Skocz do zawartości

Premier League oraz EFL (Championship, League One oraz League Two)


ronaldo7
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oglądają, owszem na C+ Sport HD mecz z tego co się orientuje był również transmitowany równolegle.

Moja myśl była skierowana do tego, że skoro opłacamy już jakieś tam dodatkowe pakiety powinniśmy otrzymywać jak najlepszy sygnał, a temat 1920x1080 w innym z wątków był szerzej opisywany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem, że na Kloppa i Pepa można liczyć. :) Mecz był rewelacyjny. Gdyby jeszcze Liverpool potrafił tak grać ze słabeuszami, to spokojnie powalczyłby z MC o mistrza. Oczywiście pod warunkiem, że nie traciłby swoich najlepszych graczy. W ostatniej chwili wypadł Virgil, sprzedano Coutinho, a i tak dali radę. Jedynie szkoda, że C+ nie stanął na wysokości zadania i nie zrobił do tego hitu studia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciesz się że tak otrzymujesz za np ten kanał płaci się nie mało https://naforum.zapodaj.net/c218f1098908.png.html a bitrate ma ok 17 mega a u nas na C+Now 4K ok 26 mega.Część osób sobie ubzdurało tą świetną jakość obrazu gdzie indziej a nie do końca to jest prawda.

Co do jakości UHD ~26Mbit/s pełna zgoda, wykupując pakiet C+ póki co Now jest za free więc trzeba korzystać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pep poraz kolejny pokazał ze jak go zdominują to sra w gacie.

 

Uważasz, że Pep przed meczem kazał swoim zawodnikom zostawić serce na boisku? Fakt faktem mecz na szczycie, wiec musiał ich zmotywować, ale żeby kazać umierać za mecz, który nic nie wnosi do tabeli, bo mistrza i tak już mają? Zupełnie inaczej ten mecz wyglądałby gdyby Liverpool nie miał 15 pkt staty, a 2 czy 5. Wtedy gra City wyglądałaby zupełnie inaczej. Piszecie, ze w ostatnich kolejkach City obniżyło loty i wygrywało juz nie tak przekonywująco. A po co ma tak wygrywać majac taka przewagę w tabeli? Jest jeszcze LM, wiec jak mniej siły stracą w potyczkach ligowych wiecej zostanie jej w LM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sanchez w United

Kolejny przeciętniak u Mourinho. :) Oczywiście o ile się to potwierdzi. Co do Pepa, to naprawdę niektórzy mają jakieś kompleksy wobec tego wybitnego trenera. Odnoszę wrażenie, że nawet jakby wygrał LM, to też byłyby uwagi, że nie ten styl, przyszedł na gotowe itd. Nie pamiętam, żeby jakakolwiek drużyna w ostatnich latach tak zdominowała Premier League. Na pewno też nikt się takiej dominacji nie spodziewał przed sezonem. Po prostu ekipa Guardioli trafiła na świetnie dysponowany Liverpool, z równie wybitnym trenerem i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądając, zastanawiałem się ile osób więcej mogłoby już teraz oglądać takie mecze, gdyby tylko w Polsce nadawany był prawdziwy sygnał HD, podobnie jak w Niemczech z satelity Astra..

Każdy kto chciał ten mecz obejrzeć zrobił to. Po drugie na C+Sport HD jakość jest bardzo dobra a mając porównanie z chociażby Elevenami to pewnie mało kto na nią narzeka. 

Już temat na tym forum o IR Cama pokazuje, że jakość dla wielu nie jest ważna  :lol2:

 

 

Kolejny przeciętniak u Mourinho. :)

Nie no Sanchez w formie to bardzo dobre wzmocnienie i brakujące ogniwo w drużynie United. To znaczy teraz, bo zaraz przegrają jakiś mecz to się dowiemy że mają skład na poziomie West Bromu i biedny Mou nie ma co zrobić  :lol2:

Już w Arsenalu Alexis lubił się irytować i machać łapami, gdy trzeba było chwilę pobiegać za piłką, już widzę co będzie w United, jak Mou postanowi zamurować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ ja bardzo wysoko cenię sobie Sancheza, to był sarkazm, bo przecież według niektórych na tym forum w MU grają sami przeciętni zawodnicy z wyjątkiem Pogby i De Gei. :) Za chwilę się okaże, że i Alexis dołączy do grona przeciętniaków. Jeśli potwierdzi się ten transfer, to troszkę się zdziwię, bo jednak MC na teraz gwarantuje niemal na 100 % wygranie ligi angielskiej, a niby Sanchez odchodzi z Arsenalu, żeby zdobywać trofea. Za chwilę się okaże, że to jednak kasa ma największe znaczenie albo przeraziła go konkurencja w MC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie załapałem, wybacz  :lol2:  Arsenal popełnił błąd nie puszczając go wcześniej z klubu. Teraz dostaną za niego pewnie jakąś biedną ofertę typu 30 mln, gdzie pół roku wcześniej mogli spokojnie drugie tyle dostać. Wtedy pewnie myśleli, że pomoże im w osiągnięciu sukcesu, jednak widać że to nie miało miejsca. W Anglii za 30 mln to transfery robi takie Crystal Palace, więc pieniądze żadne. 

 

No ja myślę, że jednak City nie chce płacić mu tygodniówki. Oni poradzą sobie i bez niego, co więcej, uważam że on tam jest niepotrzebny. Mają na skrzydłach młode talenty jak Sane czy Sterling, na szpicy Aguero i Jesus, w środku pola to samo. Przychodzi Alexis i kto z podstawowego składu siada na ławkę? Gość w tym roku skończy 30 lat, to jednak jak na skrzydłowego dosyć zaawansowany wiek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że Pep chciałby go w MC, ale po sezonie, tym bardziej że optymistycznie można patrzeć na powrót Jesusa. Teraz najpilniejsze potrzeby to lewy i środkowy obrońca. Inna sprawa, to czy Klopp kupi kogoś jeszcze w zimie po odejściu Coutinho. Ponoć uparł się na Goretzkę, ale ten chyba zaklepany przez Bayern, a Lemara i Keitę kluby nie chcą puścić teraz tylko latem. W Liverpoolu jeszcze jako tako wygląda podstawowa jedenastka(oczywiście nie licząc bramkarzy), ale rezerwy mają słabiutkie. Oby nie skończyło się wypadnięciem z pierwszej czwórki.

Jak widzisz szanse Chelsea z Barcą? Bo jak patrzę na grę drużyny Valverde, to dla Conte mogą być to za wysokie progi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chelsea zaczyna przypominać tą drużynę przed wy[beep]em Mou - mentalnie , bo nie grają wcale źle ,a takie mecze jak z Lisami trafiają się każdemu.Zaskoczony byłem reakcją kibiców przy zmianie Hazarda (machanie-wygrażanie rękami i gwizdy).Poza tym uważam ,że Conte ma rację - bez kasy na uzupełnienie ławki nie będzie wyników.Pod tym względem to Chelsea zaczyna przypominać Liverpool (12-13 piłkarzy na poziomie reszta miernie).Kiedyś już o tym pisałem ,Abramowicz stracił kasę na rozwodach i dwa razy ogląda każdego funta ,a być może i Putin ściąga większy haracz  :wink: .Nie ma takiej możliwości aby Chelsea przeszło Barce.

 

Właśnie czytałem o tym ,że Andy Carroll ma iść na wypożyczenie z West Hamu do Chelsea a Ronaldo po sezonie wraca do United.W MU bedzie dom starcow  :censored:  :crazy: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny przeciętniak u Mourinho. :) Oczywiście o ile się to potwierdzi. Co do Pepa, to naprawdę niektórzy mają jakieś kompleksy wobec tego wybitnego trenera. Odnoszę wrażenie, że nawet jakby wygrał LM, to też byłyby uwagi, że nie ten styl, przyszedł na gotowe itd. Nie pamiętam, żeby jakakolwiek drużyna w ostatnich latach tak zdominowała Premier League. Na pewno też nikt się takiej dominacji nie spodziewał przed sezonem. Po prostu ekipa Guardioli trafiła na świetnie dysponowany Liverpool, z równie wybitnym trenerem i tyle.

 

Przecięgniak którego chce Klopp,Pep i Mourinho.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parę postów wyżej napisałem, że to był sarkazm.

 

 

 

Chelsea zaczyna przypominać tą drużynę przed wy[beep]em Mou - mentalnie , bo nie grają wcale źle ,a takie mecze jak z Lisami trafiają się każdemu.Zaskoczony byłem reakcją kibiców przy zmianie Hazarda (machanie-wygrażanie rękami i gwizdy).Poza tym uważam ,że Conte ma rację - bez kasy na uzupełnienie ławki nie będzie wyników.Pod tym względem to Chelsea zaczyna przypominać Liverpool (12-13 piłkarzy na poziomie reszta miernie).Kiedyś już o tym pisałem ,Abramowicz stracił kasę na rozwodach i dwa razy ogląda każdego funta ,a być może i Putin ściąga większy haracz  :wink: .Nie ma takiej możliwości aby Chelsea przeszło Barce.

 

Właśnie czytałem o tym ,że Andy Carroll ma iść na wypożyczenie z West Hamu do Chelsea a Ronaldo po sezonie wraca do United.W MU bedzie dom starcow  :censored:  :crazy: 

Cały Mourinho. Po nim mogą zostać zgliszcza byle on odniósł sukces. Kolejna różnica między nim, a Pepem który odmłodził drużynę. Chelsea zamieniła lepszego napastnika na gorszego(Costa, Morata) i to samo zrobiła pozbywając się Maticia i zamieniając go może na młodszy, ale moim zdaniem słabszy model w postaci Bakayoko. Ciekawe jak Conte będzie wykorzystywał Barkleya. Mimo wszystko Chelsea ma lepszych piłkarzy niż Liverpool, nawet na rezerwie(choćby Luiz, Pedro, Willian).

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...