Skocz do zawartości

Kanały Viasat


Bzyku
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 miesiące temu...

@Pawop nie jest czasem tak, że polska koncesja wymaga, że podczas emitowania programu na ekranie musi znajdować się pełna nazwa kanału? I zazwyczaj odbywa się to właśnie w formie logotypu. Ciężko znaleźć zresztą logotyp, który nie miałby w sobie nazwy kanału. Z tego samego powodu np. MWE nadaje swój Junior Music, ale w koncesji mają chyba nadal Top Kids JR i dlatego oprócz logo Junior Music jest też napis "TOP KIDS JR" w lewym górnym rogu. Podobnie musiałoby być chyba tutaj, nazwę kanału gdzieś musieliby dać dodatkowo na ekranie chociażby w formie zwykłego napisu.

 

Nigdy się w to w pełni nie zagłębiałem, ale tak mi się coś obiło o uszy i może do tego nawiązuje @G2000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 rok później...
  • 3 tygodnie później...

Od 19 stycznia 2022 r. logotypy kanałów dokumentalnych Viasat World zostaną lekko odświeżone -> Źródło

Jak się dowiedziałem na profilu FB Polsat Viasat, polskie wersje, też zyskają odświeżone logo tzn. napis Polsat ma być inny, niestety nie otrzymałem żadnej grafiki. 

viasat_history_2022_wide.png

viasat_explore_2022_wide.png

viasat_nature_2022_wide.png

Edytowane przez krzychu00012
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, lakiman napisał:

Mam pytanie skąd wynika dopisek Polsat w logo tych kanałow, co mają wspólnego viasaty z Polsatem?

 

 

W 2013 roku Polsat nawiązał współpracę z Viasat dzięki której kanały Viasat Nature, Viasat Explore i Viasat History trafiły na satelitę Hot Bird, najpierw do oferty Cyfrowego Polsatu (Polsat Box), potem także do nc+ (Canal+). Współpraca zaowocowała także tym, że do nazw kanałów dodali Polsat. Viasat odpowiada za dystrybucję oraz ofertę programową tych stacji, zaś Polsat sprzedaje w tych kanałach czas reklamowy (Polsat Media).

1 godzinę temu, Pawop napisał:

Powinni zrezygnować z dopisków Polsat. Marka Viasat jest już dostatecznie rozpoznawalna.

 W przyszłym minie dokładnie 10 lat od współpracy Polsatu i Viasat. Jak sam przyznałeś Viasat przez te lata stał się dostatecznie rozpoznawalny, więc kto wie czy współpraca nie dobiegnie końca i stacje nie powrócą do nazw Viasat Nature/Explore/History.

Edytowane przez Bloo411
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...