Skocz do zawartości

Kanały Viasat


Bzyku
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzwoniłem dziś do głównej polskiej siedziby Viasat MTG World Ltd. i zapytałem czy są na wyłączność w Cyfrowym Polsacie to Pani powiedziała mi, że nie i potem zapytałem czy w takim razie mają zamiar być w nc+ to Pani mi powiedziała tak od 7 marca kanały marki Viasat pojawią się w ofercie satelitarnej platformy nc+. Nagle zmieniła szybko zdanie mówiąc, a wie Pan na razie prowadzimy rozmowy z nc+ i nie jest jeszcze potwierdzona data, ale na pewno się pojawią i nie może mi udzielać żadnych informacji :)

Edytowane przez lukx95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tym, że nie są na wyłącznosć w Cyfrowym Polsacie to wiadomo od samego początku :)

Ale może się dogadają. Dla Cyfrowego Polsatu trochę szkoda, bo mieliby dwa dodatkowe kanały w HD niedostępne u konkurencji. A jak nc+ dołączy, to dla wtedy dla nich to będzie jakiś plus ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Emil, jedynym plusem dogadania się z Polsatem było to, że Viasaty w końcu trafiły na satelitę. Na tym plusy się kończą, bo nawet fakt, iż stacje zyskały w nazwie Polsat i zostały w CP umieszczone w najniższym pakiecie nie pomógł w zwiększeniu oglądalności. Czytałem gdzieś, że ze wszystkich trzech - Polsat Viasat Nature ma najmniejszą, więc pewnie stąd decyzja o tym, że stacja pozostanie na razie w SD.

Edytowane przez Bloo411
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego nie trzeba gdzieś czytać. Wystarczy spojrzeć na wyniki, ostatnie za styczeń: http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/fokus-tv-liderem-stacji-dokumentalnych-w-dol-tvp-historia-i-discovery. Chociaż teraz są bardziej wykastrowane, bo kiedyś jeszcze była liczba widzów. A teraz tylko jakieś procenty, które mogą być inne, ale liczba widzów właśnie podobna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem dziś do głównej polskiej siedziby Viasat MTG World Ltd. i zapytałem czy są na wyłączność w Cyfrowym Polsacie to Pani powiedziała mi, że nie i potem zapytałem czy w takim razie mają zamiar być w nc+ to Pani mi powiedziała tak od 7 marca kanały marki Viasat pojawią się w ofercie satelitarnej platformy nc+. Nagle zmieniła szybko zdanie mówiąc, a wie Pan na razie prowadzimy rozmowy z nc+ i nie jest jeszcze potwierdzona data, ale na pewno się pojawią i nie może mi udzielać żadnych informacji :)

 Prędzej mi kaktus na dłoni wyrośnie. Nie uwierzę jak nie zobaczę. Też dzwoniłęm tam dla pewności i nic mi takiego nie powiedzieli. Owszem negocjują. Ale negocjują wiele lat. Zresztą też tu było plotkowanie na forum że Polsat Food Network HD miał być 1,10 i co, do dziś go nie ma. Więc sobie nadziei nie róbcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dowiemy się 7 Marca, ile w tym prawdy, ale szanse sa naprawdę spore na Viasaty, wkoncu 2 beda w HD, nc+ musi jakos przyciagac nowych abonentow, ich wyniki nie sa dobre, więc poprawa ofery programowej to jeden z wielu czynników jakie musza poprawić.

Chciałeś chyba napisać, że wyniki oglądalności Polsat Viasatów nie są dobre i to, że ich pojawienie się w nc+ może to trochę zmienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem dziś do głównej polskiej siedziby Viasat MTG World Ltd. i zapytałem czy są na wyłączność w Cyfrowym Polsacie to Pani powiedziała mi, że nie i potem zapytałem czy w takim razie mają zamiar być w nc+ to Pani mi powiedziała tak od 7 marca kanały marki Viasat pojawią się w ofercie satelitarnej platformy nc+. Nagle zmieniła szybko zdanie mówiąc, a wie Pan na razie prowadzimy rozmowy z nc+ i nie jest jeszcze potwierdzona data, ale na pewno się pojawią i nie może mi udzielać żadnych informacji :)

Jeżeli to prawda, to ktoś ma za długi język i prawdopodobnie wkrótce straci pracę :lol2:

a prawdę mówiąc wydaje mi się, że to jest prawda, bo zbyt prawdziwie to brzmi :)

Edytowane przez SatExpert
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co mają kanały Viasatu do Eleven? O.o Przecież Polsat nawet nie jest nadawcą tych kanałów, ani licencja nie jest na nich. Tylko dają reklamy i w ramach lepszej rozpoznawalności dodany jest "Polsat" do nazwy, jako element umowy marketingowej. I tyle. Jedyny kanał, w którym Polsat coś ma i jest od zagranicznego nadawcy, to Polsat JimJam. Jest tworzony przez odrębną spółkę i tam mają 50%. A takie Polsat Food Network czy CI Polsat to kanały od SNI i A+E. Polsat nie ma tam ŻADNYCH udziałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mingo, o czym ty piszesz?. Jaki deal?. nc+ nie ma nic do obecności Elevenów w CP. To CP w tej kwestii musi się dogadać z nadawcą Eleven. Co do Viasatów, czy jak kto woli Polsat Viasatów, to za ich dystrybucję odpowiada MTG, a nie CP, więc w tej sprawie nc+ prowadzi rozmowy bezpośrednio z nadawcą tychże kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, troszeczkę się zapędziłem. Wydawało mi się, że Polsaty mają coś więcej do Viasatów niż tylko część nazwy ;)

 

Wiem, że CP musi przede wszystkim dogadać się z Eleven, ale zostaje też problem umieszczenia Elevenów na swoim transponderze. Pomyślałem sobie, że skoro Viasaty mają iść do nc+, to może już po skończonych negocjacjach pomiędzy CP a Eleven, nc+ udostępni sygnał ""11" ze swojego transpondera dla klientów CP.

 

Zresztą, już teraz to nieważne, moja "teoria" upadła już na pierwszej przeszkodzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie Viasaty bym przytulił do oferty nc+, ale bez ukrytych kruczków, bez dopłaty dodatkowej.

Powoli robi mi się nie dobrze, kiedy to powstaje nowy kanał i chcą opłaty od tego kanału.

 

Raz ktoś zapłacił za PPV i teraz mamy. Tak samo za History, ktoś się znalazł, zapłacił i teraz mamy wysyp kanałów za 1.99 - 14.99 zł za sztukę...

 

Niedługo dojdzie do tego, że radia dostępne na dekoderze, typu RMF, Radio Zet też będą dodatkowo płatne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwłaszcza, że sa reklamy na tych kanalach, napewno będą w wyższym pakiecie niz kanały tematyczne ITI. Lepiej gdyby na początku dodali tylko Polsat Viasat History HD, Polsat Viasat Explorer HD a gdy powstanie wersja HD Polsatu Viasat Nature dopiero wtedy dołączyli go do oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...