Skocz do zawartości

Premier League oraz EFL (Championship, League One oraz League Two)


ronaldo7
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie rozumiem dlaczego tak bogata liga nie wprowadziła jeszcze VARu? Dla mnie to skandal. Błędy sędziego nie wypaczyły jednak wyniku, bo Liverpool w drugiej połowie(tradycyjnie) zagrał słabiej. Bramki Wanyamy i szczególnie druga Salaha to arcydzieła. Ściągnięcie Egipcjanina z Romy za tak obecnie niewielkie pieniądze, to absolutny majstersztyk. Kolejny kamyczek do ogródka mojego "ulubieńca" Mourinho, który nie poznał się na talencie tego gracza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mnie to zastanawia, co się stało z Salahem. Przecież w Romie, często ''pruł'' do przodu i rzadko kiedy z tego coś wynikało. Co więcej, kondycyjnie wysiadał w 70 minucie. A to jak rozprawił się z obrońcami Tottenhami w doliczonym czasie to już poezja. Nie powiem, że zupełnie inny Momo, ale ktoś nad nim solidnie popracował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem dlaczego tak bogata liga nie wprowadziła jeszcze VARu? Dla mnie to skandal. Błędy sędziego nie wypaczyły jednak wyniku, bo Liverpool w drugiej połowie(tradycyjnie) zagrał słabiej. Bramki Wanyamy i szczególnie druga Salaha to arcydzieła. Ściągnięcie Egipcjanina z Romy za tak obecnie niewielkie pieniądze, to absolutny majstersztyk. Kolejny kamyczek do ogródka mojego "ulubieńca" Mourinho, który nie poznał się na talencie tego gracza.

Brytyjczycy są bardzo konserwatywni. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mnie to zastanawia, co się stało z Salahem. Przecież w Romie, często ''pruł'' do przodu i rzadko kiedy z tego coś wynikało. Co więcej, kondycyjnie wysiadał w 70 minucie. A to jak rozprawił się z obrońcami Tottenhami w doliczonym czasie to już poezja. Nie powiem, że zupełnie inny Momo, ale ktoś nad nim solidnie popracował.

Ktoś? Chyba oczywiste, że Klopp. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wydaje mi się, żeby to była zasługa jednej osoby. Raczej cały sztab, każdy swoje dołożył. Ale najpewniej Jurgen widział w nim potencjał, którzy inni pomogli mu odkryć na nowo.

 

Szkoda, że studia nie zrobili, może jakieś nowe ujęcia, perspektywy, opinie odnośnie karnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wydaje mi się, żeby to była zasługa jednej osoby. Raczej cały sztab, każdy swoje dołożył. Ale najpewniej Jurgen widział w nim potencjał, którzy inni pomogli mu odkryć na nowo.

 

- system gry skrojony pod Salaha

- liga łatwiejsza, bardziej korzystna dla skrzydłowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałeś cyrk w czasie meczu Liverpool-WBA w Pucharze?Słyszałeś o aferach podczas meczy w lidze włoskiej czy też niemieckiej? NIE DLA VAR

 

Kolejny znaFca. Szkopuł w tym, że pomyłki z udziałem VAR, to znikomy procent w porównaniu z pomyłkami bez VARu. 

Edytowane przez śmiechu warte
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chelsea krótko się cieszyła.Robi sie coraz ciekawiej w tabeli za 1 pozycją.Edit Lepiej będzie dla Chelsea jak ten mecz zakończy się jak najszybciej wynik i gra to katastrofa.

Dla mnie Conte to świetny trener, tylko zarząd skompromitował się z transferami, ściągając szrot, obecnie są bez szans na rywalizowanie z United i City.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady już nie wybielajmy tak Conte. On zawsze był konfliktowym trenerem i dlatego wcale nie ma tylu propozycji. Nikt mu nie kazał kłócić się z Costą, wybrać Bakayoko zamiast Maticia czy nie umieć wykorzystać potencjału Michy, który już błyszczy w Dortmundzie.

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Bez przesady już nie wybielajmy tak Conte. On zawsze był konfliktowym trenerem i dlatego wcale nie ma tylu propozycji. Nikt mu nie kazał kłócić się z Costą, wybrać Bakayoko zamiast Maticia czy nie umieć wykorzystać potencjału Michy, który już błyszczy w Dortmundzie.

Bakayoko błyszczał w Monaco, nie wiadomo co się z nim stało.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Bez przesady już nie wybielajmy tak Conte. On zawsze był konfliktowym trenerem i dlatego wcale nie ma tylu propozycji. Nikt mu nie kazał kłócić się z Costą, wybrać Bakayoko zamiast Maticia czy nie umieć wykorzystać potencjału Michy, który już błyszczy w Dortmundzie.

 

 

Nie udawajmy, że Costa czy Matić pomogliby obronić tytuł... nie udawajmy też, że Morata i Bakayoko byli wzmocnieniami Chelsea w obliczu transferów klubów z Manchesteru. One sprowadzały tabuny piłkarzy za gigantyczne sumy (zwłaszcza City), a Conte dostawał Zappacosty, Drinkwaterów itp. 

 

Conte chciał pewnie innych piłkarzy, znacznie lepszych, a że nikt jego życzeń nie spełnił to zapewne poprosił o tych których znał i którzy byli w zasięgu finansowym Chelsea.. 

 

Ja i tak Conte podziwiam, że wygrał PL w debiutanckim sezonie, wykorzystując oryginalne ustawienie 3-4-3 z wahadłowymi: Alonso - Moses i mam duże wątpliwości czy z tym składem jakiś inny trener z Premier League ugrałby coś więcej. 

 

Ostatnie okienka transferowe Chelsea to jakaś żenada. Morata jest świetny, ale w europejskich pucharach (i to się po części sprawdziło kiedy Chelsea wygrała z Atletico na wyjeździe). Nie jest to jednak napastnik regularny. Strzelał w ważnych meczach, ale w przekroju całego sezonu nie zawsze można było na niego liczyć. Nie strzelał seriami w Juventusie, nie przypominam sobie żeby też seryjnie pokonywał bramkarzy w barwach Realu. Diego Costa pod tym względem był lepszy choć i jemu do bardzo bramkostrzelnego napastnika trochę brakowało. 

 

Wymiana Matic - Bakayoko osłabiła drugą linię. Na dodatek Serb trafił do jednego z głównych rywali - MU. 

 

Czekam na sezon Antonio kiedy wreszcie dostanie takich piłkarzy jakich będzie chciał. Będąc w 100% ukontentowanym z pracy swojego klubu w trakcie mercato.

 

Bo jak na razie to on cały czas ma pod górkę. Serie A wygrał piłkarzami takimi jak Matri, Pepe, Giaccherini... z Niemcami, Mistrzami Świata przegrał dopiero po rzutach karnych posiłkując się takimi gośćmi jak Sturaro, Giaccherini, Pelle, Eder, a nie wiadomo jakby się to skończyło gdyby Zaza i Pelle nie p.a.j.a.c.o.w.a.l.i ... poszedł do Chelsea i wygrał ligę wahadłowymi: Alonso - Moses, a kto śledzi drużyny grające ustawieniami z wahadłowymi ten wie, że to absolutnie jedna z kluczowych pozycji w tej taktyce. 

Edytowane przez Project_ALF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Conte poddał sezon zanim sie on tak naprawdę zacząl.Drużyna jest przeciwko niemu i kwestią czasu jest jego zwolnienie,

0-3 z Wisienkami 

1-4 z Watford 

 

Niech mi ktoś powie, że to nie jest typowe granie na zwolnienie menago.

Jego losy są już policzone. 

 

IMO jeśli Chelsea nie rzuci rękawicy klubom z Manchesteru ew. nie przemodeluje swojej polityki transferowej w jakiś bardziej przemyślany sposób to tu kolejne zmiany trenerów na niewiele się zdadzą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...