Skocz do zawartości

Kanały Viasat


Bzyku
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A nikt z Was nie wpadł na pomysł, że może nie być już wersji z dopiskiem Polsat, tylko normalne Viasaty od 01.03.2016 ?

Polsat dopisał swoją nazwę dokładnie 01.03.2013, więc może po 3 latach będzie zmiana.

Edytowane przez lucky
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamykać nie zamierzają, ale pewnie w jego miejscu pojawi się Polsat Viasat Nature HD, jeśli nie stanie się to 1 Marca to zapewne w późniejszym terminie :)

A nikt z Was nie wpadł na pomysł, że może nie być już wersji z dopiskiem Polsat, tylko normalne Viasaty od 01.03.2016 ?

A co jest napisane na zdjęciu ze zmianami w kablowkach, Polsat Viasat History czy Viasat History???

Nie wiem skąd masz wgl takie przypuszczenia, totalna bzdura.

Edytowane przez Michu07
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamykać nie zamierzają, ale pewnie w jego miejscu pojawi się Polsat Viasat Nature HD, jeśli nie stanie się to 1 Marca to zapewne w późniejszym terminie :)

A co jest napisane na zdjęciu ze zmianami w kablowkach, Polsat Viasat History czy Viasat History???

Nie wiem skąd masz wgl takie przypuszczenia, totalna bzdura.

Forum chyba służy do rozmowy na dany temat, prawda ?

Więc rozmawiam i mam prawo do pewnych przypuszczeń.

Nie wiem skad w Tobie tyle pewności... :)

Edytowane przez lucky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forum chyba służy do rozmowy na dany temat, prawda ?

Więc rozmawiam i mam prawo do pewnych przypuszczeń.

Nie wiem skad w Tobie tyle pewności... :)

Bo jestem pewny ze nazwa "Polsat" przy kanalach Viasat zostanie, kanały maja wzrost oglądalnośći odkąd sa pod ta marka, ostatnio dołączyły do UPC te kanaly, oprócz Polsat Viasat Nature, wkrotce zapewne pojawia się w nc+ :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo jestem pewny ze nazwa "Polsat" przy kanalach Viasat zostanie, kanały maja wzrost oglądalnośći odkąd sa pod ta marka, ostatnio dołączyły do UPC te kanaly, oprócz Polsat Viasat Nature, wkrotce zapewne pojawia się w nc+ :)

Wiesz co, biznes telewizyjny jest skomplikowany, zresztą jak każdy inny więc nie zawsze słupki oglądalności tylko się liczą.

Pewność można mieć w stosunku do podatków i śmierci :)

I tyle w temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy w komunikacie była mowa o sat??Wątpię było jasno o 2kablówkach!! i tak zostanie.Przynajmniej na jakiś czas.A tu juz po 100 postów trzepane na temat viasatu jak to nagle na sat będzie w HD...

Ale to była informacja od kablówki, a nie press release od Viasat. Więc nie wiadomo jak będzie jeszcze, a do 1 marca jest trochę czasu.

 

Myślę że będą na sat., wraz z planowanymi pięcioma nowymi kanałami od Polsatu, może to być na wiosne.

Trochę to bez związku, bo wbrew nazwie, to nie są kanały Polsatu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie;) Bicie piany sztuczne i nic wiecej.Viasat nie dał komunikatu żadnego dla operatorów poza informacją że będzie modyfikacja podejżewam że mająca jedynie zwiazek z ujednoliceniem submarki( Polsat History Polsat Explore a nie 2w1 kanały ktore  nie mają od dawna sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt im nie każe likwidować wersji międzynarodowej, przecież gdy zmieniali zwykły Viasat History na Polsat Viasat History, to wersja międzynarodowa nie została zlikwidowana. Rebranging był tylko w Polsce.

Tak samo mogliby zrobić tutaj - po co zostawiać dwa kanały o praktycznie tej samej nazwie. Na świecie zostawił to co jest, a w Polsce zamiast tamtego dać Polsat Viasat History HD.

Z drugiej strony może chcą zostawić dla Viasat Nature HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie na polskim rynku są 4 kanały Viasat, ale gdyby Viasat History HD/Viasat Nature HD został zastąpiony przez PVN HD, to po wycofaniu wersji SD zostałyby tylko 3, co oznacza mniej pieniędzy od operatorów. Dlatego VH HD/VN HD prędzej zostanie zastąpiony przez zupełnie nowy kanał dokumentalny od Viasat, niż PVN HD, który pojawi się na polskim rynku dopiero wtedy, gdy główny nadawca uzna, że taka decyzja ma uzasadnienie biznesowe, co często jest związane z wynikami oglądalności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie nieoficjalnie jak na razie kanały Viasat dołączą od 7 marca do platformy satelitarnej nc+. Obecnie trwają rozmowy właścicieli kanałów Viasat z platformą nc+ :)

Cos jest na rzeczy, wkoncu kanaly przechodza na HD od 1 Marca, tylko ciekawe czy dodadza Polsat Viasat History HD i Polsat Viasat Explorer HD bo z Polsatem Viasat Nature moga nie byc zainteresowani, bo nadal ma być w SD.

Oby to byla prawda, i oby byly w pakiecie np Extra+ lub Comfort+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie nieoficjalnie jak na razie kanały Viasat dołączą od 7 marca do platformy satelitarnej nc+. Obecnie trwają rozmowy właściciela kanałów Viasat z platformą nc+ :)

Takie coś to każdy może sobie napisać ;)

Edytowane przez Emil.1603
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie coś to każdy może sobie napisać ;)

Dowiemy się 7 Marca, ile w tym prawdy, ale szanse sa naprawdę spore na Viasaty, wkoncu 2 beda w HD, nc+ musi jakos przyciagac nowych abonentow, ich wyniki nie sa dobre, więc poprawa ofery programowej to jeden z wielu czynników jakie musza poprawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...