywo)

14:05 Biatlon: Zawody Pucharu Świata w Oberhofie - bieg ze startu wspólnego mężczyzn (na żywo)

17:05 Tenis: Turniej ATP w Chennai - mecz finałowy (premiera)

19:45 Koszykówka mężczyzn: Tauron Basket Liga - mecz: Stelmet Zielona Góra - PGE Turów Zgorzelec (na żywo)

 

12.01.

20:00 Puncher (na żywo)

 

13.01.

20:00 Magazyn Tauron Basket Ligi (premiera)

 

14.01.

16:00 Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń - mecz fazy grupowej: Fenerbahçe Grundig Stambuł - Nantes VB (na żywo)

17:55 Piłka nożna: Puchar Włoch - mecz 1/8 finału: Parma FC - Cagliari Calcio (na żywo)

23:00 Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń - mecz fazy grupowej: Dresdner SC - Unendo Yamamay Busto Arsizio (premiera)

 

15.01.

20:00 Polska 2016 (na żywo)

 

16.01.

09:00 Tenis: Turniej WTA w Hobart - 2. mecz półfinałowy (na żywo)

11:05 Tenis: Turniej WTA w Hobart - 1. mecz półfinałowy (premiera)

 

18.01.

15:30 Biatlon: Zawody Pucharu Świata w Ruhpolding - bieg ze startu wspólnego mężczyzn (na żywo)

19:45 Koszykówka mężczyzn: Tauron Basket Liga - mecz: King Wilki Morskie Szczecin - WKS Śląsk Wrocław (na żywo)

 

19.01.

20:00 Puncher (na żywo)

 

20.01.

20:00 Magazyn Tauron Basket Ligi (premiera)

20:30 Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: Noliko Maaseik - Halkbank Ankara (na żywo)

 

21.01.

17:00 Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: Zenit Kazań - Olympiacos Pireus (na żywo)

19:30 Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: Berlin Recycling Volleys - Budvanska Rivijera Budva (na żywo)

 

22.01.

13:05 Piłka nożna: Puchar Ligi Angielskiej - mecz półfinałowy: Liverpool FC - Chelsea Londyn (retransmisja)

17:50 Narciarstwo dowolne: Mistrzostwa Świata w Kreischbergu - finał half-pipe'u (na żywo)

20:00 Polska 2016 (na żywo)

23:00 Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: Sir Safety Perugia - Tours VB (premiera)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fanie i co z tego, skoro większość nawet zapewne o tym nie wiedziała. Zresztą obawiam się,że większość Polaków wybrała zamiast 2 półfinału w Brisbaane finał PH i mecz Radwańska-Williams. Inna sprawa,że to pokazuje,że Polacy nie są zainteresowani sportem. Oglądają skoki, bo Stoch, Biegi bo Kowalczyk, ale przeciętnego Polaka nie interesuje z jego pkt widzenia jakiś Raonic i Nishikori.. Ci zainteresowani sportem w 90% mają płatne platformy satelitarne lub kablówki i mają znacznie ciekawsze alternatywy niż to co zazwyczaj oferuje PSN. A Ci co mają NTC wolą te powtórki czy inne kanały,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biathlonowy sprint mężczyzn miał być od 12:00 w Polsacie Sport News. Z powodu niekorzystnych warunków zawody zostały przesunięte na 14:30. Dlaczego Polsat Sport News pokazywał w tym czasie klipy reklamowe przez godzinę zamiast pokazać biathlon? Przecież tenis się opóźnił o ponad godzinę i nawet na pasku była informacja, że początek tenisa od ok. 15:30.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 pòłfinał się mocno opóźnił,premiera pierwszego też się opóźniła i premierę biatlonu pokazano dopiero po 21i trwała do 23. Najlepsze jest to, że przerwali to sport flashem i podali wynik zawodów. I wrócili znowu do pasków, w czwartek jak była powtórka biatlonu to był jeden pasek, a dzisiaj jak była premiera magazynu to były dwa paski.

A teraz jest powtórka debla Radwańska-Janowicz i dwa paski. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to rzadko oglądam kanał PSN,ze względu na to,że mam nc+ i tak jak fajnie napisał @wislok mam inne ciekawsze alternatywy.Jednak dziś skusiłem się na hit 15 kolejki TBL:Stelmet-Turów i przyznam szczerze,że się nie zawiodłem.Mecz bardzo ciekawy(szczególnie 4 kwarta).A jeśli chodzi o to jak pokazywana jest TBL na PSN to jestem miło zaskoczony.Ciekawe grafiki meczowe,świetni komentatorzy,reporter i sporo wywiadów.Tylko najbardziej raziło mnie to,że mecz pokazywany był w SD.Na moim 42-calowym telewizorze było to bardzo dobrze widać i jakoś była bardzo słaba.Ale mimo wszystko wyszło to całkiem fajnie.Tylko szkoda,że jest pokazywany ledwie 1 mecz w kolejce.... :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi wiadomo, to w Samsungach jest overscan na kanałach SD, którego nie można wyłączyć. Skutkowało to tym, że obcina kawałek logo, zegara czy oznaczenia wiekowego, które są zbyt blisko krawędzi. Dla PSN byłoby lepiej, żeby ten napis News był pod spodem, zamiast takiego długiego loga w poziomie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli już muszą być dwa paski to dlaczego jednego nie przerzucą na górę. Kanały biznesowe tak nadają. Nawet chyba TV Biznes przez jakiś czas coś takiego miał. Wszystkie grafiki z zawodów mają od góry wolną przestrzeń. Spokojnie zmieściłby się tam pasek. Nawet jeśli by coś zasłaniał to w niewielkiej części. Jeśli czyta to ktoś z PSN niech rzuci ten pomysł do przetestowania. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się nieraz patrzy to się myśli : o jednak czytają, bo coś tam poprawili, wyłączyli pasek, przenieśli logo, dali jakąś transmisję. Mija dzień i znów to samo. Czyli stawiam, że nie czytają, albo nawet jak, to kompletna olewka, a ich chwilowe zmiany na lepsze są kompletnie przypadkowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan Sebastian Krystek założył konto i czasami coś pisze, mam nadzieję, że też czyta. Choć wiem, że nie ma wpływu na wiele rzeczy, ale zawsze może w Polsacie o naszych ''problemach'' z PSN wsponieć. :wink:

 

Wczoraj tenis i znowu dwa paski zasłaniające wynik, czy nikt tam tego nie widzi? A logo powinno być do samego naroznika, jakoś inne kanały też są bardziej do narożnika i nie zmieniają położenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://media2.pl/media/117265-Mecze-1-Ligi-od-nowego-sezonu-w-kazdym-domu.html

Mam nadzieję,że tak będzie.Przede wszystkim ogromna promocja dla 1. ligi oraz szansa na dobrą oglądalność dla PSN.Osobiście mam nc+(o czym już tu wspominałem :wink: ) i jedynym ze sportowych kanałów Polsatu,który posiadam jest właśnie Polsat Sport News.Dlatego ogromnie bym się ucieszył gdyby ta informacja okazała się prawdą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe transmisje w Polsacie Sport News:

 

23.01.

18:05 Piłka nożna: Puchar Ligi Angielskiej - mecz półfinałowy: Liverpool FC - Chelsea Londyn (retransmisja)

 

24.01.

14:00 Short track: Mistrzostwa Europy w Dordrechcie (na żywo)

19:45 Koszykówka mężczyzn: Tauron Basket Liga - mecz: Asseco Gdynia - Anwil Włocławek (na żywo)

23:00 Piłka nożna: Liga holenderska - mecz: SC Cambuur Leeuwarden - PSV Eindhoven (premiera)

 

25.01.

11:50 Narciarstwo dowolne: Mistrzostwa Świata w Kreischbergu - finał crossu (na żywo)

14:00 Short track: Mistrzostwa Europy w Dordrechcie (na żywo)

17:40 Rajdowe Mistrzostwa Świata: Rajd Monte Carlo - 15. odcinek specjalny: Col Saint Jean - Saint Laurent 2 (power stage) (retransmisja)

26.01.

20:00 Puncher (na żywo)

 

27.01.

18:00 Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: Halkbank Ankara - Sir Safety Perugia (na żywo)

20:00 Magazyn TBL (premiera)

20:30 Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: Tours VB - Noliko Maaseik (na żywo)

 

28.01.

17:00 Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń - mecz fazy grupowej: Dynamo Moskwa - Dresdner SC (na żywo)

20:00 Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń - mecz fazy grupowej: Nantes VB - Azeryol Baku (na żywo)

 

29.01.

15:05 Piłka nożna: Puchar Anglii - mecz 4. rundy: Chelsea Londyn - Bradford City (retransmisja)

20:00 Polska 2016 (na żywo)

 

30.01.

15:05 Piłka nożna: Puchar Ligi Angielskiej - rewanżowy mecz półfinałowy: Chelsea Londyn - Liverpool FC (retransmisja)

 

31.01.

10:30 Snowboard: Burton European Open - finał slopestyle'u kobiet (na żywo)

14:00 Łyżwiarstwo szybkie: Zawody Pucharu Świata w Hamar (na żywo)

19:05 Snowboard: Burton European Open - finał slopestyle'u mężczyzn (premiera)

 

01.02.

10:30 Snowboard: Burton European Open - finał half-pipe'u kobiet (na żywo)

12:25 Piłka nożna: Liga holenderska - mecz: Feyenoord Rotterdam - ADO Den Haag (na żywo)

14:25 Piłka nożna: Liga holenderska - mecz: Vitesse Arnhem - Ajax Amsterdam (na żywo)

17:05 Snowboard: Burton European Open - finał half-pipe'u mężczyzn (premiera)

19:45 Koszykówka mężczyzn: Tauron Basket Liga - mecz: Polfarmex Kutno - PGE Turów Zgorzelec (na żywo)

 

02.02.

20:00 Puncher (na żywo)

 

03.02.

20:00 Magazyn TBL (premiera)

20:05 Piłka nożna: Liga angielska - mecz: Chelsea Londyn - Manchester City (retransmisja)

 

04.02.

07:05 Futbol amerykański: NFL - Super Bowl: New England Patriots - Seattle Seahawks (retransmisja)

 

05.02.

20:00 Polska 2016 (na żywo)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że puszczają program Puncher i Polska 2016 na żywo... ciekawe czy kiedyś wreszcie puszczą na PSN Cafe Futbol na żywo? Śmiem twierdzić że program miałby dużą (jeśli nie najlepszą w tym czasie) oglądalność wśród kanałów TV ;) Oczywiście leciałoby dalej jednocześnie w Polsat Sport tylko dlatego żeby był w HD w Polsat Sport HD ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...