Skocz do zawartości

MUX 3 (TVP)


apk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

O problemach z odbiorem MUX3 informuje TVP na swojej stronie internetowej, a także na antenie TVP Info.

Od soboty sygnału TVP nie odbierają mieszkańcy południowej Polski. Chodzi o województwo dolnośląskie, małopolskie, opolskie, lubelskie i częściowo śląskie. Dostawcą sygnału TVP dla naszych widzów jest amerykańska firma Emitel.

Edytowane przez Szymon9904
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Zakłócenia odbioru MUX3 na granicach stref SFN
18.12.2016 16:49
 

Firma EmiTel informuje, że w dniach 17 i 18 grudnia 2016 roku na 11 spośród 137 obiektów nadających sygnał MUX3, nastąpiły krótkie kilkuminutowe zakłócenia w prawidłowych emisjach spowodowane błędami synchronizacji. Zakłócenia wystąpiły jedynie na granicach stref SFN i dotyczyły niewielkiego procenta populacji. Obecnie awaria została usunięta i wszystkie systemy nadawcze pracują normalnie.

Lista obiektów, na których nastąpiły zakłócenia MUX3: RTCN Opole / Chrzelice, RTCN Wrocław / Ślęża, RTON Tarnów TON Łanięta, RTCN Częstochowa / Wręczyca, RTON Leżajsk, RTCN Dęblin / Ryki TON Tarnobrzeg, RTCN Przysucha, RTON Kłodzko, RTCN Lublin / Piaski

 

 

http://www.emitel.pl/aktualnosci/aktualnosc-pojedyncza/?tx_ttnews%5Btt_news%5D=76&cHash=9964ddbf49aae6b1ac323cb8045b164b

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez sprawdzalem i znajomi z Chorągwicy normalnie caly czas wczoraj i dzis oglądają, tak samo na Śląsku xd 

TVP INFO podaje ze "13 województw nie odbiera w tej chwili TVP", przeciez to jakas komedia. Na twitterze funkcjonariusze tvp pisza zeby ogladac wiadomosci przez internet. 

Dlaczego nie ma zadnego info na satkurier.pl ? Jak zwykle jestescie w lesie.....

Edytowane przez dilf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytując z postu pani Krystyny Pawłowicz:

 

 

Czy amerykańska firma EMITEL nadająca sygnał TVP, która ZABLOKOWAŁA/?/ od soboty odbiór TVP w południowej Polsce, m.in. w województwach dolnośląskim, lubelskim, opolskim i śląskim, BIERZE UDZIAŁ w hybrydowym ZAMACHU STANU w Polsce?

Czy EMITEL na zewnętrzne polecenie testuje nasze możliwości i reakcje?
CORAZ WIĘKSZY obszar Polski, teraz już także Polska północna, jest POZBAWIANY dostępu do informacji RZĄDOWEJ, informacji od legalnych władz !!!
Polacy są poddawani tam już tylko KŁAMLIWYM przekazom mediów prywatnych, tvn, polsat i [beep]im portalom.
EMITEL trzeba NATYCHMIAST ZASTĄPIĆ firmą polską! NATYCHMIAST!!!

 

Powstrzymam się od jakiejkolwiek oceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się składa, że ja akurat miałem wczoraj problemy z odbiorem kanałów TVP. Nie tylko tych wspomnianych w telewizji, ale także Historii i Kultury :) Nie korzystam z DVB-T, ale moja kablówka ciągnie właśie stąd sygnał dla kanałów TVP czy innych stacji objętych obowiązkiem must carry :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się składa, że ja akurat miałem wczoraj problemy z odbiorem kanałów TVP. Nie tylko tych wspomnianych w telewizji, ale także Historii i Kultury :) Nie korzystam z DVB-T, ale moja kablówka ciągnie właśie stąd sygnał dla kanałów TVP czy innych stacji objętych obowiązkiem must carry :)

A bierze sygnał z jednego z nadajnikow wymienionych w komunikacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za chwilę bedzie 1500.


TVP Info podaje teraz że dzisiaj podczas orędzia sygnał by zaklócany na terenia Podgórza w Krakowie, w Ostrołęce, Lipowie (woj ślaskie), Bielsku Białej, Nisku, Jędrzejowie, Wrocławiu (Psie Pole). 


Edit : Teraz 23:20 podobno nie ma tvp w Lublinie i okolicach Wrocławia. 

23:40 Teraz mówią o Opolu

Perełka : W jednym z maili ktoś mówi o tym że ma tylko "szum" w telewizorze :D 

Edit2: O 23:45 nastąpi reset mux 3, kanaly moga zniknac w calym kraju na minutę. 

Edytowane przez dilf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie przed chwilą zniknęły, ale trwało to maksymalnie 15 sekund. ;)

 

EDIT.

Bardziej mnie bawi teraz pasek w TVP Info - "Amerykański Emitel miał podjąć próbę resetu urządzeń".

 

EDIT 2.

MUX3 o 23.55 (Święty Krzyż) znów zniknął i się pojawił - 15 sekund ciszy.

Edytowane przez pierścień
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość paterossimo

Ja jestem z okolic Wro i odbieram z RTCN Ślęża. Zaraz po resecie urządzeń przez Emitela zniknął u mnie sygnał jeszcze kilka razy, ale tylko na kilka sekund. Teraz już od paru dobrych minut wszystko ok, działa też w pełni EPG, wcześniej wyświetlały się tylko dwie pozycje programowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co wyniknie z tych zakłóceń sygnału. Z jednej strony dość dziwna sprawa, że wystąpiły one akurat podczas przemówienie pani premier, z drugiej strony słowa Prezesa Kurskiego o zgłoszeniu tego do ABW są niepoważne ,nie mówiąc już o słowach pani Pawłowicz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...