Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 tygodni później...
  • 2 miesiące temu...

Junior TV zmienia swoje godziny nadawania od 3 grudnia. W tygodniu od 6.40 do 20.00 (wcześniej od 6.00 do 20.00). O godz. 6.00 rano lecą "Łowcy okazji", dawniej "Zaczarowany ołówek" oraz "Przygody kota Filemona".  Za to w sobotę pasmo się przedłużyło i trwa od 7.30 do 20.00, w tym 3 pełnometrażowe filmy dla dzieci i młodzieży ok. południa i czwarty film po godz. 18.00 do 20.00.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie były oryginalne plany (wtedy jeszcze kanał miał się nazywać Puls Kids), ale TV Puls nie miał pewności, że taki kanał sprawdzi się w DVB-T, więc zdecydował się na kolejny kanał ogólny, który jest bardziej praktyczny i komfortowy. Oznacza to, ze jeżeli  widzom (w co wątpię) znudzi się obecna forma Puls 2, to beż żadnych formalnych pozwoleń będzie mogła zostać zmieniona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest bardzo mądra decyzja, ponieważ  kanał z bajkami nadawałby  zapewne tylko w godzinach 6:00-22:00, a tak to można  po 22:00 lub w niedzielę emitować seriale czy filmy. Pytanie czy przeszłoby coś takiego, że w ramach jednego kanału nadawałyby  2 w NTC? (jak na przykład: teleTOON+  i Hyper+) 

Czyli Puls Junior do 22:00, a po 22:00 Puls2. Tylko, że to są dodatkowe koszty koncesji (chyba), dlatego zrobili pewnie tak jak jest teraz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 23.01.2019 o 22:07, nieczęstygość napisał:

Wraz ze zmianą oznaczenia wiekowego i pozycją logo TV Puls na ekranie zmniejszono dopisek HD. Czy na Puls 2 HD także go zmniejszono?

Co do oznaczenia wiekowego to się zgadzam, odpowiedź wcześniejszą kierowałem znów odnośnie dopisku HD i nadal nie dostrzegam zmiany tej wielkości w logotypach tych stacji stąd skierowałem zapytanie do Was, czy dysponuje ktoś slajdami porównującym poprzedni logotyp z HD z obecnym. Na moje jest bez zmian, ale mogę się mylić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...