Skocz do zawartości

Premier League oraz EFL (Championship, League One oraz League Two)


ronaldo7
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Mad

Jakoś Atletico wystawiło bardzo mocny skład na ostatni mecz LE. Nie wierzę w jakikolwiek sukces Arsenalu pod wodzą Wengera i tyle.

A jaki to sukces, wygrana w LE dla takiego klubu jak Arsenal?  :lol2:

Nie wiem jak aktualnie prezentuje się Atletico ale w dwumeczu z Chelsea nie porwali mnie swoją grą, jeśli nie zrobili jakiegoś wielkiego progresu, a wątpie w taką ewentualność to jak najbardziej jest to drużyna w zasięgu Arsenalu. W zasadzie jakbym miał postawić na czyjeś zwycięstwo w tych rozgrywkach to postawiłbym na któreś z trójki: Arsenal, Atletico i Dortmund. Pytanie tylko, czy oni nie spotkają się wcześniej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Meczu nie widziałem, ale już dawno temu pisałem, że MC gra bez lewego defensora, bo Delph to jakaś pomyłka i dziś idiotyczna czerwona kartka. Nie zapominajmy też, że to niesamowicie młoda drużyna i takie porażki będą się zdarzały. Pewnie zlekceważyli przeciwnika i takie są efekty. I tak najważniejsza jest już wygrana liga i awans w LM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Morata to akurat strzelił prawidłowego gola, tyle że nieuznanego przez sędziów. Coś w ogóle słychać o VAR w Anglii? Mecz zgodnie z przewidywaniami taki sobie i ciekawe czy Mou skomnetuje sytuacje z golem Moraty. Bo niby zawsze sędziowie są przeciwko niemu. Szkoda, powinien być remis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VAR jest przecież już testowany w Anglii, na razie tylko w pucharach.

Żałosny mecz Chelsea, to znaczy druga połowa bo pierwsza jeszcze była okej. TOP 4 ucieka a za tydzień wyjazd na Etihad... no ale trzeba walczyć do końca, brak LM w następnym sezonie będzie boleć.

No i co oni wymyślili w końcówce? Mieć dwie wieże takie jak Giroud i Morata na boisku, zamiast próbować jakiejś wrzutki na koniec meczu to oni chcieli to rozegrać po ziemi? W takim tłoku? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Arkon, Ale to nie zmienia faktu, że Morata to średni piłkarz, nigdy nie będzie rasowym napastnikiem, śmieszy mnie Twoje uprzedzenie do Mou, że piłkarze przy nim nie robią postępu, a Lukaku Lingard, czy Matić grają lepiej niż w poprzednim sezonie, taki Lingard zyskał pewność siebie i potrafi odwrócić losy meczu, dostaje coraz więcej szans, i też wielkie brawa dla Mou za stawianie na młodego McTomineya, dobrze krył dzisiaj Hazarda.

A Twoje uprzedzenia wynikają z faktu, że jesteś kibicem Chelsea, i boli Cię to że tacy gracze jak Salah, De Bruyne, Mata, Lukaku, czy Matic nie grają już w Chelsea, przez Mourinho.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Arkon, Ale to nie zmienia faktu, że Morata to średni piłkarz, nigdy nie będzie rasowym napastnikiem, śmieszy mnie Twoje uprzedzenie do Mou, że piłkarze przy nim nie robią postępu, a Lukaku Lingard, czy Matić grają lepiej niż w poprzednim sezonie, taki Lingard zyskał pewność siebie i potrafi odwrócić losy meczu, dostaje coraz więcej szans, i też wielkie brawa dla Mou za stawianie na młodego McTomineya, dobrze krył dzisiaj Hazarda.

A Twoje uprzedzenia wynikają z faktu, że jesteś kibicem Chelsea, i boli Cię to że tacy gracze jak Salah, De Bruyne, Mata, Lukaku, czy Matic nie grają już w Chelsea, przez Mourinho.

Nigdy nie byłem i nie jestem kibicem Chelsea. Za Conte też nie przepadam. :) Nie kibicuję żadnemu klubowi z Premier League. Jeśli już to lubię trenerów Pepa, Kloppa czy nawet Pochettino. Trafiłeś kulą w płot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...